Skocz do zawartości

Zbudujmy nową potęgę!


dolar

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarła do mnie wiadomość, że paru zawodników zostało docenionych i znaleźli się w "11" kolejki. Ucieszyło mnie to, bo kogo by nie rozradowało?

 

Rozegrana została kolejna kolejka eliminacji do Mistrzostw Europy.

 

 

Przed meczem, trener Lechii, Dariusz Kubicki bardzo chciał podgrzać atmosferę. Ja jednak "zgasiłem go", twierdząc, że w żadne utarczki słowne nie będę się wdawał. Okazało się, że nie jesteśmy uważani za faworytów. Tym lepiej dla nas - nie ciąży na nas presja. Zostałem jeszcze tylko zapytany przez dziennikarza, a potem ruszyłem w kierunku stadionu.

 

 

Wcześniej dostałem odpowiedni

raport Czarka Kucharskiego.

Spojrzałem na ekran przedmeczowy. Ewidentnie będzie trzeba uważać na tego Rybskiego.

 

 

 

 

 

Na stadionie przy Traugutta zasiadło 6102 widzów. Na mój pierwszy mecz delegowałem następujący skład:

 

Cris - Outed, krisss, Daniel, Płaski - Grzelo, Ronin(k), Rzepa, Rege - Krk, Vitaliss

 

 

Już od początku meczu dominowaliśmy. W 7 minucie Krk strzelił na 1-0 po strzela głową z dośrodkowania Ronina. Pierwszy gol w mojej karierze! Już 10 minut później było 2-0, Krk przebiegł pół boiska i strzelił idealnie. Lechia rzuciła się do ataku, jednak nic z tego nie wynikało. W 42 minucie znów Krk mógł strzelić gola, nieznacznie jednak chybił. Po przerwie wszedł West za zmęczonego Rzepę, a Grzelo został przesunięty do środka. Lechia nadal atakowała, lecz Cris za każdym razem wychodził zwycięsko. W 84 minucie z boiska zszedł Rege, którego zmienił Iguaran. Tym samym Ronin zaczął grać na pozycji środkowego pomocnika. w 88 minucie Lechia straciła już nadzieję i głupi faul w polu karnym na Krk autorstwa jednego z jej obrońców powoduje rzut karny dla nas. Zamienia go na bramkę Ronin i jest 3-0. W 94 minucie blisko szczęścia był Vitaliss, nieznacznie jednak się pomylił.

 

 

Lechia Gdańsk - ForumCM.net 0-3 (0-2)

7' Krk

17' Krk

88' Ronin (karny)

Widzów: 6107

MoM: Krk

 

 

 

---

 

 

 

Podsumowanie

Oceny piłkarzy

Bramki (film w avi spakowany w rarze)

FCM znowu wygrywa!

Kibice o meczu

Krk w formie

Wspaniała seria trwa dalej!

FCM nadal na pozycji lidera!

 

 

---

 

 

Dominik Dudzik, menedżer ForumCM.net.

 

Chciałbym podziękować piłkarzom za świetny występ w moim debiucie na ławce trenerskiej. Pokonaliśmy jednego z głównych faworytów do awansu i to na jego boisku, to naprawdę wielkie osiągnięcie. Mam nadzieję, że współpraca będzie nam się układała co najmniej tak dobrze, jak dobra była nasza dzisiejsza gra. Teraz myślimy już o meczu z Pelikanem Łowicz, który na pewno nie będzie grał tylko o remis. Są przecież tuz za nami, na drugim miejscu i będą grać na własnym terenie. Dlatego bierzemy się ostro do pracy. Jeszcze raz chcę podziękować piłkarzom - rozegraliście dzisiaj bardzo dobre zawody.

Odnośnik do komentarza

Krk924

 

Jestem zadowolony, że z dobrej strony pokazałem się nowemu managerowi. Ciesze sie, że aby strzelić 5 goli w debiutanckim sezonie w profesjonalnej piłce potrzebowałem zalewdwie 6 meczów. Oczywiście gdyby nie cały zespół to byśmy nie wygrali. Tak trzymać!

 

EDYTA prosi abyś pokazał klasyfikacje strzelców i asystentów.

