Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Inter Mediolan jest gotów walczyć z Romą o piłkarza Bayeru Leverkusen, Juana.

 

Reprezentant Brazylii jest celem transferowym Romy, jednak oni najprawdopodobniej staną do walki o gracza z Interem. Inter jest zdenerwowany faktem, iż nie może wciąż kupić z Romy Christiana Chivu.

 

Inter proponuje Romie Davida Pizarro, Fabio Grosso i 2 mln euro za Rumuna. Nerazzurri chcą otrzymać odpowiedź do 20 czerwca.

 

Juan z kolei jest wyceniany przez Bayer Leverkusen na 6 milionów funtów.

 

Myśle, że byla by to bardzo fajna opcja, tym bardziej gdy sytuacja z pozyskaniem Chivu zaczyna sie komplikować.

 

Coś ku pokrzepieniu serc :)

 

Jeden z najstarszych o ile nie najstarszy bramkarz włoskiej Serie A - Gianluca Pagliuca chciałby zrealizować jeszcze jeden cel w swojej bogatej karierze. Golkiper ten chciałby trafić do Interu i tam zakończyć swą przygodę z futbolem.

 

" Mam swoje ostatnie marzenie w swojej karierze: wrócić do Interu. Chciałbym godnie zakończyć swoją karierę. Myślę, iż zasługuję na to. Życzę sobie, aby Inter dał mi ostatnią szansę. Chętnie mógłbym zastępować Julio Cesara. Sądzę, iż to będzie mój ostatni sezon. później zamierzam skończyć karierę. Czemu Inter? Ponownie pracowałbym z Massimo Morattim oraz wśród ludzi, których bardzo miło i ciepło wspominam. Mógłbym też pracować z Roberto Mancinim. W Mediolanie mam także swój dom i wielu przyjaciół." - dodał.

 

Gianluca Pagliuca ma już 40 lat. Miniony sezon spędził w zdegradowanej do Serie B - Ascoli Calcio. Gdzie spędził 2070 na boisku i zaliczył 23 występy.

 

Mam wielki sentyment dla tego gracza, dla mnie nadal pozostaje numerem jeden w jedenastce wszechczasów Interu... Jeśli w ogóle byla by taka szansa, aby mógl zagrac ostatni sezon w naszych barwach jestem na tak...choć przyznaje, nie kieruje mna racjonalne myslenie...:)

Odnośnik do komentarza
Luis Figo zostaje juz na 100% na kolejny sezon w Interze, co IMO jest sluszna decyzja. Czekamy teraz na wzmocnienia linii pomocy, bo atak wydaje sie byc juz klarowny. No i oczywiscie na ewentualne wzmocnienie obrony :]

Przecież był już umówiony z jakimś arabskim klubem?

Był umówiony pół roku temu i tylko przez kilka dni, a potem wszystko zdementowano :>

Odnośnik do komentarza
Luis Figo zostaje juz na 100% na kolejny sezon w Interze, co IMO jest sluszna decyzja. Czekamy teraz na wzmocnienia linii pomocy, bo atak wydaje sie byc juz klarowny. No i oczywiscie na ewentualne wzmocnienie obrony :]

Przecież był już umówiony z jakimś arabskim klubem?

Był umówiony pół roku temu i tylko przez kilka dni, a potem wszystko zdementowano :>

 

podpisał kontrakt, ale napisane w nim było, że może w każdej chwili przed jakimś tam dniem ją zerwać.

Odnośnik do komentarza
No to Inter musi mieć chyba kogoś innego na oku, że tak dał sobie "wyrwać" Suazo...

Taa, Milan też miał rok temu kogoś na oku, bo dał sobie tak wyrwać Ibrahimovica. :keke:

Milan przyszedł, załatwił i zrobił wszystko konkretnie - a nie jak Inter, który ładnie podsumował Pientka: "mamy czas". Sam jestem gigantycznie zaskoczony, bo nasi dyrektorzy są znani z lenistwa, a tu taka niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wydaje sie ze Inter nieco usnal po zakupie Suazo :/ Temat Chivu upadl, jedynie wiadomo ze blisko naszej druzyny jest Jimenez co IMO jets dobrym zakupem. Patrzac jednak na wzmocnienia takich klubow jak Real, Barca czy ManU trudno uwierzyc bysmy byli w stanie im sprostac w LM. No w Serii A moze ugramy co nie co, ale w Europie bedzie nam ciezko, nawet bardzo ciezko cos wygrac ...

