Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze po wczorajszym meczu cisza jak makiem zasial..

Kompromitacja pelna geba. Ja rozumiem, ze mozna miec slabszy dzien.. ale tygodnie albo i runde?

Gra Legii jednostajna, zero pomyslu na gre tylko slepe dlugie pilki do Chinyamy, srodek pomocy ZERO, Radovicia jak nie bylo w zeszlej rundzie, tak nie ma i w tej, Edson na lewej cos probowal, ale mial jeszcze jako takie wsparcie Kielbowicza, za to na prawej Bronowicki zwany potocznie Skuterem kulal sie jak hulajnoga w najgorszym wydaniu.

Giza slabiutko, Roger DNO, Chinyama mogl strzelic przynajmniej ze dwie bramki, ale celownik zostawia w szatni.. ale Takesura trzeba zostawic w spokoju, w ostatnich 8 meczach strzelil 8 wiec jest rozgrzeszony..

 

Na koniec pozwalam sobie zostawic dwoch asow z srodka obrony..

Wawrzyniak.. tak dlugo czekal na szanse, wrecz sie o nia upominal i co? I za przeproszeniem GOWNO, zagral taki piach, ze szkoda klawiatury na Niego.. Szala.. Mr Lokietek, Panie Szala albo na bok obrony albo wyjazd na lawke, bo na srodek to sie nie nadajesz..

Mucha jako jedyny ratuje nas w ostatnich meczach od kompromitacji.

 

Trenerze Urban, dlaczego od poczatku albo przynajmniej od poczatku II polowki nie zagra Burkhardt? Ja tu widze, ze umiejetnosci nie graja roli tylko jakies wewn zatargi, bo jak patrze w tej rundzie na Rogera i Gize to mi sie noz w kieszeni otwiera. Bury w te kilkanascie minut w Grodzisku pokazal wiecej anizeli w/w dwojka w 3 meczach. ZAL

 

Z taka gra pierwsza 5 bedzie niewatpliwym sukcesem.

 

Nowe nabytki Balbina lol Urban go ostatnio widzial jak gral jeszcze za juniorach, a Osei jak w ogole tu sie przykula to zagra ze dwa mecze i skonczy sie wypozyczenie.. I co Pan Trzeciak jeszcze powie? Perelka z Ghany ..

Nie mam sily.. ze wzgledu na zdrowie koncze ogladanie naszych kopaczy, przynajmniej na jakis czas.

 

PS Jak Ryszard Szul zostanie na nastepny sezon, to osobiscie napisze jakis list do zarzadu.. takiego slabego przygotowania fizycznego nie widzialem od... zeszlego sezonu notabene tez za Szula.. Ten czlowiek jest dla ludzi, ktorzy biegaja maratony... a nie dla pilkarzy.

Odnośnik do komentarza

właściwie to killy już wszystko napisał. Mnie zastanawia kwestia trenera Urbana. Człowiek jest strasznie spokojny, aż może za spokojny? Może trzeba było stanowczo nacisnąć na zarząd, żeby wysupłał jakąś mamone na ewentualne transfery? Sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Moja opinia pozostaje taka sama od ponad 2 lat :>

Rozumiem, czyli, cytując "klasyka": nic Cie nie przekona, że czarne jest czarne a białe jest białe :>

W tej akurat sprawie mógłbyś się wysilić na odrobinę obiektywizmu.

Dokadnie, nic mnie nie przekona :) Obiektywny nie jestem i nie mam zamiaru być :>

 

 

Legia przegrała z Załębiem Sosnowiec :-k .

Jakim cudem?

To wszystko przez Wilno! Brak ambicji piłkarzyków, fatalne przygotowanie fizyczne, nieporadność transferowa - to wszystko przez Wilno, zdecydowanie.

