Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

albo skonczy się jak z Cierzniakiem, bezprawne zesłanie do rezerw

To nie jakas tam Wisla Krakow tylko Legia. Zeslanie kogos do rezerw to jedno, a nienpozwalanie mu trenowac z zespolem to drugie ;)

 

Swoja droga co za idiota mowi ze odchodzi jak nic nie jest przesadzone? :o

Odnośnik do komentarza

Ponoć już Bereszyński dogadał się z Sampdorią Genua. Legia zarobi około 2 mln €. http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,21185329,legia-warszawa-bartosz-bereszynski-o-krok-od-sampdorii-genua.html#MTstream

 

A Jędrzejczyk przychodzi za ok. 1 mln €.

Ale to 2 mln liczone jako różnica w cenie Bereszyńskiego i Jędrzejczyka. Bereś ma klauzule 3 mln euro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś uważa, że można ot tak przenieść kluczowego piłkarza do rezerw bez szkody to bardzo bantustański sposób myślenia. Wszyscy piłkarze, którzy szli z tym do sądu wygrywali swoje sprawy. Zresztą kojarzy ktoś sytuacją, że ważny piłkarz zespołu zostaje odłączony od pierwszego zespołu i przesunięty do rezerw TYLKO za słaba grę? Zawsze chodziło o problem z przedłużeniem kontraktu (ewentualnie jakieś akcje typu imprezowanie po klubach) i dlatego sądy nie mają wątpliwości o uznaniu winy klubu.

 

 

Kluby Kokosa to poroniony pomysły takich ekspertów od zarządzania klubem jak Wojciechowski. Legia jest raczej poziom wyżej.

Odnośnik do komentarza

 

ważny piłkarz zespołu zostaje odłączony od pierwszego zespołu i przesunięty do rezerw TYLKO za słaba grę?

 

Chciałeś przykład afrykańca to dałem Ci, nawet nie odpisałeś, teraz masz kolejny: Łukasz Zwoliński.

 

 

chciałem przykładY, Mario mówił o jakiejś passie niudanych transferów, dałeś przykład Afrykańczyka, który zresztą podał też Mario, nie widziałem potrzeby odpisywania - jeśli 1 przykład może mówić o jakiejś wydumanej rasistowej regule to nie mam pytań

a, tak wiem, jest te obecnie taki zawodnik jako Sulley, ale on przychodził jako szerokie uzpełnienie

 

a sytuacji Zwolińskiego nie kojarzę, moze podać jakieś linki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...