Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Pisze tylko o meczach z Lechem .... i jestem ciekaw jak zaprezentuja sie inne polskie druzyny na wyjazdach zagranicznych o ile takie beda mieli w przyszłosci ..

hmmm masz 15 lat ze nie wiesz jak sie zachowywali inni kibice na przestrzeni ostatnich 10 lat? Co to nikt nie gral nigdy w europie?? Widzew? Wisla? Jakos inni zachowuja sie jak ludzie a nie bydlo....i nie jest to dziwne dla mnie :)

Z tego co czytalem to Legia w ostatnich latach bodaj na 10 meczy granych zagranica w 8 przypadkach placila kary za zachowanie swoich kibicow (czy jakos tak, nie chce mi sie szukac tego art) wiec to nie pierwszy raz i mam nadzieje ze kara bedzie na mega ostra...

Odnośnik do komentarza
Pisze tylko o meczach z Lechem .... i jestem ciekaw jak zaprezentuja sie inne polskie druzyny na wyjazdach zagranicznych o ile takie beda mieli w przyszłosci ..

hmmm masz 15 lat ze nie wiesz jak sie zachowywali inni kibice na przestrzeni ostatnich 10 lat? Co to nikt nie gral nigdy w europie?? Widzew? Wisla? Jakos inni zachowuja sie jak ludzie a nie bydlo....i nie jest to dziwne dla mnie :)

Z tego co czytalem to Legia w ostatnich latach bodaj na 10 meczy granych zagranica w 8 przypadkach placila kary za zachowanie swoich kibicow (czy jakos tak, nie chce mi sie szukac tego art) wiec to nie pierwszy raz i mam nadzieje ze kara bedzie na mega ostra...

 

juz to zweryfikowalem - 8 z 13 co jest "znakomitym" wynikiem wrecz na swiatowym poziomie

Odnośnik do komentarza

No dobra to kilka słów ode mnie by zaspokoić ciekawość niektórych miszczów klawiatury:

 

Utenos i Svyturys polecam dobre piwka litewskie. A i Litwinki też niczego sobie :matrix:

Poza tym to słaby wyjazd - nie mogłem w żadnym barze obejrzeć chociaż części finału Wimledonu, bo wszędzie jakiś motorowy pseudosport oglądali :eusa_snooty:

Odnośnik do komentarza
Pisze tylko o meczach z Lechem .... i jestem ciekaw jak zaprezentuja sie inne polskie druzyny na wyjazdach zagranicznych o ile takie beda mieli w przyszłosci ..
hmmm masz 15 lat ze nie wiesz jak sie zachowywali inni kibice na przestrzeni ostatnich 10 lat? Co to nikt nie gral nigdy w europie?? Widzew? Wisla? Jakos inni zachowuja sie jak ludzie a nie bydlo....i nie jest to dziwne dla mnie :) Z tego co czytalem to Legia w ostatnich latach bodaj na 10 meczy granych zagranica w 8 przypadkach placila kary za zachowanie swoich kibicow (czy jakos tak, nie chce mi sie szukac tego art) wiec to nie pierwszy raz i mam nadzieje ze kara bedzie na mega ostra...

 

 

Widze ze NADAL nie umiesz czytac ze zrozumieniem napisałem "ze jestem ciekaw jak ZAPREZENTUJĄ SIĘ inne polskie kluby a nie jak polskie kluby PREZENTOWAŁY SIĘ do tej pory ot subtelna roznica ... wychodzi na to ze Ty masz 15 lat ale niech bedzie ze ja ;]

 

Rozumiem ze waszym zdaniem pirotechnika jest czyms złym .. mecze albo oglądacie w domu a jak juz idziecie na stadion to chciecie aby nikt nie zaslaniał wam boiska machajac jakimis tam flagami ... a propo Wisly to zdaje sie rowniez dymili na paru wyjazdach ale skad mozesz wiedziec jak zródła Twoich informacji to internet ;/ to Legia jest zła a wszyscy inni cacy ... nie wiem komu kibicujesz ale Twoja druzyna to zapewne same aniołki a jak ktos wam zabiera flage to grzecznie mu ja oddajecie !

 

Ostatnie zdanie dobiło mnie ... widac ze uczucie nienawisci do klubu jakim jest Legia przesłania Ci wszystko ale to juz Twoj problem

 

... szkoda gadac.. kara napewno bedzie ostra to nie ulega watpliwosci .... jak jutro ja dostaniemy to tylko nie krzycz z radosci !!

