Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, muszę spojrzeć w tabelę, nie wiedziałem, że już tylko Legia i Jagiellonia w Ekstraklasie grają :-k

 

FYM nie liczy, że Jagiellonia zdobędzie mistrzostwo. FYM chciałby żeby zdobyła, ale co najwyżej dopuszcza taką możliwość. Jagiellonia ma duże problemy ze stabilnością formy, a do tego nie ma ławki rezerwowych. Bez sensownych wzmocnień zimą, to zespół musiałby mieć furę szczęścia, żeby zdobyć tytuł. Legia jest faworytem do tytułu bez dwóch zdań, ale to nie zmienia faktu, że do dominacji to jej brakuje w chuj.

Odnośnik do komentarza

 

I tu się różnimy. Ty patrzysz na ostatnie mecze. Ja myśląc o terminie "dominacji" patrzę przez pryzmat ostatnich sezonów.

3 mistrzostwa w ostatnich 4 latach Ci nie wystarcza? :lol:

 

 

No jak patrzę jak odsadzili resztę ligi w dwóch ostatnich sezonach, to nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza

Po co mam patrzeć na grę w Europie jak mam na miejscu ligę? Patrzę na ligę i co widzę? Albo brak mistrzostwa (14/15), albo zdobyte z symboliczną przewagą (15/16). No to sorry, ale widać mamy różna pojęcia dominacji. Dominację, to ma Celtic w Szkocji czy Olympiakos w Grecji, a nie Legia w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Przez przewage sportowa rozumiem przewage kadrowa i to jak sobie radza w lidze i pucharach. Nie mowie tu o dominacji ligi, bo u nas to raczej za szybko sie nie stanie, chociaz 3 mistrzostwa w 4 lata to bardzo dobry wynik. Popatrz tez na to, jacy zawodnicy chca do Legii przychodzic - myslisz, ze przykladowy VOO przeszedlby do jakiegokolwiek innego klubu w naszej lidze? Moulin, Orlando Sa? Wiadomo, kasa tez robi swoje, ale jednak reszta ligi wyciaga ogorki (wsrod ktorych tez trafia sie perelki) z nizszych lig zagranicznych, a Moulin majacy ofertyz Brugge i Anderlechtu idzie do Legii (troche w tym tez zaslugi Albana ;) ).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...