Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd i hańba, co tu dużo mówić... to nieważne, że to kibice akurat Legii narobili gnoju, ale przecież "kibicowanie" w całej Polsce jest na podobnym poziomie. W sensie, że mamy dużo chuliganów, wypadałoby coś z tym zrobić, ale po co? Angole potrafili się z tym uporać, mimo, że na ich stadiony przychodzi więcej kibiców (a co za tym idzie, ew. chuliganów), a jednak dawno nie słyszałem o jakiejś borucie angielskich chuliganów (prędzej rzucanie butami w szatni ;) - pzdr Alex F. i David B.).

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi co innego. W Warszawie miałabyć budowana drużyna na europejskie puchary, Ligę Mistrzów, itd. Po tym co dziś się stało Wojskowi mogą zostać wykluczeni ze wszelkich rozgrywek pod patronatem UEFA nawet na pięć lat! Tutaj pojawia się pytanie, jaki jest dalszy sens inwestowania przez ITI w Legię? -Patrząc z perspektywy właścicieli żaden.

Odnośnik do komentarza
Mnie ciekawi co innego. W Warszawie miałabyć budowana drużyna na europejskie puchary, Ligę Mistrzów, itd. Po tym co dziś się stało Wojskowi mogą zostać wykluczeni ze wszelkich rozgrywek pod patronatem UEFA nawet na pięć lat! Tutaj pojawia się pytanie, jaki jest dalszy sens inwestowania przez ITI w Legię? -Patrząc z perspektywy właścicieli żaden.

 

Nie zdziwiłbym się gdyby ITI podziękowało Legii za współpracę. To jest biznes. Firma pompuje w klub kasę, chce się pokazać na arenie międzynardowowej, chce wypromować swój produkt. Nagle przez bandę idiotów klub zostaje ukarany wycofaniem z rozgrywek międzynarodowych na kilka lat.

Ja bym się mocno zastanowił czy opłaca mi się inwestować w takie przedsięwzięcie.

Odnośnik do komentarza

Taa, zapewne zaraz pojawi się kolejna "teoria spiskowa" mówiąca, że to wszystko wymyśliło ITI, żeby tylko się wycofać :|

 

 

Ja bym się mocno zastanowił czy opłaca mi się inwestować w takie przedsięwzięcie.

 

Chyba nie bardzo :|

Odnośnik do komentarza
Mnie ciekawi co innego. W Warszawie miałabyć budowana drużyna na europejskie puchary, Ligę Mistrzów, itd. Po tym co dziś się stało Wojskowi mogą zostać wykluczeni ze wszelkich rozgrywek pod patronatem UEFA nawet na pięć lat! Tutaj pojawia się pytanie, jaki jest dalszy sens inwestowania przez ITI w Legię? -Patrząc z perspektywy właścicieli żaden.

 

Nie zdziwiłbym się gdyby ITI podziękowało Legii za współpracę. To jest biznes. Firma pompuje w klub kasę, chce się pokazać na arenie międzynardowowej, chce wypromować swój produkt. Nagle przez bandę idiotów klub zostaje ukarany wycofaniem z rozgrywek międzynarodowych na kilka lat.

Ja bym się mocno zastanowił czy opłaca mi się inwestować w takie przedsięwzięcie.

 

O to chodzi :-k Tylko czy ta sprawa na tą chwilę nie jest hiperbolizowana :-k Z tym zawieszeniem na pięć lat to wydaje mi się przesada. W każdym bądź razie czarny scenariusz jest możliwy, dostajemy zawiasy na 5 lat na grę w Europie, ITI odchodzi, co za tym idzie w klubie nie ma pieniędzy, piłkarze nie godzą się na cięcie płac, więc odchodzą i wzmacniają w większości przypadków konkurencję, w Legii zostają doświadczeni piłkarze, wsparci przez młokosów. Nie udaje się znaleźć sponsora i lecimy z hukiem i pięknym stadionem na zaplecze Ekstraklasy, taka kasandryczna przepowiednia :keke:

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia cos innego. Jak mozna zawiesic klub, czy zakonczyc mecz walkowerem w wypadku, gdy do incydentow z kibicami doszlo na obcym stadionie. Przeciez wladze Legii nie odpowiadaja za zachowanie sie kibicow. Nie sa ich matkami, ojcami, opiekunami, zwlaszcza ze nie graja u siebie. To niedorzeczne dla mnie. Nie jestem kibicem Legii, ale przeciez kierownictwo klubu Legii nie moze odpowiadac za bande debili ktora gdzies pojechala i wpadla na murawe. To nie ich stadion, to nie oni pilnowali tam bezpieczenstwa, nie oni wpuscili tam tych ludzi, nie oni nie zapewnili nalezytej ochrony. W mojej opinii mecz powinien byc powtorzony od wyniku 2:0 dla Litwinow, Legia powinna grac przy pustych trybunach w Europejskich Pucharach przez najblizsze 3 lata, ten zespól z Litwy powinien dostac olbrzymia kare pieniezna za niedopilnowanie porzadku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Legia powinna grac przy pustych trybunach w Europejskich Pucharach przez najblizsze 3 lata,

