Skocz do zawartości

Kącik egzaminacyjny


adamus

Rekomendowane odpowiedzi

Salamander ile czasu sie uczyłeś? :>

 

No na początku sobie to zlekceważyłem i wczoraj miałem ostry stres jak zauważyłem, że nie jestem w stanie powiedzieć tego co mam napisane.

Wczoraj wiec było ostre rycie przez jakieś 2h i dziś 1,5h. (egzamin miałem dopiero o 15.)

Oczywiście jak przyszło co do czego, to ze strachu i tak połowy zapomniałem. :D

Dobrze, że chociaż w rozmowie wypadłem nawet, nawet - na 7 pytań odpowiedziałem na 3 wyczerpująco i na jedno z pomocą komisji... :]

Jeszcze tylko ustna z niemca za tydzień i wakacje. :D

Odnośnik do komentarza

Bardzo. :]

Jeszcze rano wycinałem z pracy to czego nie potrafiłem zapamiętać, albo mi się myliło i w sumie z 5 stron tekstu zostały 2 z małym hakiem. (orłem z polskiego to ja nie jestem). :D

Co do pracy to zapomniałem o 2 pkt z konspektu i 1 wniosku.

Ale co tam, ważne że do przodu. :D

A 10 pkt to zajebisty wynik, przed ogłoszeniem wyniku chciałem tylko te promujące minimum socjalne, nic więcej. :D

Odnośnik do komentarza
Po ustnej z niemca. 20/20 :] Tylko szkoda że tak naprawdę to na nic nie jest potrzebne...

 

Opodiadaj. Jaki miałeś obrazek i jakie rozmówki?

 

 

w sumie trafil mi sie banalny zestaw. Na lekcjach niemieckiego dużo czasu poświecaliśmy na mówienie ( mniej na psanie).

 

Na obrazku miałem dwie kobiety ( matke i dziecko) Piekły one placek. I tutaj zapomniałem jak jest placek wiec powiedziałem, że pieką sussigkeiten :D ( ale uznali)

Dwa pytania do obrazka też banalne: Dlaczego te kobiety pracują razem a drugie czy lubisz gotować.

 

Rozmowy:

Jesteś w niemczech i rozbolal Cię ząb.

Udaje się do dentysty i dowiedz się o termin wyzyty i koszt uslugi

 

Byles na meczu pilkarskim w Monachim. Opowiedz koledze kto gral jaki byl wynik i jak zachowywali się kibice

 

Chcesz wynając pokój 2 osobowy. twój kolega natomiast jednoosobowy. Nie zgódź się z jego argumentami i zaproponuj kompromis.

 

 

Wiec o te 20 pkt trudno nie bylo ;D

Odnośnik do komentarza

ja dziś prezentacje miałem. Co sie nastresowałem to moje ;) zaliczyłem na 13/20, a wydawało mi się że ledwo będę miał te 6 :] co chwile szukanie w pamięci co ma być dalej, ściemy, już po pierwszym zdaniu zawias... Dobrze że na pytania (a było ich 5) odpowiedziałem na wszystkie :) jestem zadowolony i kamień spadł mi z serca :)

Odnośnik do komentarza
Ja jutro będę to przeżywał. A mamy taką babę, która oblała już 4. ludzi i to nie żadnych tłumoków :|

 

 

To jest troche dziwne, że ulewają na ustnych. Przecież sami sobie roboty dokładają. Te3raz muszą przyjść w sierpniu. A druga sprawa to taka, że ta matura ustna to taki pic na wodę.

 

 

Mam takie pytanie do tych co zdawali majce podstawową w ubiegłym roku. Jaka ona była w waszym odczuciu z perspektywy tego roku? Łatwa/trudna?

Odnośnik do komentarza
Ja jutro będę to przeżywał. A mamy taką babę, która oblała już 4. ludzi i to nie żadnych tłumoków :|

 

U nas jest właśnie zupełnie na odwrót, komisja również się stara aby zdający zdał :) odemnie z klasy dwóch gości mogło spokojnie oblać - jeden się w ogóle nie uczył, ale zaliczył na 6 ptk, a drugi połowę prezentacji przeczytał z kartki i go wyczaiła babka z komisji, ale pozwolili mu dokończyć samodzielnie i zdał na 10 ptk :]

Odnośnik do komentarza

Ustny z polskiego - 19/20, jeden punkt stracony przez złośliwość sprawdzającej - zarzuciła mi brak podkładu muzycznego, choć wszelkie gadżety przy prezentacji są nadobowiązkowe. Wytłumaczyłem jej, że to przez to, że wykorzystywałem w mojej prezentacji bardzo krótkie, dosłownie parę zdań, fragmenty piosenek, więc zrezygnowałem z tego, by je puszczać, bo niepotrzebnie by je rozproszyły. Mówiłem o poezji śpiewanej i jej roli w społeczeństwie polskim w drugiej połowie XX wieku.

Jak się okazało jednak skrytykowałem Kabaret Starszych Panów, a wychwalałem Jacka Kaczmarskiego, no i trafiłem źle - okazała się być sprawdzająca wielką fanką KSP, więc jeden punkt odjęła, choć niezbyt miała w rzeczywistości za co. Trudno, i tak wynik nienajgorszy.

 

Historia rozszerzona banalnie prosta. 28/30 z części zamkniętej, do tego jeden punkt niepewny, choć wydaje mi się, że mapkę mi zaliczą mimo wszystko. Wypracowanie poszło mi super, ale trudno mi je sprawdzać, bo nie znam klucza dokładnie, więc nie jestem w stanie ocenić sprawiedliwie, pisałem na pierwszy temat.

Odnośnik do komentarza

To nie jest kwestia mniemania o sobie, po prostu języki obce to mój konik, każdy wynik poniżej nie wiem, 97 % to byłby dla mnie dramat. A że z części zamkniętych matury według tych przykładowych odpowiedzi podawanych w gazecie mam wszystko dobrze, mam szansę na 100 % ze wszystkiego, o ile nie poodejmują mi czegoś z wypracowań, a raczej nie powinni...

 

Z polskiego 100 % miał nie będę, , myślę że coś koło 75 % lub więcej... WOS za to był katastrofą, ale tu nie wiadomo jak będą rozpatrzone te nieścisłości w pytaniach.

Odnośnik do komentarza

Buffu, to nie jest jakieś zarozumialstwo z mojej strony, tylko stwierdzenie faktów, geez, nie rozumiem, zazdrościsz? Nie masz czego, każdy ma swoje ulubione przedmioty, czy tam talenty. To że będę miał prawdopodobnie 100 % to coś złego, czy to, że o tym piszę? Bo chyba sposób w jaki o tym piszę ukazuje mnie jak jakiegoś egomaniaka, czy coś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...