Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

O jezu, to jest dokładnie tak samo, jak w przypadku Barcelony, kiedy wszyscy komentatorzy się pałują na samą myśl o Messim - przyzwyczaj się :-)

Żal dupcię ściska? Jak cały świat mdlał na sam widok boskiego Zizu, to było wszystko w porzadku :roll:

 

Chyba Tobie. Tak samo mnie to wtedy wkurzało, tak samo mnie to teraz wkurza. Ale to nie temat na te dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Choć sympatyzuję z Interem, to jednak to co pan sędzia wyprawiał w meczu ze Sieną wołało o pomstę do nieba. Komentatorzy Polsatu Sport nie przesadzili używając słowa "skandal". Najpierw ewidentny ofsajd Maicona przy drugiej bramce, potem nie pokazanie żółtka strzelcowi za zdjęcie koszulki. Nie wiem czy sędzia był aż tak dupowaty że zapomniał o tym/nie zauważył tego, czy też był to ewidentny szwindel? :-k

 

Gwoli sprawiedliwości dupowaci byli też napastnicy Sieny. Żeby dwa razy w meczu nie trafić do praktycznie pustej bramki?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Powołany na meczu z Catanią Mario Balotelli nie weźmie udziału w spotkaniu. Sam podjął taką decyzję. Czeka go za to ogromna grzywna.

 

Dlaczego Mourinho odsunął od składu Balotellego? »

 

- Nie został powołany z powodów dyscyplinarnych - powiedział Mourinho o Mario Balotellim.

 

Powołany jednak na mecz z Catanią Balotelli będzie nieobecny i jest to jego własna decyzja. Tak, "cudowne dziecko" odmówiło powołania. Zapłaci za to ogromną grzywnę, co więcej, postępując w ten sposób doprowadził do furii Massimo Morattiego.

 

Mario we wtorek, gdy zobaczył swoje swoje nazwisko w składzie meczowym, dobrze wiedział, że nie trenował dobrze w ciągu ostatnich dwóch dni. Zobaczył listę, na której było 21 nazwisk (znalazł się na niej także Adriano) i w jego głowie pojawiła się prawdopodobnie myśl: ryzykuję trybuny albo 90 minut na ławce rezerwowych. I powiedział - Nie, dziękuję. - a następnie pojechał do domu.

 

"Bezczelny afroamerykanin" !!

Odnośnik do komentarza
Bezczelny afroamerykanin !!

Nie wiem co ten komentarz mial wniesc do sprawy, ale w Twoim przypadku niczego sensownego w temacie o Interze nie powinno sie oczekiwac.

 

Co do Balotelliego to w ostatnim sport+ Lipinski wspominal ze chlopakowi sodowka uderzyla do glowy. Kopnal dwa razy dobrze pilke i odpowiedni ludzie probuja zarobic na nim sporo kasy, kosztem jego kariery.

Odnośnik do komentarza
Powołany na meczu z Catanią Mario Balotelli nie weźmie udziału w spotkaniu. Sam podjął taką decyzję. Czeka go za to ogromna grzywna.

 

Dlaczego Mourinho odsunął od składu Balotellego? »

 

- Nie został powołany z powodów dyscyplinarnych - powiedział Mourinho o Mario Balotellim.

 

Powołany jednak na mecz z Catanią Balotelli będzie nieobecny i jest to jego własna decyzja. Tak, "cudowne dziecko" odmówiło powołania. Zapłaci za to ogromną grzywnę, co więcej, postępując w ten sposób doprowadził do furii Massimo Morattiego.

 

Mario we wtorek, gdy zobaczył swoje swoje nazwisko w składzie meczowym, dobrze wiedział, że nie trenował dobrze w ciągu ostatnich dwóch dni. Zobaczył listę, na której było 21 nazwisk (znalazł się na niej także Adriano) i w jego głowie pojawiła się prawdopodobnie myśl: ryzykuję trybuny albo 90 minut na ławce rezerwowych. I powiedział - Nie, dziękuję. - a następnie pojechał do domu.

 

Bezczelny afroamerykanin !!

 

T-m, uważam że jesteś dobrym adminem ale właśnie dlatego mógłbyś odpuścić sobie takie szczeniackie zagrania :roll: co do Mario, to uważam że mogli pozwolić mu odejść na wypożyczenie jakieś, choć pewnie wszyscy wciąż obawiają się, że Adriano znów się odpieprzy. Oby to się nie skończyło zmarnowaniem talentu, albo tym że Balotelli odejdzie i będzie jak z Pirlo na przykład...