Odnośnik do komentarza
Widze ze NADAL nie umiesz czytac ze zrozumieniem napisałem "ze jestem ciekaw jak ZAPREZENTUJĄ SIĘ inne polskie kluby a nie jak polskie kluby PREZENTOWAŁY SIĘ do tej pory ot subtelna roznica ... wychodzi na to ze Ty masz 15 lat ale niech bedzie ze ja ;]

 

Po gruntownej próbie przeczytania tego posta stwierdzam że masz mniej niż 15 lat :| Możesz nie zrozumieć ale spróbuje odpisać inne kluby biją na głowe Legie jeśli chodzi o "kulture" kibicowania, te 8 kar nie wzieło się z kosmosu.

 

Rozumiem ze waszym zdaniem pirotechnika jest czyms złym .. mecze albo oglądacie w domu a jak juz idziecie na stadion to chciecie aby nikt nie zaslaniał wam boiska machajac jakimis tam flagami ... a propo Wisly to zdaje sie rowniez dymili na paru wyjazdach ale skad mozesz wiedziec jak zródła Twoich informacji to internet ;/ to Legia jest zła a wszyscy inni cacy ... nie wiem komu kibicujesz ale Twoja druzyna to zapewne same aniołki a jak ktos wam zabiera flage to grzecznie mu ja oddajecie !

 

Kto powiedział że pirotechnika jest zła :> Wskaż mi fragment gdzie ktokolwiek to napisał :> Świetnie sprawa gdy na lechu siedząc w kotle wymachuje flagą, wdycham dym z rac (ok to jest nieprzyjemne :D ), i kibicuje zespołowi nie krzycze "piłkarzyki pajacyki" "Legia to my!!" i inne bzdurne slogany, ale skoro tobie pomyliło się pierdolenie o serdelkach Antoniego z prawdziwym kibicowaniem i oddaniem swojego gardła drużynie to gratuluje.

 

Ostatnie zdanie dobiło mnie ... widac ze uczucie nienawisci do klubu jakim jest Legia przesłania Ci wszystko ale to juz Twoj problem

 

... szkoda gadac.. kara napewno bedzie ostra to nie ulega watpliwosci .... jak jutro ja dostaniemy to tylko nie krzycz z radosci !!

 

Nie to ty dobiłeś mnie :| Gdyby taką burde zrobili kibice Lecha pewnie ja byłbym wkurwiony jak stąd do Kansas, nie próbował bym nikogo bronić ale ty z uporem maniaka dążysz do tego że wszyscy są źli tylko nie kibice Legii :>

 

 

Co do bezpieczeństwa na stadionach nie ma i długo go nie będzie chyba opisywałem gdzieś już tutaj sytuacje gdy przed meczem Polski przed stadionem odebrano mi kule jako narzędzie niebezpieczne a tuż za mną moi znajomi przenieśli w gaciach 10 butelkowych piw :>

Odnośnik do komentarza

Legia została ukarana walkowerem za mecz z Vetrą Wilno i wycofana z rozgrywek Pucharu Intertoto. Dodatkowo klub został ukarany rocznym zakazem startów w europejskich pucharach. Druga kara musi zostać wykonana w przeciągu najbliższych pięciu lat, jeżeli Legia zakwalifikuje się do rozgrywek pucharowych w tym okresie.

 

za 90.minut.pl

 

To się Legii upiekło.

Odnośnik do komentarza
Legia została ukarana walkowerem za mecz z Vetrą Wilno i wycofana z rozgrywek Pucharu Intertoto. Dodatkowo klub został ukarany rocznym zakazem startów w europejskich pucharach. Druga kara musi zostać wykonana w przeciągu najbliższych pięciu lat, jeżeli Legia zakwalifikuje się do rozgrywek pucharowych w tym okresie.

 

za 90.minut.pl

 

To się Legii upiekło.

 

Hmm, a w radiu podawali, że na dwa lata :-k

 

Tak czy siak, niech się cieszą, że UEFA była taka łagodna :roll:

 

 

Edyta podpowiada, że na dwa lata :] Nie policzyłem obecnego sezonu :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Bedzie odwolanie:

 

Znamy już następstwa niedzielnych zajść w Wilnie. Pojawiają się też pierwsze komentarze dotyczące decyzji UEFA. „Jest to drakońska kara i konsekwencja tego, co ludzie, którzy wybiegli na boisko w Wilnie, zrobili na szkodę Legii i prawdziwych kibiców” – ocenia Paweł Kosmala. Zapewnia jednak, że stołeczny klub nie pozostawi tak całej sprawy.

