Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ze z innego futbolowo swiata to sie zgodze a czy solidny to sie okaze :)

W praktyce to się zobaczy, ale na papierze jak najbardziej solidny. Skoro od dobrych paru lat, mimo różnych kolei losu, utrzymuje się na karuzeli trenerskiej i to w kraju słynącym z dobrych trenerów to jest to moim całkiem niezła rekomendacja.

 

Swoją drogą, na TWSD zobaczyłem nagłówek, o którym śniłem po nocach: "MESA: Gol "Łobo", (..)" ;)

Odnośnik do komentarza

Akurat Diaza to mi szkoda. Fakt, że był chaotyczny, mało zwrotny i w ogóle taki ciapowaty, ale nogi nie odstawiał. Ale wiadomo, że za rok kończył mu się kontrakt, więc była ostatnia szansa, by coś na nim zarobić. Ale teraz, jak nikt nie przyjdzie, to już będzie dywersja :>

Odnośnik do komentarza

Ta, ale Boukhari w ciągu ośmiu lat zmieniał kluby aż trzynaście razy. To raczej nie świadczy dobrze o jego aklimatyzowaniu w nowym otoczeniu i dodając to, że z klubu na klub były to raczej słabsze ligi i drużyny nie jestem optymistą co do jego przyszłości i tego, że warto było go zatrudnić. Łapanka w Wiśle trwa - zarówno jeżeli chodzi o zatrudnianych piłkarzy, jak i trenerów.

 

Według różnych źródeł, można je oczywiście kwestionować, ale podobno Wisła za transfery Głowackiego, Marcelo i Diaza dostała jakieś 6 mln euro - ile z tego wydano, a przede wszystkim na kogo widzimy wszyscy. Jak będzie, doświadczeniem lat ostatnich możemy się spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Co do wątpliwej furory, jaką zrobił w Turcji to podobno był kontuzjowany, a do tego pożarł się z trenerem, co w gruncie rzeczy też dobrze nie wróży. Ale w Holandii jest ceniony, bardziej niż choćby Ntibazonkiza, który przed kontuzją zrobił dobre wrażenie. Może to być strzał w dziesiątkę, a może być kicha, na dwoje babka wróżyła...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...