Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Nie obciachowe tylko z tych, co ma Milan do zdobycia najmniej prestiżowe. Bo jeżeli Milan skończy sezon bez wygrania LM i bez miejsca w pierwszej czwórce to będzie uznane to za klęskę nawet jak wygrają pewnie Puchar Włoch. A jeżeli wygra LM to będzie uznany za udany sezon z tego względu. A zajęcie miejsca w pierwszej czwórce dla Milanu to absolutne minimum, którego dzisiaj pewni być nie mogą. Jeżeli ktoś pozwolił sobie na takie straty punktowe w lidze w pierwszej rundzie to w drugiej musi się sprężyć i odrobić je. A do tego ma się nie najszerszą kadrę to innego wyjścia niż odpadnięcie. Bo ciężko jest trzymać wszystkie srogi za ogon jak nie najlepiej się układa.

Inter jest w innej sytuacji bo w lidze raczej zagrożenie mają zerowe. Dlatego mogą sobie pozwolić na granie na więcej frontach. Gdy w lidze by im zaczęło się komplikować i byliby przyciśnięci w LM to i Inter by Puchar Włoch odpuścił. Czasami trzeba skalkulować, co się bardziej opłaca i to wybrać.

Mała liczba drużyn, która walczy o utrzymanie lub zajmuje miejsce poniżej oczekiwań decyduje się walczyć w krajowym pucharze. Odpadają z drużynami z niższych lig nie dlatego, że są słabsi tylko nie są w stanie walczyć na kilku frontach a ewentualne utrzymanie w lidze jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Inter-FC Parma 3:2 (1:1)

1:0 Cambiasso 30'

1:1 Cigarini 40'

1:2 Gasbarroni 69'

2:2 Ibrahimovic 87' (k)

3:2 Ibrahimovic 90'

 

Szczęśliwe zwycięstwo, ale liczą się trzy punkty, choć trochę martwi nienajlepsza gra. Ale bramkę wpakował Gasbarroni :o W tym meczu debiut zaliczył Maniche, po kontuzji wrócił Vieira. Ibrahimovic ma już 13 bramek na koncie w Serie A, prowadzi w klasyfikacji strzelców, razem z Trezeguetem. Dziwne, że nie zagrał Chivu, nie było go nawet na ławce rezerwowych, nie było żadnych informacji na temet jego jakiejś kontuzji.

Odnośnik do komentarza

A gdzie jest napisane ze Chivu musi byc w kadrze Interu na kazdy mecz?

 

Inter wygral mecz z pomoca sedziego. Wydaje mi sie ze obronca Parmy zagral pilke glowa ale sytuacja byla trudna do jednoznacznego stwierdzenia, szczegolnie dla sedziego. Martwi natomiast fragmet meczu gdzie od 60 do 70 minuty Inter rozpaczliwe bronil sie przed atakami gosci. Z przebiegu meczu sprawiedliwym wynikiem bylby remis ze wskazaniem na Parme.

Odnośnik do komentarza
A gdzie jest napisane ze Chivu musi byc w kadrze Interu na kazdy mecz?

 

Inter wygral mecz z pomoca sedziego. Wydaje mi sie ze obronca Parmy zagral pilke glowa ale sytuacja byla trudna do jednoznacznego stwierdzenia, szczegolnie dla sedziego. Martwi natomiast fragmet meczu gdzie od 60 do 70 minuty Inter rozpaczliwe bronil sie przed atakami gosci. Z przebiegu meczu sprawiedliwym wynikiem bylby remis ze wskazaniem na Parme.

 

Potwierdził to nawet Mancini ;) Ale Inter znów pokazał, że nawet jak gra bardzo słabo to we Włoszech wygrywa, mam nadzieje że forma szybko wróci, Liverpool nie będzie łatwym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

Inter-Juventus 2:2 (0:0)

1:0 Cruz 53'

2:0 Cruz 74'

2:1 Del Piero 79'

2:2 Boumsong 85'

 

Całkiem niezły wymik, patrząc na to, Inter od 8 minuty grał w 10, po czerwonej kartce Burdisso. Jednak o awans do półfinału będzie trudno. Dobry mecz Pele, no i oczywiście Cruza, który mógł strzelić 3 bramki, ale w końcówce trafił w słupek.

Odnośnik do komentarza

Balotelli = DEMON. Od kad gra za Manciniego podoba mi sie gosc strasznie. IMO taki Obafemi tylko wyzszy i nieco wolniejszy. Mozemy miec z niego wielka pocieche w przyslzosci bo pokazuje sie strasznie dobrze w pucharze Wloch. Mysle ze jesli tak bedzie gral to Cielak nie ma co wracac z Sao Paulo :/

Odnośnik do komentarza
Balotelli = DEMON. Od kad gra za Manciniego podoba mi sie gosc strasznie. IMO taki Obafemi tylko wyzszy i nieco wolniejszy.

 

Raczej taki Drogba. Oglądałem go tylko w meczu z Juve i chłopak zrobił na mnie ogromne wrażenie. Genialnie sie zastawia, porusza bez piłki, strzela bramki... Niesamowity, mimo że ma niespełna 18 lat. Jak usłyszałem, że odmowił gry w reprezentacji Ghany i wyjazdu na PNA, na rzecz reprezentacji Włoch, to się lekko zaśmiałem, ale jak dalej jego talent będzie się tak rozwijał to kto wie, czy za 2, 3 lata w składzie mistrzów świata nie będzie brylował czarnoskóry napastnik.

Odnośnik do komentarza

Liverani odszedł z Lazio zresztą z powodu traktowania go przez kibiców. Wiadomo jacy są kibice tego klubu.

 

A co do Balotellego - chłopak to dynamit. Widziałem drugą połowę meczu z Juventusem i jego drugą bramkę. Wygląda na talent czystej wody. Ciekawe jak będzie się rozwijał.

Odnośnik do komentarza

Inter-Empoli 1:0 (1:0)

Ibrahimovic 34'

 

Wymęczone zwycięstwo. Trzeci mecz z rzędu, przez długi czas, graliśmy w osłabieniu. Tym razem czerwoną kartkę dostał Vieira. Bohaterem meczu był Julio Cesar, który wybronił kilka groźnych strzałów i obronił rzut karny. Roma przegrała, więc przewaga Interu wzrosła do 8 punktów.

Odnośnik do komentarza

Catania Calcio vs. Inter Mediolan 0-2 (0-0)

0-1 Cambiasso 64'

0-2 Suazo 67'

 

Udało sie zakończyć mecz bez czerwonej kartki, co ostatnio było sporym problemem. Pomijając sprawy dyscyplinarne, wynik mówi sam za siebie, kolejna wygrana. Nie ma co ukrywać, że to było zdecydowane i po pięknej grze zwycięstwo bo tak nie było. Wygrana wymęczona, niezbyt pewna, ale liczą sie trzy punkty bo to one przybliżają nas coraz bardziej do scudetto. Cieszy kolejna bramka Cambiasso (ze spalonego), widać, że w tym sezonie nabrał pewności i jest niezbędnym ogniwem zespołu. Co do reszty to nie ma co sie wypowiadać.

Z taką grą ciężko będzie z Liverpoolem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...