„Z tego co mi wiadomo, będziemy się odwoływać od tej decyzji. Szczególnie zależy nam, żeby Legia nie była wykluczona z występów w europejskich pucharach w sezonie 2008/2009” – mówi Paweł Kosmala, jednocześnie uspokajając, że decyzja UEFA nie wpłynie na finansowanie Legii przez ITI. „Już wcześniej musieliśmy liczyć się z faktem, że decyzja będzie surowa” – kończy członek rady nadzorczej KP Legia.

Odnośnik do komentarza
„Z tego co mi wiadomo, będziemy się odwoływać od tej decyzji. Szczególnie zależy nam, żeby Legia nie była wykluczona z występów w europejskich pucharach w sezonie 2008/2009”

 

NIe wiem po co się odwoływać - i tak kara jest do przyjęcia i adekwatna do tych zajść

Odnośnik do komentarza
Serwis www.legia.com informuje, że Klub otrzymał decyzję Komisji Dyscyplinarnej UEFA dotyczącą wydarzeń podczas meczu II rundy Pucharu Intertoto pomiędzy FK Vetra Wilno a Legią Warszawa.

 

Komisja dyscyplinarna Europejskiej Unii Piłkarskiej zdecydowała, co następuje:

 

Zweryfikować wynik meczu FK Vetra Wilno – Legia Warszawa jako walkower 3:0 dla gospodarzy

Wykluczyć KP Legia Warszawa z rozgrywek w europejskich pucharach w bieżącym sezonie oraz dodatkowo wykluczyć Klub na jeden sezon z rozgrywek w europejskich pucharach w ciągu najbliższych 5 lat. W praktyce oznacza to, że jeżeli KP Legia Warszawa w następnym sezonie zająłby w rozgrywkach Orange Ekstraklasy lub Pucharu Polski miejsce gwarantujące udział w rozgrywkach pod egidą UEFA, to również nie wystąpi w europejskich pucharach. Karencja ta obejmować będzie 5-letni okres

UEFA zobowiązała KP Legia Warszawa do kontaktu z przedstawicielami FK Vetra Wilno w ciągu najbliższych 10 dni celem oszacowania i pokrycia wszelkich strat wynikających z zachowania polskich kibiców

Na powyższe postanowienie przysługuje prawo odwołania do dnia 14 lipca 2007 roku

 

Uważam tę karę za łagodną. Legia mogła bardziej po dupie dostać.

Niech się klub odwołuje. Jego prawo.

Pewnie, że chciałbym żeby Legia zagrała w przyszłym sezonie w pucharach, ale kara musi być. Tutaj nie ma przebacz. Dobrze, że nikomu nic się nie stało.

Chciałbym też, żeby bydło opuściło stadion przy Łazienkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Drakońska kara... kpiny

 

- Kara jest zbyt surowa. Klub nie może cierpieć za nieodpowiedzialnych ludzi. Dlaczego za ich postępowanie mają płacić wszyscy, którzy pracują, poświęcają się dla Legii, chcą aby drużyna była wizytówką miasta? - dodał szkoleniowiec Legii.UEFA podjęła decyzję o wykluczeniu Legii po awanturach wywołanych w niedzielę przez pseudokibiców warszawskiego zespołu w Wilnie, które doprowadziły do przerwania meczu Pucharu Intertoto z tamtejszą Vetrą.- Potrzebne są teraz rozmowy z europejską i międzynarodową federacją, zjednoczenie się klubów, bo przecież takie sytuacje na stadionach mogą się powtórzyć. I tu nie chodzi tylko o Legię. W tłumie ludzi zawsze znajdzie się jakiś wariat, który np. rzuci czymś w sędziego. Za takie osoby nie można cierpieć. Normalni ludzie czekali na rewanż z Vetrą - stwierdził Urban.- Karane są kluby, ale one znów muszą się bać, ponieważ nikt nie zagwarantuje, że za jakiś czas znów nie dojdzie do zamieszek wywołanych przez radykalnych kibiców - dodał trener.

 

[LINK]

 

Trzy tygodnie w Polsce, a już śpiewa znaną śpiewkę pt. "Biedny klub". I tak do następnego "występu" - bo przecież na meczach ligowych Legii absolutnie nic się nie działo w zeszłym sezonie, ci wariaci to zapewne przebrani kibice Polonii Warszawa, jak zwykle. Wstyd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...