Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

magiczna data, 12.12.2012 -> koniec świata będzie na dniach ;) A tak serio, trudno wyczuć co się w Twojej grze działo do 2012, kilku graczy miało mistrza świata w 2010 Wybrzeże kosci sloniowej, moze Polska poszalała, gdyby to był początek gry to co innego, ale do 2012 wiele może się zdarzyć. Gra "rozwija" te państwa, które masz załadowane: rotacja zawodników itp, być może południowa ameryka ktorej sie nie załaduje z czasem straci i nie będzie tak wielu ronaldinho? trudno wyczuć.

 

 

wow nawet nie wiedziałem że ten screen zrobiłem z taką datą :).

A co do wyników hmm fakt na MŚ 2010 nie zaszaleli, nie wychodząc z grupy (3 miejsce) a na Copa America zajeli 3 miejsce. Ale dziwne jest to, że wcześniej byli na ponad 30 miejscu. Myślę, że powodem takiego miejsca jest to, że Brazylia nie gra w eliminacjach (jak wiadomo gospodarze MŚ 2014) a tylko sparingi (w sumie tylko 4 w 2012). Ja prowadzę Polskę od 2009 na MŚ doszedłem do ćwierćfinału i awansowałem w rankingu na 13 miejsce, ale gdy zaczęły się eliminacje do Euro 2012 zacząłem spadać aż na 40 miejsce, a grałem dużo meczy, no ale tylko towarzyskie. Wysokie miejsce Arabii Saudyjskiej ;] no ale w 2012 przegrali tylko 1 mecz (0-3 z Meksykiem) a reszte wygrali (i to do 0 z Chinami (2 razy), Tadżykistanem (2x), Jordanią (2x), Irakiem, Uzbekistanem i Palestyną).

 

No ale i tak ten ranking jest nie dopracowany ;]

 

a co do tytułu MŚ, są nimi Francuzi, w finale pokonali ... Włochy 3-1. Trzecie miejsce Hiszpania, która pokonała Anglię.

ME 2008 zdobyli Włosi przed Portugalią, a ME 2012 zdobyli Portugalczycy przed Anglią.

Odnośnik do komentarza

to raczej ciekawostka, ale pasuje do tego tematu:

EURO 2012

1.skoro Polska wyszła z grupy :jupi: , to po co ta wycieczka?

2. finał też chyba miał być gdzie indziej :-k

 

jako ciekawostkę podam, że Polacy mecze grupowe rozgrywali ...w Łodzi Stadion przy Alei Unii oraz w Chorzowie;

natomiast dodatkowo mecze rozgrywane były w Poznaniu- na Ukrainie tylko stadion Szachtiara w Doniecku i Olimpijski w Kijowie

wersja 8.0.1

Odnośnik do komentarza

Hej, nie uważacie, że fakt iż czołowi zawodnicy Premiership są warci od 200 do 300 milionów funtów i zarabiają minimum milion funtów tygodniowo jest CIUT przesadzony? :o

 

Edyta podsunęła jeszcze lepszy numer..

 

Lionel Messi (Barcelona) - wart 335 milinów funtów i zarabia tygodniowo 1,45 miliona funtów. :\

Odnośnik do komentarza

Żadnych programów nie używałem. Doszedłem do wniosku, że wszystko się pochrzaniło odkąd zrezygnowałem z prowadzenia klubu. Przed chwilą dodałem drugiego menago i objąłem Man Utd - stan konta prawie 700 milionów funtów. Ponadto zauważyłem, że gigantyczne sumy pojawiły się we wszystkich ligach - nawet polskiej. Mam nadzieję, że jak dostanę pracę w jakimś klubie to wszystko się unormuje bo inaczej save do kosza. :\

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...