Więc skoro uważasz, że klub nie moze odpowiadać za wybryki kibiców na wyjeździe, to dlaczego piszesz, że mają grać przy pustych trybunach? :rotfl:

Legii należy się surowa kara. Aż zaczynają mi się przypominać szczęśliwi kibice Legii sprzed kilku lat, gdy Wisła poleciała z europejskich pucharów za incydent z Dino Baggio. Taki bandytyzm trzeba karać, niech cierpią kibice, bo to przez kibiców właśnie dzieją się takie akcje.

Odnośnik do komentarza
Zawsze można dzisiejsze wydarzenia tłumaczyć tym, że grupka Litwinów ubrała się w barwy Legii i specjalnie wszczęła awanturę :] :roll: .

Albo kibice Wisły/Górnika/Ruchu/Śląska/X* zapłacili przypadkowym pijakom, wyposażyli ich w koszulki Legii i powiedzieli: "Jedźcie tam, naróbcie wsi, żebyśmy mogli swoje kompleksy wyładowywać na boguduchawinnej Legi" :P To spisek kibiców innych klubów! :keke:

 

I Żalgirisu oczywiście :D

 

 

*można sobie wstawić dowolny klub

Odnośnik do komentarza
Legia powinna grac przy pustych trybunach w Europejskich Pucharach przez najblizsze 3 lata,

Więc skoro uważasz, że klub nie moze odpowiadać za wybryki kibiców na wyjeździe, to dlaczego piszesz, że mają grać przy pustych trybunach? :rotfl:

Legii należy się surowa kara. Aż zaczynają mi się przypominać szczęśliwi kibice Legii sprzed kilku lat, gdy Wisła poleciała z europejskich pucharów za incydent z Dino Baggio. Taki bandytyzm trzeba karać, niech cierpią kibice, bo to przez kibiców właśnie dzieją się takie akcje.

Bo to bedzie kara dla kibicow, a nie klubu. Mysle, ze koszta za zorganizowanie ochrony i przygotowanie stadionu na przybycie braci kibicowskiej są dosc spore, więc nie uwazam, by Legia duzo stracila na fakcie, ze mecze z jej udzialem odbywalyby sie przy pustych trybunach. W sumie pewnie jakies 50% wplywu z biletow moze mniej trafia do kasy klubu.

Odnośnik do komentarza
Mnie zastanawia cos innego. Jak mozna zawiesic klub, czy zakonczyc mecz walkowerem w wypadku, gdy do incydentow z kibicami doszlo na obcym stadionie. Przeciez wladze Legii nie odpowiadaja za zachowanie sie kibicow. Nie sa ich matkami, ojcami, opiekunami, zwlaszcza ze nie graja u siebie. To niedorzeczne dla mnie. Nie jestem kibicem Legii, ale przeciez kierownictwo klubu Legii nie moze odpowiadac za bande debili ktora gdzies pojechala i wpadla na murawe. To nie ich stadion, to nie oni pilnowali tam bezpieczenstwa, nie oni wpuscili tam tych ludzi, nie oni nie zapewnili nalezytej ochrony. W mojej opinii mecz powinien byc powtorzony od wyniku 2:0 dla Litwinow, Legia powinna grac przy pustych trybunach w Europejskich Pucharach przez najblizsze 3 lata, ten zespól z Litwy powinien dostac olbrzymia kare pieniezna za niedopilnowanie porzadku i tyle.

 

 

lol

 

taaaaaa... bo to ogólnie Litwinów wina jest. Po co strzelali Legii dwa gole? Byłoby po zero to byłby święty spokój, a tak to sobie zrobili gnój na boisku.

No proszę Cię...

Odnośnik do komentarza
Mnie zastanawia cos innego. Jak mozna zawiesic klub, czy zakonczyc mecz walkowerem w wypadku, gdy do incydentow z kibicami doszlo na obcym stadionie. Przeciez wladze Legii nie odpowiadaja za zachowanie sie kibicow. Nie sa ich matkami, ojcami, opiekunami, zwlaszcza ze nie graja u siebie. To niedorzeczne dla mnie. Nie jestem kibicem Legii, ale przeciez kierownictwo klubu Legii nie moze odpowiadac za bande debili ktora gdzies pojechala i wpadla na murawe. To nie ich stadion, to nie oni pilnowali tam bezpieczenstwa, nie oni wpuscili tam tych ludzi, nie oni nie zapewnili nalezytej ochrony. W mojej opinii mecz powinien byc powtorzony od wyniku 2:0 dla Litwinow, Legia powinna grac przy pustych trybunach w Europejskich Pucharach przez najblizsze 3 lata, ten zespól z Litwy powinien dostac olbrzymia kare pieniezna za niedopilnowanie porzadku i tyle.