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim z tymi transferami nie jest tak źle, poza oczywiście formacją obronną, gdzie na gwałt jest nam potrzebny klasowy stoper. Patrząc na zawirowania wokół Chivu, raczej można pożegnać się z marzeniami o tym transferze, tym bardziej, że chyba sam zawodnik nie wie gdzie chce grać, a jedynym współczynnikiem jakim kieruje się przy wyborze klubu jest wysokość indywidualnego kontraktu. Gdyby "opera mydlana" z udziałem Chivu zakończyła się fiaskiem kolejnymi kandydatami na pozycje są Nelson Rivas z River Plate i Radoslav Kovac z Spartaka. Ten pierwszy jest dla mnie zagadką i trudno jest mi ocenić czy byłby wzmocnieniem czy tylko uzupełnieniem natomiast Kovaca widziałem w kilku meczach i spisywał się solidnie, ale podobnie jak w przypadku Rivas trudno ocenić jego przydatność do zespołu.

Co do reszty transferów to sytuacja jak na razie wygląda na stabilną. Najpewniej lada moment dołączy do nas Luis Jimenez na zasadzie rocznego wypożyczenia, wykupiliśmy Crespo oraz pozyskaliśmy Suazo i patrząc na kadre z poprzedniego sezonu można się pokusić o opinie, że pomoc i atak sprawiają pozytwne wrażenie. Na pewno w świetle wzmocnien MU czy Barcy nasze ruchy kadrowe nie wyglądją oszałamiająco, ale trzeba zwrócić uwage, że okres transferowy jeszcze trwa, a poza Juventusem, który zbroi się na potęge w Serii A nie widać jakiegoś szaleństwa transferowego.

Miejmy nadzieje, że to tylko taka "cisza przed burzą" i zdąrzymy w odpowiednim czasie wzmocnić te pozycje, ktore tego wymagają. :)

Odnośnik do komentarza

Rivas jest już piłkarzem Interu, a Kovac to środkowy pomocnik, w dodatku Spartak nie zaakceptował oferty Interu.

 

Na środek obrony mamy Materazziego, Cordobę, Burdisso, Samuela, Andreollego i Rivasa, wydaje mi sie, że starczy. Przydałby sie defensywny pomocnik, najlepiej jakiś młodzian, bo Dacourt a zwłaszcza Vieira mają swoje lata. No i koniecznie trzeba ściągnąć kogoś na lewą obronę, bo tam mamy samego Maxwella, chyba że na lewej grałby Javier Zanetti, ale wtedy jednego zawodnika mamy na prawą stronę...

 

Tak więc : defensywny pomocnik i boczny obrońca ! Na 2. graczach spokojnie mozemy zamknąć transfery do pierwszego zespołu.

Odnośnik do komentarza
Na środek obrony mamy Materazziego, Cordobę, Burdisso, Samuela, Andreollego i Rivasa, wydaje mi sie, że starczy. Przydałby sie defensywny pomocnik, najlepiej jakiś młodzian, bo Dacourt a zwłaszcza Vieira mają swoje lata. No i koniecznie trzeba ściągnąć kogoś na lewą obronę, bo tam mamy samego Maxwella, chyba że na lewej grałby Javier Zanetti, ale wtedy jednego zawodnika mamy na prawą stronę...

 

Tak więc : defensywny pomocnik i boczny obrońca ! Na 2. graczach spokojnie mozemy zamknąć transfery do pierwszego zespołu.

Widzę, że stawiacie na ilość, w LM może się okazać kolejny raz, że X graczy daje 0 wyników. :>

 

Mam pytanie - czy Mancini zostaje na następny sezon? Nie ma pogłosek o tym, że odchodzi? Bo jeszcze niedawno jego pozycja była - słusznie zagrożona. Moratti kolejny raz nie chce nic osiągnąć w Europie? Bo co by o składzie nie mówić (bardzo mocny, przyznaję), to sami kibice Interu nie wypowiadają się o Mancinim pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie - czy Mancini zostaje na następny sezon? Nie ma pogłosek o tym, że odchodzi? Bo jeszcze niedawno jego pozycja była - słusznie zagrożona. Moratti kolejny raz nie chce nic osiągnąć w Europie? Bo co by o składzie nie mówić (bardzo mocny, przyznaję), to sami kibice Interu nie wypowiadają się o Mancinim pozytywnie.

Moratti darzy Manciniego szczególną sympatią i ciągnie się to już od czasu gdy był zawodnikiem Sampy, gdzie szalał razem z Montella w ataku. Moratti bezskutecznie, chyba z "milion" razy, próbował wyrwać go z Sampy i za każdym razem konczyło się na klapie, ale " co się odwlecze to nie uciecze". Mancini wbrew pozorom ma na razie mocną pozycje i w tym sezonie na pewno nie odejdzie.

Odnośnik do komentarza

Zakontraktowalismy oficjalnie 2 mlodych zdolnych graczy Jimeneza oraz Rivasa IMO dobry ruch, jednak nada;l potrzeba nam klasowych wzmocnien na srodek pomocy oraz srodek obrony. Spasilo by tez wypozyczyc kogos na lewa obrone, bo poki co mamy tylko Maxwella, no ale nie wiem czy klub sie na taki ruch zdecyduje :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...