Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zauwaz ze chyba nikt nie uwierzy w to ze mierzymy w finaly nawet LE ;) no chyba ze ktos z nim pije ;)

Ale czemu nie? Kto wierzył na początku LM w remis z Realem oraz/i/lub w awans z trzeciego miejsca? :) To tylko piłka, a ona jest pełna niespodzianek ;)

A wierzy do Leśny, nikt mu nie zabroni. On ma różne wierzenia i fantazje.

 

 

Błagam :D

 

Gdzie Legii do Sevilli czy Atletico :D

Odnośnik do komentarza

Suma zawrotna nie jest. Myślę bardziej,że zaliczyć ją można do kategorii przyzwoitych. Z Wikipedii wynika, że był naprawdę dobrą strzelbą zarówno w (L) jak i wcześniejszych klubach. Oby pozyskali równie skutecznego napastnika.

Odnośnik do komentarza

No deal niezły, ale Legia i tak sporo razy wdupiła nie sprzedając gracza.

Za Dude mieli lepszą oferte z Interu (ale to chyba się wysypało nie z winy klubu), za Żyro mieli wagon kasy od szejków, za Nikolicia chyba też skośnoocy bracia oferowali sporo większy hajs.

Dlatego pewnie teraz puszczą jeszcze Beresia, jak ktoś wyłoży 3 mln ojro.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zauwaz ze chyba nikt nie uwierzy w to ze mierzymy w finaly nawet LE ;) no chyba ze ktos z nim pije ;)

Ale czemu nie? Kto wierzył na początku LM w remis z Realem oraz/i/lub w awans z trzeciego miejsca? :) To tylko piłka, a ona jest pełna niespodzianek ;)

A wierzy do Leśny, nikt mu nie zabroni. On ma różne wierzenia i fantazje.

 

 

Błagam :D

 

Gdzie Legii do Sevilli czy Atletico :D

 

 

Legia musi potwierdzic, ze ostatnie zwyciestwo nad Sportingiem nie jest przypadkiem. Jesli Legia osiagnie/osiagnela poziom, w ktorym jak rowny z rownym moze rywalizowac z druzynami na poziomie Sportingu, to o zwyciestwo w LE nadal bedzie niezwykle trudno, ale juz nie bedzie to science fiction. Od kiedy Liga Europy istnieje, do finalu doszly takie ekipy jak: Braga, Benfica i Dnipro. Jesli Legia jest na poziomie Sportingu, to nie widze przeszkod, zeby mogla o final LE walczyc.

 

Ale jak napisalem wczesniej, najpierw Legia musi udowodownic, ze zwyciestwo nad Sportingiem nie bylo dzielem przypadku, bo w tym momencie to ciezko jest zdefiniowac, w ktorym miejscu jest Legia. Z jednej strony mamy 3. miejsce w grupie LM, remis z Realem, zwyciestwo nad Sportingiem, a z drugiej mamy pilke na poziomie podworka z meczow z Dortmundem.

Odnośnik do komentarza

Jest jednak spora różnica w wygraniu zawodów złożonych z 38 meczów, a co innego jest wgrać kilka dwumeczów i finał. Może jeden mecz nie wyjść i dziękuje, dobranoc, nie ma takiego pucharu.

Może fantazja ponosi Leśnego, ale przy wzmagającej sie dominacji Legii w Polsce, musi wyznaczać jakieś ambitne cele. A i przecież w Warszawie w finale LE oglądaliśmy Dnipro Dniepropietrowsk nie tak dawno, a trudno ten klub nazwać potentatem.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym meczu Legii tak jak większość kibiców spodziewałem się eurowpier... Okazało się, że Legia potrafi pokazać się z ambitnej strony.

Finał LE? Może nie teraz, ale przy mądrym zarządzaniu klubem w perspektywie kilku lat. To marzenia, ale chyba wcale nie takie nierealne.

 

Żeby nie było: Legia to dalej kurczak :P

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym meczu Legii tak jak większość kibiców spodziewałem się eurowpier... Okazało się, że Legia potrafi pokazać się z ambitnej strony.

Finał LE? Może nie teraz, ale przy mądrym zarządzaniu klubem w perspektywie kilku lat. To marzenia, ale chyba wcale nie takie nierealne.

 

Żeby nie było: Legia to dalej kurczak :P

Pewnie, że w przeciągu kilku lat, a nie teraz :p Ja sam nie dawałem żadnych szans na punkty i wyjście Legii w tej edycji LM. Pożyjemy, zobaczymy. Jestem zdania, że stać ich na dojście do finału za jakiś czas. No chyba, że coś odwalą w zarządzaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...