Odnośnik do komentarza

Burt McRegent

 

Gratuluję i dziękuję panu Dudzikowi za szansę występu od pierwszych minut w meczu z, nie byle kim bo z Lechią Gdańsk. Mam nadzieję, że nasza aktualna forma pozostanie na tym samym poziomie i wytrzymamy na niej do końca sezonu niszcząc ekipy rywali jedna po drugiej!

Odnośnik do komentarza

Do klubu dołączył nowy zawodnik - Cox.

 

Nieuchronnie zbliżał się mecz z Pelikanem w Łowiczu. Jesteśmy liderem, a gramy w wiceliderem, a więc będzie to mecz na szczycie. Obawiam się jednak, że w naszej drużynie panuje zbytnia pewność siebie, przez co możemy zaliczyć niemiłą wpadkę.

 

W każdym razie dostał od Czarka raport, dowiedziałem się także, że media uważają, że nie ma innej możliwości niż nasze zwycięstwo. Ja jednak miałem inne zdanie na ten temat, lecz nie wygłaszałem go głośno.

 

 

Mecz rozpoczęliśmy w takim o to składzie.

 

Pelikan atakował od początku meczu. W końcu, w 15 minucie, straciliśmy bramkę. Potem trochę się ruszyliśmy i nawet byliśmy blisko wyrównania, gdy głupio z boiska wyleciał Rzepa. Nie poddaliśmy się jednak i walczyliśmy dalej, dzięki czemu zdobyliśmy wyrównującą bramkę, której autorem był niezawodny Vitaliss. Chcieliśmy wygrać, lecz było widać, że gramy w dziesiątkę...cóż, panie Rzepa...

 

 

 

Pelikan Łowicz - ForumCM.net 1-1 (1-0)

15' Adamczyk

64' Vitaliss

Widzów: 590

MoM: Michał Adamczyk

 

 

Bramki

Podsumowanie

Oceny piłkarzy

Opinia kibiców

Pierwsza porażka blisko

Grzelo ma 2 tygodnie odpoczynku

Adamczyk postrachem FCM

Seria trwa

Cox ostatecznie w FCM

Lider utrzymany!

Odnośnik do komentarza

Emanuel ,,Diego'' Kowalski

 

,,Wiem, że nie ma sensu zmieniać tego co wychodzi nam na dobre. Jestem w dobrych kontaktach z Cris'em i jest między nami zdrowa rywalizacja. Zagrał doskonały początek sezonu i nie można mieć do niego zastrzeżeń. Jestem jednak trochę niezadowolony. Moim zdaniem powinienem zagrać w jakimś meczu o punkty. Dlaczego trener nie chce wystawić mnie w meczu ze słabymi rywalami? Nie jestem gorszy od Cris'a i chcę to udowodnić, ale skoro nie gram to nie mam jak tego zrobić. Nie chcę psuć atmosfery w zespole, chcę tylko jako takiej sprawiedliwości.''

Odnośnik do komentarza

Płaski

 

Mieliśmy wygrać, nikt nawet nie myślał o innym wyniku, a tu remis... Nie widziałem dokładnie co zrobił kolega Rzepa, że sędzia (podobno ma taką wadę wzroku, że nie widzi sznurówek jak wiąże buty) wyrzucił go z boiska. Dobrze, że mamy w drużynie Vitalissa. Gdyby nie on, to nawet nie chce myślec co zrobiliby z nami kibice. Cieszy mnie fakt, że gram w pierwszej drużynie, szkoda, że mamy 8 straconych bramek, ale wynika to chyba z naszej ofensywnej gry. Nie wszyscy zdążą wrócić w razie kontrataku. Mimo tego, że jesteśmy liderem czeka nas jeszcze wiele pracy jeżeli chcemy myśleć o szybkim awansie to Ekstraklasy. Tymczasem ciesząc się z 1 miejsca w tabeli otwieram kolejnego browarka i zapraszam kolegów na małe party, trzeba przecież przywitać jakoś nowego zawodnika. Twoje zdrowie Cox!!

