Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka krótkich słów o festiwalu TransVizualia w Trojmieście. Pierwszy dzień - prawdopodobnie jeden z ostatnich koncertów Super Girl And Romantic Boys. Pomimo kilku małych wpadek było świetnie i naprawdę szkoda, że tak arcyciekawy zespół ma zniknąć 'z mapy'... Niestety przez pociąg nie zostałem na Kiss Me Kick Me Kill Me, ale mam nadzieję, że dużo nie straciłem. Dzień drugi - Oval i Fennesz. Sporo ludzi, ale sporo także przypadkowych istot, ktore nie wiedziały co ze sobą zrobić. Oval zaprezentował bardzo fajny, godzinny set - trzaski, szumy, minimal techno. Fennesz nie zawiódł, choć rzucały się problemy z gitarą i imho niepotrzebne przerwy, przez co nie do końca można było sie 'wkręcić' w klimat. Trzeci dzień - Polpo Motel, Planningtorock, DAT Politics. Polpo Motel z kawałka na kawałek coraz bardziej mnie przekonywali, co nie zmienia faktu, że jakąś rewelacją nie są, choć ta mieszanka dziwnych tekstów, specyficznego wokalu i klimatycznej, tak jakby 'dziecinnej' elektroniki robi przyzwoite wrażenie. Planningtorock to idealny przykład osoby, która niedostatki w muzyce tuszuje swoją ogromną charyzmą. Przesympatyczna pani i ekscentryczna osoba - sama muzyka eksperymentalna, czasem taneczna, ale większość zdecydowanie rodem z zakładu dla obłąkanych. DAT Politcs to największa niespodzianka. Słuchałem ich płyty i było nudno, na żywo całkiem inaczej. Mieszanka glitchu, idmu, popu itd. W skrócie - przez 20 lat tyle nie tańczyłem co w ten jeden wieczór. Pierwsza 'trójka' festiwalu'. Na dzisiejszy, darmowy dzień już nie idę, ale jak ktoś ma mozliwość, niech wpada, bo sam festiwal bardzo udany.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
28 listopada wystąpi w Stodole Biohazard :jupi: .

Bilety są niestety dość drogie. 120 zł to moim zdaniem przesada, ale i tak pójdę na koncert Nowojorczyków.

W końcu toi jedna z moich ulubionych kapel :) .

 

z kim oni grają? Bo nie chce mi się wierzyć, że na sam Biohazard są takie bilety.

 

Z tego co wiem to grają sami + standarowo jakiś support.

Chłopaki zagrają w oryginalnym, starym składzie :jupi: .

Odnośnik do komentarza

Bilet kupiony :D .

W Empiku na Marszałkowskiej podobno ostatnie trzy zostały. Już im wierzę :kekeke: .

BTW, o cenie biletu w podobny do meydego sposób wypowiedział się mój brat.

Gdyby nie sentyment jakim darzę Biohazard i to, że byłem na ich dwóch poprzednich koncertach w Warszawie nie kupiłbym tego biletu.

Odnośnik do komentarza

Setlista jubileuszowej trasy Biohazardu prezentuje się bardzo, bardzo przyjemnie. Chłopaki mają zagrać wszystkie swoje najlepsze kawałki :) .

01. Victory

02. Shades Of Grey

03. What Makes Us Tick

04. Tales From The Hard Side

05. Urban Disciple

06. Survival Of The Fittest

07. Black And White And Red All Over

08. Down For Life

09. Chamber Spins Three

10. Retribution

11. Five Blocks To The Subway

12. Howard Beach

13. Love Denied

14. Wrong Side Of The Tracks

15. We're Only Gonna Die

16. Punishment

17. Hold My Own

 

Już się doczekać nie mogę tego koncertu :) .

 

BTW, jak styknie mi kasy to chyba kupię bilet na Depeche Mode :) .

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na koncert mojego zespołu, Marne Szanse, w klubie No Mercy, 18 marca o godzinie 20:00. Oprócz nas wystąpi jeszcze jakiś gościnny zespół. Wjazd za 10zł. Mam nadzieję, że Warszawiacy się skuszą i wpadną posupportować naszą marną kapelę ;)

 

Szczegóły: http://www.no-mercy.pl/index.php?page=calendar&event=186

Odnośnik do komentarza
Jaka cena :o U nas na niektóre koncerty uznanych kapel Oi!-owych czy punkowych, gdzie gwarancją jest że będzie masa ludu ceny potrafią oscylować w okolicach 5-10 zł. Chociażby niedawno grały Psy Wojny + jakaś kapela której nazwy już nie pamiętam i wjazd za 5 zł.

 

Niestety, to jest Warszawa. Takie ceny u nas to normalka.

Odnośnik do komentarza
Jaka cena :o U nas na niektóre koncerty uznanych kapel Oi!-owych czy punkowych, gdzie gwarancją jest że będzie masa ludu ceny potrafią oscylować w okolicach 5-10 zł. Chociażby niedawno grały Psy Wojny + jakaś kapela której nazwy już nie pamiętam i wjazd za 5 zł.

Niestety, ja osobiście nie miałem wpływu na ustaloną cenę. Wygląda na to, że jest tak jak Wujek mówi - normalka w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Wiem ze to jeszcze troche czasu, ale ma ktos zamiar isc na koncert Depeche Mode 23 maja w Warszawie?

Mam już bilet. Będę z kumplem który przeprowadził się do Warszawy, więc będzie mi raźniej :)

 

To nie ma na co czekac - musze kupic bilet :| Zeby jeszcze miec z kim jechac :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...