Skocz do zawartości

Koncerty


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.livenation.pl/artist/getArtist/artistId/625074/

 

1. Ciekawe czy to rzeczywiście prawda?

2. Ciekawe po ile będą bilety?

3. Ciekawy jestem występu solo Davisa :) . To może być ciekawe :) .

 

Już znalazłem odpowiedzi.

To rzeczywiscie chyba prawda.

Bilety w przedsprzedaży są po 120 zł :o .

Pewnie kupię, ale jeszcze nie teraz. Nie się w Empiku pojawią :] .

Odnośnik do komentarza

Turbonegro? Punk Rock z skandynawi nie wiem skąd dokładnie, fakt fajna kapelka. No i HIM, wiesz ogólnie jestem wielkim fanem pierwszej płyty, późniejsze twory to już naprawdę kaszana, aczkolwiek napewno na gwizdy sobie nie zasłużyli.

 

Tu popisowe wykonanie Wicked Game właśnie przez HIM`a.

 

Odnośnik do komentarza
Jak pojawią się bilety w Empiku to kupię smile.gif .

Może cena będzie jednak niższa D.gif .

 

Świetna jest ta wersja Blue Monday smile.gif .

 

ponoć już nie długo mają się pojawić- trza nabyć jak najszybciej bo wykupią ;)

wątpię, żeby cena uległa zmianie, co najwyżej na większą :kekeke:

ale koncert obowiązkowy!! moja żona jak usłyszała tą właśnie wersję to powiedziała, że ją ciary po plecach przeszły :lol: i tak samo powiedziała jak usłyszała na koncercie popis Davisa na dudach ;)

Odnośnik do komentarza
Turbonegro? Punk Rock z skandynawi nie wiem skąd dokładnie, fakt fajna kapelka. No i HIM, wiesz ogólnie jestem wielkim fanem pierwszej płyty, późniejsze twory to już naprawdę kaszana, aczkolwiek napewno na gwizdy sobie nie zasłużyli.

 

Tu popisowe wykonanie Wicked Game właśnie przez HIM`a.

 

Osoboiscie do HIM nic nie mam, choc ich kompletnie nie znam, ale chodzi o to, ze raczej nie pasowali przed Metallica, lekko inne klimaty, co fani okazali dosc ostentacyjnie. Ale szkoda mi ich bylo, bo jednak sa artystami, ich perkusista fajnie wymiatal. Wokalista lekki lalus, wiec mozna zrozumiec co czuje publika po tym jak ich ukochana (norweska) kapela Turbonegro wychodzi prawie rozebrana, wokalista macha wielkim brzuchem i popija piwo, a po nim wychodzi HIM ubrany w plaszczyk, szalik i popija herbate czy kawe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...