Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Nam nie chodzi o Vamiego. Chodzi o zasadę. Chcielibyśmy się dowiedzieć o możemy, a co nie. W wielu filmach i ksiażkach występujące sceny pełne przemocy, prowokacyjne, niesmaczne, ocdrażające. Cel ich jest różny.

 

Ale kolego, ja się nie odwołuję - ja się pytam o uzasadnienie takiej a nie innej decyzji, żeby na przyszłość wiedzieć czego i dlaczego się wystrzegać

 

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza

No, wystarczyło tylko powiedzieć: nie życzymy sobie opisywania takich scen filmowych na CMF, bo to obrzydza moderację i niektórych użytkowników. Prowadzimy to forum inaczej. Nie będę też bronił kogoś, kto szczegółowo opisuje takie sceny. To obrzydliwość. Jednakże Vami to nie dzieciak i przez dwa tygodnie uczyć tego się nie będzie i tak karać go nie trzeba. To bezsensowne. Wszedł do tematu Filmy i opisywał film, który obejrzał. Rozumiem w pełni posprzątanie, bo ci ludzie za to tutaj odpowiadają, ale kara wydaje mi się przesadzona.

Odnośnik do komentarza

No, wystarczyło tylko powiedzieć: nie życzymy sobie opisywania takich scen filmowych na CMF, bo to obrzydza moderację i niektórych użytkowników. Prowadzimy to forum inaczej. Nie będę też bronił kogoś, kto szczegółowo opisuje takie sceny. To obrzydliwość. Jednakże Vami to nie dzieciak i przez dwa tygodnie uczyć tego się nie będzie i tak karać go nie trzeba. To bezsensowne. Wszedł do tematu Filmy i opisywał film, który obejrzał. Rozumiem w pełni posprzątanie, bo ci ludzie za to tutaj odpowiadają, ale kara wydaje mi się przesadzona.

 

Jeżeli rzeczywiście tak jest, będziemy wiedzieli na przyszłość, żeby nie opisywać szczegółowo takich scen lub opisywać je w jak najbardziej łagodny sposób.

Warn moim zdaniem niesłuszny, ale to nie moja sprawa. Vami sam się powinien bronić.

Odnośnik do komentarza

Ale co to znaczy, że scena jest 'niesmaczna'? A jakbym opisał strzelanie dla rozrywki do bezbronnych ludzi (np. "Lista Schindlera") to byloby wystarczająco 'smaczne'? Sorry, ale to jest tak żałosne, że aż smiać sie chce. Szczególnie, że Vami zaspoilerowal i juz na wstępie napisal o czym będzie mówil. Może zamknijcie caly topik, zeby przypadkiem ktos nie napisal o gwaltach, morderstwach itd. A najlepiej to proponuje nabrac dystansu do takich obrazow, a nie zachowywać się jak ludzie, ktorzy nie maja zadnego kontaktu z kulturą i nie odróżniają fikcji od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Proszę wskazać punkt regulaminu, który zabrania pisania recenzji (niechby prześmiewczych i prowokacyjnych) o filmach obrzydliwych.

Jest w regulaminie punkt o zbyt ciętym języku:

 

Ostrzeżenie za zbyt cięty język - otrzymują je użytkownicy, którzy w sposób wulgarny wypowiadają się w tematach (...)
Odnośnik do komentarza

Vami nie wypowiadal sie w sposób wulgarny, jedynie opisywal sceny.

 

Wklejam na prośbę Vamiego (tak, wiem, że ma bana):

 

 

****

Niniejszym informuje, ze dopoki na tym forum moderatorem beda takie polglowki jak Vend, ktorzy nie maja pojecia ani o kulturze ani w ogole o otaczajacym ich swiecie, ktorzy wszystko odbieraja jedynie przez swoj mikroskopijny ptasi mozdzek, moja noga tu nie postane. Tym samym odwoluje takze zabawe "Jak oni falszuja" (podziekowaina uczestnicy prosze przesylac Vendowi). Ludzie ktorzy mieli ze mna jechac do Zalecza rowniez niech podziekuja temu cwiercinteligentnemu pseudomodowi. Wyjezdzam w niedziele i nie ma mnie do samego zlotu. Fikander mial jednak racje, ze to poziom syfu na tym forum przekroczyl wszelkie granice. Dlatego tez, zegnam sie z wami do czasu, gdy takie gowna jak Vend beda mialy tu jakiekolwiek funkcje.

 

Pozdrawiam,

Vami

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...