Odnośnik do komentarza

JmK

Trochę dziwnie, bo ostatnio zasiadałem jedynie na trybunach, a w jednym meczu jak już usiadłem na ławkę to i tak nie wszedłem...Liczę, że dostane więcej szansy gry, przy kontuzji Grzelo, jakaś tam większa szansa jest, wszak to pomocnik...

Odnośnik do komentarza

Rege w jedenastce kolejki!

 

Kolejny mecz to potyczka z TKP Toruń. Chcę dać odpocząć w tym meczu zawodnikom, którzy zagrali w ostatnim meczu ligowym i sprawdzić pozostałych. Przeczytawszy raport od Czarka ustaliłem skład. Okazało się, że z powodu braku zawodników zagrać będzie musiał Rege oraz Płaski, tym razem jednak na pozycji prawego obrońcy.

 

Okazało się, że nasi kibice uważają, że niemożliwym jest pokonanie nas przez TKP. Tak samo mówiły media. Ja stwierdziłem, że będzie trzeba zostawić serce na boisku, aby zwyciężyć, nawet z tak teoretycznie słabym rywalem.

 

 

Na stadionie zjawiło się 1658. Obaj trenerzy delegowali na mecz następujące składy.

 

Na początku tragicznie. Najlepiej sytuację wyrazi fakt, że akcja Sapera z 35 minuty, która dała nam bramkę była pierwszą w meczu. Po przerwie Jmk udowodnił, że aktualnie należy mu się najwyżej miejsce na ławce. Głupio sfaulował w pobliżu pola karnego, a potem strzelił samobója...Na szczęście wyratował nas West strzelając na 2-1. Ze zmienników w oko wpadli mi strzelcy bramek oraz dolar i Diego, któremu należy się przyjrzeć, mimo słabej noty.

 

TKP Toruń - ForumCM.net 1-2 (0-1)

35' Saper

59' Jmk (samobój)

64' West

Widzów: 1658

MoM: West

 

Bramki

Podsumowanie

Oceny piłkarzy

Pełne wyniki I rundy PP

Kolejna wygrana

Forma Westa w górę

Odnośnik do komentarza

JmK

 

No cóż, zdarza się samobój, szkoda , że pierwsza bramka w barwach klubu to dla mnie swojak...Przykro mi , że trener dostrzegł tylko to w mojej grze, wszak w meczu zagrałem co najmniej przyzwoicie, a wręcz powyżej średniej, gdyż obejrzałem analizy pomeczowe i większości znawcówpiłki zostałem oceniony na 7 w 10 stopniowej skali, więc nie było źle...

Odnośnik do komentarza

Emanuel ,,Diego'' Kowalski

 

,,Nie spodziewałem się, że zadebiutuję tak szybko po mojej wypowiedzi i to na dodatek z teoretycznie lepszym od nas rywalem. Dziękuję trenerowi za zaufanie, bo jak było widać również potrafię bronić, chociaż mecz był na bardzo niskim poziomie. Gol samobójczy był nie do wybronienia więc nie obwiniam się za niego. Liczę na kolejne szanse w walce o punkty. Trzeba trochę rozprostować kości.''

Odnośnik do komentarza

Płaski

 

Znowu w pierwszym składzie i znowu zwycięstwo!!;) To oczywiście żart z mojej strony. Zagrałem na pozycji bocznego obrońcy i nie zaliczyłem jakiegoś rewelacyjnego meczu, widać, że przyzwyczajenie z meczów ligowych, gdzie gram na środku obrony robi swoje. A może to dłuższe świętowanie nie za dobrze wpływa na moją formę. Obiecuje, że się poprawie. Cieszy zwycięstwo, bo puchar jest także dla nas ważny, cieszy forma zmienników. Ale dla mnie najważniejsze, że gram w pierwszej jedenastce i mam tam pewne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Burt McRegent

 

Chciałbym podziękować trenerowi za miejsce w pierwszej jedenastce. Jest to dla mnie wyróżnienie równie wielkie jak bycie jednym z najlepszych zawodników poprzedniej kolejki. Myślę, że Jmk potrzebuje jeszcze troszkę ogrania i nie należy go aż tak ostro oceniać. Gratuluję również udanego debiutu Coxowi oraz niezłego meczu Diegowi. Tak dalej chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...