Skocz do zawartości

Orange Ekstraklasa


Boy

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(og02r @ 2007-11-21, 17:55) *

CYTAT(Kaczy @ 2007-11-21, 13:48) *

Jako ze nie ma tematu ani o II lidze ani o Lechii krzywy.gif napisze tutaj. Wg mnie Lechia jest albo przepakowana krzywy.gif albo ma zawodników europejskiej klasy ysz.gif

 

Albo jestem do dupy manager, albo Lechia jest za słaba. Już 6-7 sezon próbuje majstra zdobyć...

u mnie jest w czolówce a niby beniaminek krzywy.gif w dodatku graja w pucharach

 

u mnie, Lechia także w każdym sezonie, poniżej 7 miejsca nie schodzi, to samo Jagiellonia (co sezon, 1-5).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie chciałem robić kolejnego tematu, więc tutaj napiszę, że denerwuje mnie to, że dwóch graczy Wisły Płock, jest stanowczo przepakowanych. Mianowicie Strugarek i Gregorek. Potencjał jest O.K., ale niech się ktoś przyglądnie ich umiejętności. To nieporozumienie, żeby byli lepsi od Kokoszki i dajmy na to... akurat nikt mi do głowy z napastników nie przychodzi:-P. I jeszcez jedno. Fajnie by było gdyby Dariusz Zawadzki miał w historii wpisaną grę w Wiśle Kraków i kolejnych klubach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pamiętam, że 01/02 była taka sytuacja, że Stadion Śląski liczył 45000 miejsc (wszystkie siedzące) a Śląski miał 60000 miejsc (tylko stojące). Wolę nie snuć domysłów czyje to dzieła ale wygląda na to, że Śląski to pozostałość po starym obiekcie a Stadion Śląski został dodany w momencie otwarcia obiektu po remoncie i ktoś zapomniał usunąć ten 60 tysięcznik.

 

Poprawione i uaktualnione.

Odnośnik do komentarza
Czy ew. środowe degradacje Widzewa i Zagłębia (+awans 4 pierwszych z 2 ligi) uda się odzwierciedlić w kolejnej łatce SI?

 

Pytanie tylko czy w sytuacji kiedy oba zespoły mogą się jeszcze odwoływać i z tego względu decyzja nie jest prawomocna (a znając polskie realia zanim się uprawomocni jeszcze trochę to potrwa) zostanie to wzięte pod uwagę? Trudno tu pewnie mówić o jakiejś dotychczasowej praktyce SI bo takie sytuacje zbyt często się nie zdarzają ale mam wielką nadzieję, że zostanie to uwzględnione.

 

Inna sprawa, że od przyszłego sezonu czeka nas reorganizacja rozgrywek ale to pewnie zostanie uwzględnione dopiero w FM09? Istnieje w ogóle techniczna możliwość zaprogramowania reorganizacji rozgrywek po sezonie gry tak abyśmy na nowych zasadach grali już w drugim sezonie gry w FM08?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...