Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęście kimam u kumpla. Dobrze że nie zaklepałem jeszcze rezerwacji na powrotny pociąg z Tanich Linii Kolejowych. Miałem to zrobić w sobotę, ale mi się nie chciało. Okazuje się że w nielicznych przypadkach lepiej jest odwlekać wszystko na ostatnią chwilę. Cholera, raz zachcaiło mi się wybrać na gwiazdę światowego formatu, a tu taki fatalny zbieg okoliczności :x No nic, czekam na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Bywa. Ja 2 lata temu specjalnie pojechalem z moja dziewczyna i znajomymi do Sopotu zeby zobaczyc koncert Iglesiasa (moja dziewczyna wtedy za nim szalala). Biedny Szramek wczesniej specjalnie jechal z Gdanska zeby nam kupic bilety, wyslal mi je poczta - wszystko bylo zapiete z koncertem na ostatni guzik. Przyjechalismy na miejsce ale w Sopocie byl problem z noclegiem. Troche musielismy pokombinowac ale w koncu sie udalo. Dzien przed koncertem nasz kochany prezydent zrobil zalobe narodowa po wypadku we Francji i bylo po koncercie... Moja dziewczyna byla zalamana. W tym roku chcialem jechac na DM ale spoznilem sie z kupnem biletu - ale moze to i dobrze, bo niechcialbym przezywac tego drugi raz :|

Odnośnik do komentarza
Czarny scenariusz staje się faktem. Depeche Mode nie zagra w Warszawie - dowiedział się DZIENNIK. Wstrzymano przygotowania, a muzycy, którzy mieli występować przed "Depeszami", odwołują próby. Wszystko przez chorobę wokalisty, Davida Gahana. Lekarze podejrzewają u niego raka.

 

Według nieoficjalnych na razie informacji brytyjska grupa nie pojawi się w Warszawie. Członek zespołu Agressiva 69, który miał supportować Depeche Mode zdradził, że organizatorzy poprosili go, by zaprzestał prób. Na forach internetowych fanów Gahana i grupy zawrzało. Stało się to, czego obawiali się fani "Depeszów" od kilku dni.

 

Choroba wokalisty okazała się na tyle poważna, że uniemożliwi mu wyjście na scenę w najbliższym czasie. Lekarze podejrzewają raka jelit i poddają Gahana kolejnym badaniom.

 

Firma odpowiedzialna za zbudowanie sceny na stadionie warszawskiej Gwardii wstrzymała prace przygotowawcze. Z przygotowań zrezygnowała też firma ochroniarska, która miała strzec porządku w sobotę.

 

Fanom pozostała już tylko czekać na oficjalne potwierdzenie przez organizatorów, którzy jak na razie milczą.

 

http://www.dziennik.pl/kultura/muzyka/nowa..._odwolany_.html

 

Ano, wiadomość już krąży, nieoficjalnie póki co.

Odnośnik do komentarza

Marne Szanse, klub No Mercy, Warszawa 18 marca 2009.

Nieco spóźniona relacja, ale zawsze. Pozdrowienia dla krzysfiola, który był ze mną wśród tłumu widzów - naprawdę sporo ludzi było.

Nie wiem czy wiecie, ale Marne Szanse to zespół naszego kochanego kolegi Reapera. Reap gra na perkusji i jest najatrakcyjniejszym członkiem zespołu.

Klub No Mercy to typowa mordowna. W sumie całkiem fajny klimat, w sam raz na rockowe koncerty. Ciemno, duszno, brudno, mało miejsca, nie wiadomo jak tam dojechać.

Powiem szczerze, że występ Marnych Szans zaskoczył mnie na plus. Chłopaki grają całkiem sympatycznie. Ich muzyka jest taka... zabawowa. Do tańca, skakania i wyrywania małoletnich dziewcząt. Mi się podobało, chociaż to kompletnie nie mój klimat.