 

 

 

A tak poza tym, to fajnie było, ten szał radości na trybunach przy bramce na 2-1 :) Mam nadzieję, że Zagłębiu te punkty się przydadzą.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie Profie, Urban to mentalnie zupelnie inna klasa niz Wdowczyk, ktory zganial na wszystkil i dookola tylko nie na siebie. A co do aspektu czysto sportowego, to denerwuja mnie opinie co niektorych, ktorzy juz domagaja sie glowy Urbana. Jesli ktokolwiek mialby z tego klubu poplynac to na dzien dobry proponuje Trzeciaka (za transfery) i Szula(za przygotowanie fizyczne) Z ocenami Urbana poczekac do konca sezonu.

Odnośnik do komentarza

A mnie niepokoi jedna sprawa - w roku 2008 bramki dla Legii strzelał JEDEN piłkarz - Chinyama. Jak jemu coś się stanie, to kto będzie zdobywał gole dla nas? Grzelak, który musiałby mieć 10 centymetrów do pustej bramki żeby trafić, czy może Korzym o którym lepiej sie nie wypowiadać?? I jeszcze jedna sprawa - jak za Burkhardtem nigdy nie przepadałem, tak dzis stokroć wolałbym dać jemu szansę niż ciągle ten Giza.....

Odnośnik do komentarza

Nie mówię żeby się wydzierał na piłkarzy, tylko może za mało naciskał na zarząd. Broń Boże nie chce zwalniać Urbana ;) Próbuje sobie tłumaczyć to na różne sposoby bo aż szkoda patrzeć co się dzieje w klubie. Też się zastanawiam co w Legii robi Szul? Miało być tak pięknie, że jakieś cuda techniki, pomiary tętna, ciągłe monitorowanie formy a jest jeszcze gorzej. No ale wiadomo, że to przez ten cholerny hormon stresu :keke:

Odnośnik do komentarza
Dokladnie Profie, Urban to mentalnie zupelnie inna klasa niz Wdowczyk, ktory zganial na wszystkil i dookola tylko nie na siebie. A co do aspektu czysto sportowego, to denerwuja mnie opinie co niektorych, ktorzy juz domagaja sie glowy Urbana. Jesli ktokolwiek mialby z tego klubu poplynac to na dzien dobry proponuje Trzeciaka (za transfery) i Szula(za przygotowanie fizyczne) Z ocenami Urbana poczekac do konca sezonu.

Mam podobne zdanie. Chociaż Urban moim zdaniem wspólnie z Szulem zawalił przygotowania. Polska to nie Hiszpania tutaj przerwa jednak jest dłuższa (chociaż i tak była najkrótsza od wielu, wielu lat) i potrzeba trochę "ładowania akumulatorów" w sensie większej ilości ćwiczeń siłowych a nie ciągłych zabaw z piłką.

 

W każdym razie Trzeciak już teraz powinien polecieć. Choć jakby nie patrzeć to poleci i tak tylko marionetka ajtiaj w kwestii transferów.

 

Ja mam nadzieję że nawet na Intertoto się nie załapiemy. Bo w obecnej sytuacji byłaby to totalna kompromitacja.

Jedyne czym się można pocieszać to tym że polska liga jest tak nieprzewidywalna że wszystko może się zdarzyć. Sezon temu Wisła K. przeżywała ciężkie chwile a w tym sezonie spokojnie wygrają ligę. Oby ajtiaj też poszło po rozum do głowy po tym sezonie. Krótko mówiąc mam nadzieję że im większą kompromitację Legia zaliczy w tym sezonie w lidze tym lepiej ;).

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj w siedzibie ITI nowe umowy z Legią Warszawa podpisali trener Jan Urban oraz dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak.

 

- Trener Urban przedłużył umowę z naszym klubem o trzy lata. Kontrakt będzie obowiązywał od 1 lipca 2008 roku do 30 czerwca 2011 roku. Na dłużej z Legią związał się także Mirosław Trzeciak, którego nowa umowa została podpisana na wiele lat - powiedział prezes Leszek Miklas.

