Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie Cabajowi, ale sędziemu.

 

Sędzia to powinien jeszcze Cabaja z boiska wyrzucić (druga żółta kartka). Jak chciał poprawiać getry, to mógł najpierw wybić piłkę - ale jego zamierzeniem była gra na czas. Tyle w temacie.

 

Edit: Co nie zmienia faktu, że Legia z taką grą daleko nie zajedzie. Oby szybko wrócił Astiz :|

Odnośnik do komentarza

Tak, tak, jeśli już tak trzymamy się przepisów to gol Iwańskiego też był nieprawidłowy - piłka zagrana do niego nie zrobiła pełnego obrotu.

Fajnie się Cracovii obrywa. Najpierw skandal z ekstraklasą i przekładanie meczu bo Legia gra sparing, a potem sędzia w końcówce ustawia wynik meczu :picard:

Odnośnik do komentarza

Dodaj jeszcze, że Cracovia zmarnowała kilka setek i tylko dzięki sobie nie wygrała tego spotkania...

Tak i to, że sędzia nie uznał prawidłowej bramki na 0:2 to też ich wina.

 

Z tego co widzę, najbardziej oburzeni są sympatycy Lecha Poznań...

 

Nie kibicowałem w tym meczu żadnej drużynie. Liczyłem na świetny mecz i grad goli, więc nie kieruj postów w moją stronę..

Odnośnik do komentarza

Dodaj jeszcze, że Cracovia zmarnowała kilka setek i tylko dzięki sobie nie wygrała tego spotkania...

Tak i to, że sędzia nie uznał prawidłowej bramki na 0:2 to też ich wina.

 

Z tego co widzę, najbardziej oburzeni są sympatycy Lecha Poznań...

Nie. Tym którym bardzo zależy, by piłka w Polsce była "czysta". Ot, takie moje chłopięce marzenie.

Odnośnik do komentarza

Co do bramki na 2:1, to nie chce mi się pisać, bo to pełny scenariusz na dobrą komedię kryminalną :roll: Odnośnie spalonych i nieuznanej bramki, to ciężko mi oceniać bez powtórek, ze względu na zajmowane miejsce.

Inna sprawa, że Cracovia marnując 5 znakomitych sytuacji sama sobie przeszkodziła, po pierwszej połowie powinno być 0:3. Ten mecz to pojedynek dwóch beznadziejnych linii defensywnych - z jednej strony Cracovia najprostszymi środkami bez problemów dochodzi do sytuacji podbramkowych, a pod drugą bramką festiwal pomyłek, problemy z wybiciem, a krycie Wasiluka to w ogóle mistrz :debesciak:

 

Doping niezły, w szczególności w drugiej połowie. Organizacja, szarość i pył z budowy trochę mniej. Coś czuję że jak Lech przyjedzie, to wejdzie z bramą, bo nie wytrzymają jak będą wpuszczać kilkaset osób przez 90 minut.

Odnośnik do komentarza

Szał radości na trybunie prasowej po bramce "Ajwena", jakiego jeszcze nie było.

 

Cóż, piłkarzy Cracovii doping zwalił dziś z nóg. I to dosłownie, więc za swoje "trałkowanie" zapłacili wysoką cenę. Gdyby nie leżeli po każdym kontakcie z piłkarzem Legii, nie byłoby czterech minut doliczonych. Gdyby nie było czterech minut doliczonych, mecz skończyłby się wcześniej. Gdyby mecz skończył się wcześniej, Cabaj nie złapałby tej piłki. Gdyby Cabaj nie złapał tej piłki, to by jej nie przetrzymywał. Gdyby jej nie przetrzymywał, sędzia (swoją drogą, fatalne decyzje podejmował w obydwie strony) nie podyktowałby wolnego; Gdyby sędzia nie podyktował wolnego, Iwański by nie strzelił gola, a gdyby "Ajwen" nie strzelił gola, Legia by nie wygrała. To tyle. :]

Odnośnik do komentarza

Dodaj jeszcze, że Cracovia zmarnowała kilka setek i tylko dzięki sobie nie wygrała tego spotkania...

Tak i to, że sędzia nie uznał prawidłowej bramki na 0:2 to też ich wina.

 

Z tego co widzę, najbardziej oburzeni są sympatycy Lecha Poznań...

Nie. Tym którym bardzo zależy, by piłka w Polsce była "czysta". Ot, takie moje chłopięce marzenie.

Ale dla mnie sytuacja jest jasna. Cabaj przytrzymał piłkę dłużej niż przepisowe 7 sekund? Wolny pośredni. Cabaj już nie raz "popisał się" w ciągu tylu lat gry w Ekstraklasie. Ja tam żadnego wałka nie widzę, tylko głupotę bramkarza Cracovii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...