Odnośnik do komentarza

We włoskiej piłce nożnej wybuchła kolejna afera. Z raportu policji sądowej przekazanego prokuraturze w Mediolanie wynika, że zawodnicy Interu Mediolan starannie wyreżyserowali końcówkę ubiegłego sezonu.
Mieli celowo roztrwonić kilkunastopunktową przewagę nad Romą, aby do końca rozgrywek obstawiać mecze swojej drużyny w zakładach bukmacherskich. Wiodącymi postaciami tego procederu mieli być Marco Materazzi i Javier Zanetti.

- Cały ten raport to jakiś żart - uważa właściciel Interu Massimo Moratti.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym

 

http://sport.onet.pl/0,1248705,1908495,wiadomosc.html

 

Niby to "PS", ale co o tym słychać we Włoszech?

Odnośnik do komentarza
We włoskiej piłce nożnej wybuchła kolejna afera. Z raportu policji sądowej przekazanego prokuraturze w Mediolanie wynika, że zawodnicy Interu Mediolan starannie wyreżyserowali końcówkę ubiegłego sezonu.
Mieli celowo roztrwonić kilkunastopunktową przewagę nad Romą, aby do końca rozgrywek obstawiać mecze swojej drużyny w zakładach bukmacherskich. Wiodącymi postaciami tego procederu mieli być Marco Materazzi i Javier Zanetti.

- Cały ten raport to jakiś żart - uważa właściciel Interu Massimo Moratti.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym

 

http://sport.onet.pl/0,1248705,1908495,wiadomosc.html

 

Niby to "PS", ale co o tym słychać we Włoszech?

 

Co słychac we Włoszech to nie wiem, ale pseudo dziennikarze Przeglądu nawet nie potrafili porządnie przepisać oskarżeń, które padają we Włoszech, że to niby Domenico Brescia wszystko zaplanowała poprzez swoje bliskie kontakty z Mancinim. Jako pierwsi podali te rewelacje turyńscy dziennikarze Tuttosport, uważam że to zwykłe brednie.

Odnośnik do komentarza

Inter wypożyczył do końca sezonu Quaresmę.

 

Oficjal:

 

F.C. Internazionale announces that Portuguese winger Andrade Quaresma Bernardo Ricardo has joined Chelsea on loan until 30 June 2009. The English club requested the services of Quaresma during the night, and the deal was sealed with a final exchange of faxes several minutes ago.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dawno nie zaglądałem ;)

 

No więc, oglądałem tylko 2 połowę, Inter robił co chciał z Milanem do momentu stracenia gola. Zagrania Ibra i Adriano miód. Jak Ibra posłał taką prostopadłą piłkę na 5m do Muntariego, aż się prosiło, żeby ten zamiast strzelać lewą noga, stanął na niej i zagrał piętką w prawo do pustego Adriano :roll: Końcówka meganerwowa, ale mistrz już prawie nasz ;) Teraz najważniejszy cel Manchester ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Posiłkuje sie tylko skrótem, ale jak dla mnie tyle wystarczy by stwierdzić, że tego dnia byliśmy tłem dla MU. Nie ma co sie rozwodzić nad komentarzem, zagraliśmy po prostu kiepsko, skupieni tylko na obronie i na nielicznych kontrach, które co jakiś czas udawało sie nam wyprowadzać.

Tak szczerze to nie liczyłem na nic więcej, od samego początku MU był faworytem i nadal jest. Tylko dzięki świetnej postawie Julio Cesara w bramce nie jedziemy na OT w roli statystów i miejmy nadzieje, że coś tam pokażemy bo patrząc na sam wynik to sytuacja w rewanżu wcale nie jest taka zła.

Odnośnik do komentarza
Posiłkuje sie tylko skrótem, ale jak dla mnie tyle wystarczy by stwierdzić, że tego dnia byliśmy tłem dla MU. Nie ma co sie rozwodzić nad komentarzem, zagraliśmy po prostu kiepsko, skupieni tylko na obronie i na nielicznych kontrach, które co jakiś czas udawało sie nam wyprowadzać.