O ile wiem był to pierwszy publiczny występ Marnych Szans, więc wybaczcie im błędy, pomyłki i clujowy wygląd.

Zdjęcia i filmiki wykonane zostały telefonem komórkowym.

Reaper raz

Reaper dwa

Reaper trzy

 

Zapomniałem o bonusie.

Z pozdrowieniami dla Icona :D .

Odnośnik do komentarza

Na świeżo o Marice.

 

Byłem, zobaczyłem i tyle. Laska weszła na tą scenę, pośpiewała, ale jak dla mnie to wielkiego szału nie zrobiła. Może dlatego tak to odbiera, bo takiej muzyki nie słucham (widać było, że ktoś się przy tym bawił). Znałem jej utwory, i liczyłem na to, że koncert trochę "zbliży" do niej. No ale mnie oddalił o kolejne kroki. Plusem był ziomek, który grał na trąbce w niektórych utworach :D

 

Dla zainteresowanych:

http://www.youtube.com/watch?v=HLTnSOckmRY

http://www.youtube.com/watch?v=-L0ixFQsCoU

Odnośnik do komentarza

A ja pozwolę sobie znów na odrobinę promocji :) Filmik z naszego ostatniego koncertu, ten kawałek ma nową, ciekawą aranżację, którą się chciałem z wami podzielić, więc mam nadzieję że się spodoba :) Jeżeli komuś się spodoba, to więcej nagrań proszę szukać na naszym kanale youtube lub na myspace :)

 

Odnośnik do komentarza

Reggae Ursus: EastWest Rockers, Marika, Mesajah

 

Impreza jest jedną z głównych atrakcji tegorocznych XV Dni Ursusa. Odbędzie

się dziś, czyli 5 czerwca 2009 roku. W piątkowy wieczór w Parku Czechowickim

(ul. Spisaka) wystąpią EastWest Rockers, Marika,

Mesajah i zespół Majestic. Impreza ma charakter plenerowy i

wstęp jest bezpłatny. Na miejscu będzie można skorzystać z licznych stoisk

gastronomicznych (grill, piwo etc.). Patronat medialny objęło Radio Kampus.

Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy.

Miłośników brzmień (około)regałowych zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Byłem, widziałem, wyszalałem się, JUMP THE FUCK UP!

 

Chłopaki ze Slipknota roznieśli salę, przy fajnym supporcie Devil Drivera i Trivium. Supporty fajne, ale to co zrobiła gwiazda wieczoru to mistrzostwo. Zagrali wszystko co tylko mogłem sobie wymarzyć (no, może poza The Heretic Anthem), plus zrobili JUMP THE FUCK UP! co było wielkim EPIC WIN i do tej pory jestem podniecony tym, że brałem w tym udział i że to widziałem :) Jeszcze chciałbym podziękować Wujkowi, który mnie odwiózł do domu swoim wspaniałym samochodzikiem :* Także ta wyżej wymieniona osobistość ma filmiki nagrane kamerą, którymi mam nadzieję, że się niedługo podzieli, bo moje z komórki to niech raczej zostaną dla mnie na pamiątkę :)

 

A na Slipknota idę po raz kolejny już za dwa tygodnie!

Odnośnik do komentarza

A ja już za niecałe dwa tygodnie zobaczę między innymi Blind Guardian na Graspop Festival w Belgii :) Niesamowicie się cieszę na ten wyjazd, szczególnie, że będą grać tam takie zespoły jak: Slipknot, Korn, Killswitch Engage, Marilyn Manson, All That Remains i wiele wiele innych, które możecie przejrzeć tutaj: http://www.graspop.be/pages/index.php?f=bands&page=1

 

Jakby ktoś chciał mi polecić któryś z zespołów, że jest wart uwagi to proszę o sugestię, jest ich sporo i nie chciałbym przegapić jakiejś dobrej kapeli, której nie kojarzę na ten moment :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...