Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Sampdoria-Inter 1:1 (0:0)

1:0 Cassano 65'

1:1 Crespo 76'

 

Mancini dał odpocząć kilku zawodnikom po meczu z Liverpoolem. Mecz był trudny, Sampdoria zagrała dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, w drugiej po, strzeleniu gola, głównie się broniła, nawet po bramce Crespo. Vieira był bardzo wkurzony gdy Mancini go zdjął, kopnął napoje przy ławce rezerwowych, nie powinien się tak zachowywać. W samej końcówce Stankovic dostał jakieggoś urazu i musiał zejść z boiska, ale to chyba nic groźnego i będzie mógł zagrać w środę z Romą, nad którą mamy już tylko 9 punktów przewagi.

Odnośnik do komentarza

Inter-Roma 1:1 (0:1)

0:1 Totti 38'

1:1 Zanetti 88'

 

No to Inter utrzymał 9 punktów przewagi.W pierwszej połowie to raczej Inter przeważał, mimo to Roma strzeliła gola. Mecz kończyliśmy znowu w dziesiątke, lecz tym razem z powodu kontuzji Maxwella, a limi zmian Mancini już wykorzystał. Roma również kończyła mecz w dziesiątke, dwie żółte kartki dostał Mexes. W okresie gdy Roma grala z przewagą mogła strzelić jedną, dwie bramki ale dobrze spisywał się Julio Cesar. Vieira wreszcie, po kontuzji, zagrał dobry mecz. Również dobrze zagrał Figo. Zanetti strzelił bardzo ładną bramkę.

Odnośnik do komentarza

Napoli-Inter 1:0 (1:0)

1:0 Zalayeta 3'

 

Niestety, pierwsza ligowa porażka :( Gol dla Napoli padł po błędzie Julio Cesara, potem obronił on karnego. Niestety kontuzji doznał kolejny obrańca-Chivu i nie wiadomo ile będzie pauzował. Nie wygraliśmy czterech ostatnich spotkań, nie jest za dobrze, szczególnie sytuacja z obrońcami nie wygląda za ciekawie...

Odnośnik do komentarza

Inter-Reggina 2:0 (2:0)

1:0 Ibrahimovic 12' (k)

2:0 Burdisso 34'

 

Ważne zwycięstwo po serii niezbyt udanych spotkań. Ibrahimovic wrócił po kontuzji i od razu strzela(choć z karnego, ale gol to gol). Znowu dobrze bronił Julio Cesar.

 

A dzisiaj, 9 marca, Inter obchodzi stulecie istnienia :D Ti Amo Inter :*

Odnośnik do komentarza

Mysle ze po tym sezonie nie ma co robic tylko sie rozstac z Mancio. On juz wiecej nie osiagnie. Dzis Inter nie zagral nic, zero, null. Mam nadzieje ze ta kolejna porazka w LM otrzezwi nieco rozum dzialaczy i pomysla o kims z wyzszej polki. Nie jestem jakim zwolennikiem Mourinho, ale mimo wszystko jest to lepszy trener niz Mancio ...

Odnośnik do komentarza
Mysle ze po tym sezonie nie ma co robic tylko sie rozstac z Mancio. On juz wiecej nie osiagnie. Dzis Inter nie zagral nic, zero, null. Mam nadzieje ze ta kolejna porazka w LM otrzezwi nieco rozum dzialaczy i pomysla o kims z wyzszej polki. Nie jestem jakim zwolennikiem Mourinho, ale mimo wszystko jest to lepszy trener niz Mancio ...

 

:lol: Kolejne odpadnięcie z Pucharu mistrzów we wczesnych etapach. Widać że tej drużynie czegoś potrzeba, bo to co starcza na lige nie starcza na LM. Kretyńskie czerwone kartki to chyba domena zespołu Mancio.. :D Ktoś wie czy czasem nie są najbrutalniejszą drużyną ojropy ?

Odnośnik do komentarza
Ten smiech oznacza ze Mourinho nie jest lepszym trenerem od Manciniego? Bo jesli tak sadzisz to trudno mi sie z tym zgodzic.

 

Chodiz mi o sposób w jaki to napisał Pientka :P Szczerze mówiąc z takim składem jaki posiada Mancini a jaki styl prezentuje jego zespól to dupa z niego nie trener :>

Odnośnik do komentarza

Nosz rukwa jego mać. To jest trochę żałosne... Można tłumaczyć, że pierwszy mecz to sędzia pomógł, a bramki przypadkowe, ale to jest przesada. Manc powinien odejść już ze dwa sezony temu, bo mistrzostwo z takim składem to i ja potrafię. -.- Jose byłby ciekawym wyborem, o czym już pisałem, gdy tez stracił pracę. Mam nadzieję, że uda się go ściągnąć, jeżeli Manc w końcu by odszedł.

Odnośnik do komentarza
Roberto Mancini po meczu z Liverpoolem oznajmił, że zamierza opuścić Inter wraz z końcem sezonu.

 

Trener Interu udzielił wywiadu na konferencji prasowej przegranym rewanżu 1/8 Champions League z Liverpoolem.

 

"Myślę, że następne dwa i pół miesiąca będą dla mnie ostatnimi na ławce Interu. Po czterech latach, pomimo tego, że mój kontrakt z klubem jest dalej aktualny, odchodzę. Powiedziałem już zawodnikom."

 

Jednakże, chwilę później, Julio Cruz i Esteban Cambiasso, zaprzeczyli temu, żeby trener cokolwiek im mówił o swoim odejściu.

 

Nie powiem, byłoby miło... Kurde ten człowiek mi w Interze nie pasował odkąd tutaj przyszedł... Ale Jose to ja też w Interze nie widzę i nie chcę ;) Nie lubię gościa po prostu :P

Odnośnik do komentarza
Szkoleniowiec Interu Mediolan - Roberto Mancini nie opuści zespołu po zakończeniu sezonu. Trener zmienił zdanie. W rozmowie z Massimo Morattim Włoch zapewnił, że wypełni umowę, która obowiązuje do 2012 roku. Zamierza powalczyć o sukces w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie.

 

”Spotkałem się z Roberto Mancinim. Powiedział mi, że chce zostać nie tylko do zakończenia sezonu, ale do końca kontraktu czyli 2012 roku. Celem jest wygranie Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie.”- powiedział Moratti.

 

”Sytuacja jest zupełnie inna od tej, która naświetliła się nam dzisiejszego poranka. Mancini zostanie z nami, dopóki jeden z nas nie zmieni zdania.”- dodał.

 

Mancini ogłosił rozwód z Interem na konferencji prasowej po spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi. Włosi przegrali to starcie 0:1 i odpadli z dalszej rywalizacji.

 

;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...