Tak szczerze to nie liczyłem na nic więcej, od samego początku MU był faworytem i nadal jest. Tylko dzięki świetnej postawie Julio Cesara w bramce nie jedziemy na OT w roli statystów i miejmy nadzieje, że coś tam pokażemy bo patrząc na sam wynik to sytuacja w rewanżu wcale nie jest taka zła.

No to nie sugeruj się tylko skrótem, nie pokazali paru akcji Interu i nie było aż tak tragicznie. Od 35 minuty do około 60 Inter nie wypuszczał zawodników MU ze swojej połowy, tak samo jak to miało miejsce w pierwszych 30 minutach pierwszej połowy gdzie Manchester nas po prostu zmiażdżył.

 

0:0 to najlepszy remis jaki mógł się nam przytrafić i znając nasze szczęście, na wyjeździe możemy strzelić jedną bramkę i awansować ;]

Odnośnik do komentarza
No to nie sugeruj się tylko skrótem, nie pokazali paru akcji Interu i nie było aż tak tragicznie. Od 35 minuty do około 60 Inter nie wypuszczał zawodników MU ze swojej połowy, tak samo jak to miało miejsce w pierwszych 30 minutach pierwszej połowy gdzie Manchester nas po prostu zmiażdżył.

Tak jak napisałem, moje spostrzeżenie są związane tylko ze skrótem, a jak ktoś je oglądał to może potwierdzić moje zdanie. Według skrótu byliśmy wprost rozjechani przez MU i tylko stąd mój osąd.

Ale cieszy, że coś jednak pokazaliśmy. W dalsze oceny nie będę wnikał bo jak widać skrót nie był miarodajny.

 

A jak podczas całego spotkania prezentowali sie Zlatan i Adriano..?

Odnośnik do komentarza

Przez większą część spotkania to ManU miało przewagę ale tak jak napisał Trzmielu, Inter też miał okres przewagi na boisku, lecz Inter nie potrafił stworzyć zadnej bardzo groźnej sytuacji, których ManU miało kilka. A co do pytania Lakiego to Adriano raczej nie widoczny a Zlatan próbował kilka razy indywidualnie, lecz przeważnie kończyło się to bardzo niecelnym strzałem.

Odnośnik do komentarza

Inter miał przynajmniej 2 bramkowe sytuację, które powinien zakończyć bramką. Na pewno Adriano powinien zdobyć bramkę po podaniu z boku chyba od Zlatana ale skiksował i piłkę uderzył tak, że ta poleciała nad bramką. Gdyby trafił w światło bramki to myślę, że byłby gol. Druga to chyba po rzucie rożnym gdzie Cambiasso główkował na 3 metrze przed bramką ale źle i piłkę złapał bez problemu Van der Sar.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze była sytuacja gdy chyba Muntari podawał długą piłkę do Zlatana... ten ładnie przyjął i był sam na sam... niestety sędzia odgwizdał spalony. W powtórce było widać że Ibrahimovic jest na równi z ostatnim obrońcą, szkoda tej sytuacji, może akurat by strzelił ;]

 

I jeszcze ta sytuacja co Ferdinand ciągnie za koszulkę Adriano w polu karnym ;P Też kontrowersyjna :D

Odnośnik do komentarza

Ogladalem mecz i skrot i ten drugi naprawde dobrze oddaje niemoc Interu w tym meczu. I co z tego ze przez 20-30 minut Man Yooo nie wychodzil z wlasnej polowy jak nic z tego Inter nie mial :/ , a sam Ronaldo mogl zdobyc 2/3 bramki. Taka prawda ze buńczuczne wypowiedzi Jose o tym jaki ma zajebisty zespol i jaki to Zlatan jest mega dobry to tylko i wylacznie jego dyrdymały ;). Bo to nie jest tak ze Inter jak jest gospodarzem to powinien robic wszystko zeby wygrac mecz i nie ważne ze przyjeżdża mistrz Anglii, zdobywca LM Man Yoo, czy Siena? Szczerze liczyłem ze Inter wygra ten dwumecz ale po tym co widzialem wczoraj to bardzo w to watpie :(. Gdyby nie Julio na bramce to skonczyloby sie 0-3 i kaplica. Fakt 0-0 nie jest jeszcze tragiczne ale Man Yoo przyjechal tylko z Rio na obronie i nawet ta obrona solidnie nie zostala sprawdzona :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...