Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Basałaj oficjalnie prezesem Wisły, zostanie zaprezentowany na konferencji o 14.

 

Z dużym prawdopodobieństwem Głowacki odchodzi za 1,5 miliona euro do Trabzonsporu. Wielka szkoda, bo wiadomo, jak to ważny dla Wisły zawodnik, ale taka kwota za piłkarza w tym wieku jest więcej niż zadowalająca. Spokojnie można za to kupić jego następcę i jeszcze trochę zostanie.

 

Z Navasem są zgodnie z oczekiwaniami jakieś kłopoty. Prawdopodobnie rozbija się o prowizję dla menedżera.

Odnośnik do komentarza

No, no. Powrót Basałaja to chyba jedyny znaczący transfer na jaki ich stać. Czarno widzę rywalizację z Legią i Lechem w przyszłym sezonie z takim składem.

A Głowacki chyba nie jest wart 1,5 mln euro więc to byłby interes życia dla Wisły.

Odnośnik do komentarza

Jovanić jest młodszy o 5 lat, a już puka do kadry, więc taki ostatni nie powinien być :) Osobiście nie widziałem go na oczy, więc nie podejmę się oceny, który z nich jest lepszy.

 

No i nie dostrzegasz ewidentnych plusów - 1) koniec castingu :P , 2) będzie jakikolwiek bramkarz prezentujący normalny poziom (wszak w tej chwili Pawełek kontuzjowany, a Juszczykowi kończy się kontrakt).

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej w przeciwności do poprzednich okienek widać, że jest jakiś ruch w interesie. Jovanić wygląda całkiem nieźle, podobno najlepszy bramkarz ligi serbskiej, Wisła wygrała rywalizację z Partizanem i Twente. Nie podejmuję się oceny, czy jest lepszy od też przymierzanego do Wisły Navasa, ale Pawełka czy Juszczyka powinien bić na głowę. :) Przy czym dopóki na oficjalnej stronie nie zobaczę gościa w koszulce Wisły, to doniesienia te traktuję na równi z sensacjami PS czy Faktu.

 

Z przejścia Głowy do Trabzonu robi się telenowela jak z Lewandowskim. Ostatecznie prawdopodobnie odejdzie, co pewnie oznacza przyjście Sadloka, Glika lub innego ligowego wynalazku.

Odnośnik do komentarza
Serbski bramkarz Milan Jovanić podpisał kontrakt z Wisłą. Dwudziestoczteroletni zawodnik z krakowskim klubem związał się pięcioletnią umową.
za: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/jovanic_zawodnikiem_wisly/

 

Jest bramkarz wreszcie, dwa lata poszukiwań pozwalają mieć nadzieję, że jeśli już kogoś kupili, to jest on warty wydanych na niego pieniędzy. Ciekawe czy to oznacza, że temat Navasa upadł czy też planujemy mieć dwóch dobrych bramkarzy i o Navasa Wisła też powalczy jeszcze :-k

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Navas przyjdzie do Wisły w styczniu, kiedy wygaśnie mu kontrakt - choć ściągnięcie dwójki takich dużych jak na polską ligę nazwisk jest mało prawdopodobne, Pawełek ma takie możliwości, że spokojnie może być tym drugim bramkarzem w Wiśle i powalczyć o pierwszy skład.

Odnośnik do komentarza
Podejrzewam, ze wiekszosc przecietnych kibicow nawet nie slyszala o takim klubie jak Spartak Subotica, a co dopiero znala ich pilkarzy.

Chodziło mi o poziom sportowy raczej - podstawowy bramkarz kadry Kostaryki i czwarty (?) bramkarz Serbii, którego chciał Partizan to jednak sportowo duże nazwiska jak na polską ligę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Będzie fajnie widzieć Macieja znowu w Wiśle, na pewno okaże się wzmocnieniem co najmniej takim samym jak Frankowski w Jadze :) Makinwa specjalnie mnie nie przekonuje, ale może być gwiazdą. Zresztą akurat na niego szanse są chyba raczej małe. Moją uwagę najbardziej przykuło nazwisko Milinković, Serb w FM (:D) jest fenomenalny, jak w realu jest podobnie to szykuje się Wiśle świetny transfer :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mnie cieszy, że w Wiśle w końcu coś się dzieje! Czyżby Cupiał w końcu zrozumiał, że tym samym składem nie będzie ciągle wygrywał? W końcu bramkarz, no a teraz Żurawski. Dla mnie to bardzo dobry transfer. Wątpię, by Żuraw ładował bramki jak za najlepszych lat, ale naprawdę będąc pod skrzydłami Kasperczaka może kilka bramek w sezonie zdobyć. No i w końcu wzmocnienie pozycji, która w Wiśle ostatnio bardzo kulała. Teraz czas na obrońcę - odszedł Głowacki, spekuluje się o odejściu Marcelo... Ale fajnie, że po tylu latach wreszcie jakieś konkrety.

 

No no, fajnie się dzieje w tej naszej lidze.

Odnośnik do komentarza

Na TWSD już prawie oficjalnie pisze się, że czeka nas transferowa ofensywa. I chyba nie ma innego wyjścia, jeśli chcemy dotrzymać kroku wzmacniającej się na potęgę Legii. Lech pewnie też nie będzie miał w związku z tym innej możliwości, niż podążyć drogą wyznaczoną przez rywali. Czyli dzieje się tak, jak przewidywałem niedawno - nasze kluby są coraz bogatsze, idzie koniunktura na ligę, więc będziemy mieli niedługo mocną ligę, chociaż raczej bez Polaków, bo na wyprodukowanie tych pieniądze nie wystarczą.

 

Co do Żurawia - ależ mi banan na twarzy błyskawicznie wyrósł, jak się dowiedziałem :). Że jak na polską ligę umiejętności nadal ma ogromne, to wątpliwości raczej nie mam. Skoro starszy już wtedy Reiss mógł być królem strzelców, to Żurawski tym bardziej. Że nieperspektywiczny - wiadomo, ale nie o to chyba w tym transferze chodzi.

Swoją drogą - chodzą słuchy, że Maciek ma zastąpić Głowę w funkcji kapitana :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...