Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Może to wynikać stąd, że Aissati ma podwójne obywatelstwo

 

 

 

Nie jest to nic odkrywczego, pewnie wielu graczy to widziao, ale dla mnie obytych.

W temacie o FM06 lub FM07 (nie pamietam dokładnie) był poruszany temat z wykonywaniem stałych fragmentów przez bramkarza. I o to w grze jest ukryty atrybut rzutów wolnych dla bramkarzy.

Dowód ukrytyatrybutni2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Akurat Heracles Almelo jest zbugowany również u mnie, ale Barca...a mają jakieś szczególnie dobre lub złe wyniki bez menago?

 

Ciezko powiedziec bo tylko sparingi grali

 

I na poczatku wrzesnia Barca wreszcie kogos zatrudnila - tylko 2 miechy sie zastanwiali ;)

Odnośnik do komentarza

Nie widzę w tym nic szczególnego, mecz w lepszy składzie, z formą wygrany, z gorsza formą i składem przegrany. Żadna rewelacja. A co do długiego czasu bez menago to też nic dziwnego, Graant w Chelsea też miał być tylko "na chwilę" a został na dłużej.

Odnośnik do komentarza

To żadna rewelka, formę łatwo stracić, albo popaść w samouwielbienie. Wyobraź sobie jak dużo może także zmienić rozmowa motywacyjna, czy czyste zmęczenie. Równie dobrze ja mogę dać screena jak gwarantuję sobie MP Widzewem...

Odnośnik do komentarza
Nie widzę w tym nic szczególnego, mecz w lepszy składzie, z formą wygrany, z gorsza formą i składem przegrany. Żadna rewelacja. A co do długiego czasu bez menago to też nic dziwnego, Graant w Chelsea też miał być tylko "na chwilę" a został na dłużej.

Co więcej Grant nie jest oficjalnie managerem Chelsea. Nie posiada licencji Pro i nie może prowadzić zespołu w Premiership. Do protokołów meczowych wpisywany jest jako manager asystent.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,myślałem sobie ,że dużo już widziałem w Fm 2008 po rozegraniu 11-stu sezonów ale dzisiaj szczena mi opadła.Zdarzało mi się wcześniej tak sporadycznie ,że 4- 5 razy w ciągu tych lat miałem mecze z rojeżdzającymi sie komentarzami a stanem faktycznym ,przeważnie jednak to co widziałem na boisku miało potem odzwierciedlenie w wyniku (choć komentarze nieraz dziwne rzeczy pokazywały). Jakoś to przeżyłem problem znany z forum , save nie padł więc gramy dalej.

Ale to co dziś zrobił Fm to jawna granda.no ukradł mi 1 pkt. A było tak.Gram pierwszy raz jako beniaminek w 3 lidze 3 kolejki do końca mam cieniutki cień szansy na awans do play off.Mecz z Wolves na wyjeżdzie oni też grają o 5 miejsce .Po meczu jest remis 2-2 choć przegrywałem już 2-0 wszystko idzie git mecz i komenty ok u góry wynik 2-2 ,jak to zwykle bywa w normalnie rozegranym meczu .Przechodzę kontynuuj i na nastepnym ekranie ZONK komentarz po meczu -łatwe zwycięstwo Wolves no żesz Ty pomyślałem ,ekran dalej wyniki kolejki i znów 3-0 dla nich, cofam się do meczu u góry 3-0 ,w raporcie pomeczowym zostało tylko 2-2 noo sędzia rąbnął mi 1 pkt ..... obśmiałem się zrobilem zrzut ekranu i gram dalej licząc ,ze sejw sie niedługo nie rozleci.Szkoda mi go by było bo grać od 6 ligi przez 11 sezonów ehhh chyba PZPN MACZAŁ W TYM PALCE bo takie numery to tylko u nas hehe..... Save load nie stosuje ale tu mam peeeeeewne wątpliwości czy się nie złamać.Pozdrawiam wszystkich więcej rozbawiony niż zły Sławek.

 

P.S Może bym był bardziej wściekły gdybym miał większe szanse na te play-off albo by to był mecz o wszystko

 

Dodatek: wszedłem teraz jeszcze raz w mecz kazałem wyświetlić powtórki goli i co..... na powtórkach wyszło 2-2 a u góry 3-0 no ślepy jakiś ten sędzia spieprzył raport pomeczowy chyba hihi...

 

Aż zapisałem ten mecz ,a Wolves dzieki temu o 2kt wyprzedzają 7 druzynę no proteeeeestuję..... druga

Korona czy Widzew w angielskiej lidze?Korupcja nie zna granic nawet w FM jak widać

Odnośnik do komentarza
Problem znany i nie lubiany. Zainstaluj najnowszego patch, powinno pomóc.

 

 

Dzięki za odpowiedż ,ale mam wszystko aktualne włacznie z tym fixem , zreszta nie o to mi chodziło

pierwszy raz na te ponad 500 meczy takie coś mi sie trafiło dlatego dałem posta w ten dział .Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy w FM 08 spotkałem się z tym właśnie na łatce 8.02 z fixem... tyle, że ja nie zamierzam liczyć, iż nie zepsuje to mi save'a, od razu kończę grać ;]. Zapisuję grę dość często, więc dużo straty nie ma. I nie uważam tego za oszukiwanie, ew. za zło konieczne (lub wybawienie dla save'a) :)

Odnośnik do komentarza
Po raz pierwszy w FM 08 spotkałem się z tym właśnie na łatce 8.02 z fixem... tyle, że ja nie zamierzam liczyć, iż nie zepsuje to mi save'a, od razu kończę grać ;]. Zapisuję grę dość często, więc dużo straty nie ma. I nie uważam tego za oszukiwanie, ew. za zło konieczne (lub wybawienie dla save'a) :)

Ja też dość często zapisuję grę minimum raz na dwa tygodnie czasu gry,robię to ręcznie zawsze też trzymam z 5 ostatnich zapisów na innej partycji jako kopie ,myślę tak sobie tylko ,ze im dalej w las to sejw ma większy rozmiar i prawdopodobieństwo złego odczytu lub też zapisu może rosnąć. Na razie od wersji 2006 padł mi jeden sejw ale tu sam zawiniłem bo mialem jeden plik i prąd wyłaczyli od tego czasu zawsze mam pare kopii.

Posta zamieściłem w tym dziale bo wydało mi sie to troche śmieszne ,taka kradzież pkt w biały dzień na 3 kolejki przed końcem, zaraz skojarzyło mi sie to z naszą ligą hihi.Przy ogladaniu zapisu meczu wszędzie jest 2-2 nawet na górze nad komentarzem tylko wyniki kolejki,terminarz i ocena pomeczowa stwierdziła ,ze było 3-0 i tak już zostało.Ot taka dziwna przypadłość mojego sejwa ,kompa lub sam nie wiem czego ,dla mnie ogólnie cała ta sytuacja była zabawna wielce.Teraz gram dalej wszystko jest ok zarząd zrobił mi parę miłych niespodzianek ale o tym w innym wątku na forum piszę w dziale stadion zapraszam do lektury.Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...