 

Za 90 minut

 

Z Urbanem bardzo dobre posunięcie, ale co do Trzeciaka to nie jestem taki pewien...

Odnośnik do komentarza

ITI wie lepiej jak pracuje Trzeciak bo wie ile ma na transfery. Jeżeli dali mu małą kasę to nikogo wielkiego nie ściągnie, a brać kolejnych młodych, którzy jeszcze w słabszych klubach się nie sprawdzili nie ma sensu. Myślę, że ITI nie sypnęło na transfery dlatego ich nie było, a nie dlatego, że Trzeciak to słaby dyrektor sportowy.

Odnośnik do komentarza

Mecz na początku był niezły, sporo akcji z obu stron, dosyć niezła gra Rogera, który potem zgasł. Długo obie drużyny grały niedokładnie, a przez to nudno. Dopiero po czerwie Sretenovicia zaczęło się coś dziać na boisku. Miło było popatrzeć na to, co wyrabiali Legioniści mogli i nawet powinni prowadzić wyżej. Mam zwłaszcza w pamięci akcję Chinyamy, gdzie nie było spalonego, a napastnik za długo zwlekał z oddaniem strzału oraz akcję Radovicia, kiedy zamiast strzelać próbował odgrywać do Takesure'a.

Odnośnik do komentarza
To co Pan Czinjama marnował to woła o pomstę do nieba. On sam powinien co najmniej 2 bramki trafić.

... nowością to nie jest, gdyby Tejksiur zachowywał w tym sezonie przyzwoitą skuteczność to dziś w Lidze+ Extra nie mieliby dylematu kto będzie królem strzelców :> Przy jego ilości sytuacji napastnik z chłodną głową miałby teraz ponad 20 goli :/

Odnośnik do komentarza

na potęgę marnowane okazje. Chinyama, Roger, Burkhardt (Edson przynajmniej strzelał w bramkę, nie w tą kilkanaście metrów dalej), do tego trzeba dołożyć fatalne dośrodkowania (m.in. Rzeźniczaka, choć w defensywie nieźle sobie radził). szczerze mówiąc to Zagłębie niewiele pokazało, nawet przy stanie 0:1 ich ataki były niemrawe. po czerwonej kartce dla Sretenovicia jakiekolwiek zaangażowanie zniknęło i już tylko truchtali, a Legia robiła co chciała.

3 bramka dobrze podsumowuje mecz. Buremu nie wyszedł wolny, Chinyama skiksował przy strzale i z 3 metrów Ekwueme wepchnął piłkę do pustej bramki, to wszystko przy przeciętnym zaangażowaniu graczy gości. o dopingu lepiej nie mówić, Żyleta dostarcza tylko argumentów swoim oponentom i robi wszystko, by nie traktować ich poważnie.

Legia potrzebowała 5-6 idealnych sytuacji, by zamienić choć jedną w bramkę, a Zagłębie na to pozwalało.

Odnośnik do komentarza
Zdobywca drugiego gola dla Legii w niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin (3:0) Marcin Burkhardt udał się w poniedziałek do Szwecji, by w klubie IFK Norrkoeping przejść kolejne testy - informuje serwis legia.com.

- Szwedzi cały czas są bardzo zainteresowani pozyskaniem Marcina. Z tego powodu pozwoliliśmy mu na dwa dni pojechać tam i negocjować swoje przejście. Oczywiście Legia będzie miała ostateczny głos, ale skoro sam zawodnik tak bardzo chce grać w szwedzkiej lidze, to nie będziemy mu w tym przeszkadzać. Jeśli wszystkie strony dojdą do porozumienia to Marcin odejdzie, ale nie wcześniej niż w letnim okienku transferowym - powiedział serwisowi legia.com dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak.

Chcieli się pozbyć Burego, była konkretna oferta, a jednak ją odrzucili. Teraz gdy zaczął coś grać, znowu wszystko wskazuję, że w Legii długo nie pozostanie... :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...