 

 

lol

 

taaaaaa... bo to ogólnie Litwinów wina jest. Po co strzelali Legii dwa gole? Byłoby po zero to byłby święty spokój, a tak to sobie zrobili gnój na boisku.

No proszę Cię...

Tak, czesc winy za to co sie stalo ponosza Litwini.

A)ile biletow dostala Legia, a ilu jej kibicow znajdowalo sie na trybunach?

B)gdzie byla ochrona/policja kiedy probowali wbiec na boisko?

Do pogrubionego przeze mnie tekstu z Twojego posta odnioslem sie juz wczesniej, ale jeszcze raz sie wypowiem. Aspekt sportowy nie ma tu wiekszego znaczenia. Uwazam, ze mecz powinien byc dokonczony od wyniku 2:0 dla gospodarzy. Winnych trzeba ukarac, ale czy winny jest zarzad Legii, ze wsrod jej kibicow znajduja sie idioci? Czy bardziej winny jest organizator imprezy, ktory nie zapewnil bezpieczenstwa na stadionie, na ktorym sie odbywala?

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

@chmura: Winny jest klub, bo odpowiada za swoich kibiców, bo nie potrafi nad nimi zapanować, bo toleruje takie bydło wśród swoich kibiców. Twoim zdaniem po Heysel UEFA powinna była zawiesić na pięć lat kluby z Belgii, skoro to belgijscy organizatorzy nie zapanowali nad bydłem z Anglii?

Odnośnik do komentarza

Jak to dlaczego Legie trzeba ukarac? Przeciez Legia to te bydlo jak zawsze sami powtarzają :keke:

 

A wracajac o samego meczu - dostawac 2:0 do przerwy z przecietnym klubem slabej ligi Litewskiej :doh!:

 

 

A myslalem, ze w Legii idzie ku dobremu...

Odnośnik do komentarza
Aż zaczynają mi się przypominać szczęśliwi kibice Legii sprzed kilku lat, gdy Wisła poleciała z europejskich pucharów za incydent z Dino Baggio.

Grzecznie Cie prosze - skoncz gackolic, wyjdz i nie wracaj. Kibice skupiaja sie na swoich druzynach, nie ogladaja sie na inne - stad uprasza sie o nienaduzywanie tego pojecia i niemylenia go z pseudokibicami, ktorzy lubia poganiac sie za szalikami w imie sztucznie podsycanych "kos" i definiuja swoja przynaleznosc klubowa na zasadzie negatywnej (badz co badz, wspolny wrog to dosyc prymitywny czynnik spajajacy grupe, niewiele sie na nim da zbudowac...).

 

Z Twojego posta wylania sie generalizujacy obraz ludzi cieszacych sie z czyjegos nieszczescia - a nie przyszlo Ci do glowy, ze prawdziwego kibica Legii cieszylo to, ze po tak oburzajacym zachowaniu "Miska" klub zostal odpowiednio i surowo ukarany? Rownie dobrze moglbym i dzis kilku forumowiczow oskarzyc o zawisc - bo takie oskarzenie rzucasz powyzszym zdaniem. Nie badz wiec populista, a dyskutuj, nie graj na emocjach, a badz rzeczowy i konkretny - albo wstrzymaj sie od postowania.

 

Ja godzien prawdziwego kibica nie jestem, ale kazda kare zrozumiem i zaakceptuje. Szkoda tylko, ze bede musial swiecic oczami za tych frajerow i sluchac docinkow typu "oj, narozrabialiscie ostatnio w Wilnie". My? Jakie my?! Dla mnie to zdecydowanie "my" ekskluzywne...

Odnośnik do komentarza
Albo kibice Wisły/Górnika/Ruchu/Śląska/X* zapłacili przypadkowym pijakom, wyposażyli ich w koszulki Legii i powiedzieli: "Jedźcie tam, naróbcie wsi, żebyśmy mogli swoje kompleksy wyładowywać na boguduchawinnej Legi" :P To spisek kibiców innych klubów! :keke:

 

I Żalgirisu oczywiście :D

 

 

*można sobie wstawić dowolny klub

 

Po pierwsze to Legii a nie ''Legi'' a po drugie to nie rozumiem twojej złośliwości ? Ktoś napisał że to wina kogokolwiek innego niż bydła mieniącego sie kibicami Legii ? Ja nie spotkałem się z takimi komentarzami. Nawet serwisy Legii prowadzone przez kibiców potępiają tych debili więc wyjaśnij proszę o co tobie chodzi ? No chyba że przemawia przez Ciebie znana śląska nienawiść do tej drużyny to wtedy mogę to zrozumieć.

 

A po trzecie to mi jako kibicowi Legii jest wstyd za debili i bandytów którzy mają czelność założyć szalik lub koszulkę z eLką na piersi. STOP BANDYCTWU !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...