Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

 

Niby tak, ale co raz jak ManU gra słabiej to chce odejść. Prawda jest taka, że od czasu podpisania ćwierćmilionowego kontraktu Rooney pikuje w dół. Wtedy mówiło się o odejściu do Realu też...

 

Tak jak w tym sezonie :| ?

 

A powiesz mi, że ma wspaniały sezon przez cały czas? Cały sezon ma na pewno lepszy niż rok temu, ale wymień mi jedną drużynę z czołowej stawki, którą Rooney rozjechał sam do czego przywykliśmy kilka lat temu? Czy jednak wszystkie bramki strzelał to Hull, Swansea, Cardiff Stoke czy innym ekipom z dolnej części tabeli. On po prostu na razie wygląda bardzo dobrze na tle bardzo słabo grającej drużyny.

 

I należy dodać, że Roo miałdobry początek sezonu tak jak całe United i na razie tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

No błagam Cię.

Najpierw coś Ci uświadomię:

21 występów (1 z ławki), 11 bramek, 12 asyst, procent celnych podań 80%, liczba nagród MoM 6, 2,5 kluczowego podania na mecz, średnio 45 podań na spotkanie.

 

Kiedy niby Rooney rozjeżdżał SAM jakąś drużynę? Boże, to jest takie gadania jak CR czy Messi rozjeżdżający sami jakieś teamy. To niby któryś z nich SAM rozjeżdża Atletico, Barcelone/Real, Seville, Valencie?

 

Fatalnie gra całe United, gdyby w Barcelonie i w Realu wszyscy grali fatalnie to myślisz, że CR i Messi by tak grali?

 

Nóż się w kieszeni otwiera, Rooney ma świetny sezon, a dorzucając fakt, że wszyscy grają fatalnie to tym bardziej zasługuję na wyróżnienie.

Boże, widzisz i nie grzmisz.

United miało dobry początek? Jak wygrali z mocarnym Swansea, Crystal Palace, przegrali z Liverpoolem, 0:0 z Chelsea, dostali baty od City?

Odnośnik do komentarza

Ja nie mówię, że Rooney jest słaby. Ja mówię że jest słabszy niż kilka lat temu, ale na tle beznadziejnie grającego United wygląda dobrze. Świetny sezon to ma Suarez, a Rooneyowi daleko do tego poziomu brakuje. Od razu mówię, że nie jestem kibicem ani LFC, ani MU (choć oba lubię).

 

 

No błagam Cię.

Najpierw coś Ci uświadomię:

21 występów (1 z ławki), 11 bramek, 12 asyst, procent celnych podań 80%, liczba nagród MoM 6, 2,5 kluczowego podania na mecz, średnio 45 podań na spotkanie.

 

 

Tak jest. Dodaj też to, że te 11 bramek strzelał Crystal Palace (gdy byli na dnie - 1 bramka), City (bramka na 1:4 w 88 minucie), West Bromowi (w porażce 1:2 na OT), po jednej Stoke, Fulham, 2 Spursom (jeszcze mającym AVB na ławce) i ostatnio jedną bramkę Hull. Asystował też w większości z angielskimi słabiakami z dolnej części tabeli.

 

Do tego ładnie pokazujesz te statystyki, ale wszystko zależy jak je pokazujesz. Więcej celnych podań ma Carrick (jak zawsze).

 

Czy kiedykolwiek widziałem jednego zawodnika rozjeżdżającego drużynę gdy drużynie nie szło? Wielokrotnie, nawet Rooneya widziałem takiego kilka lat temu. Tak się przecież ocenia prawdziwego klasowego zawodnika. Przykładów mogę podać wiele. Tak - ten Messi czy ten Ronaldo często gęsto wygrywali mecze sami gdy nawet Realowi czy Barcy nie wychodziło. Popatrz sobie na Suareza i to, ile spotkań wygrał "sam" w tym sezonie? Muszę podawać jeszcze 50 przykładów, aż w to uwierzysz?

 

 

Edyta potwierdza, że chyba najlepsze spotkanie Rooneya to miał w LM z Leverkusen i chyba się zgodzisz.

Odnośnik do komentarza

Wayne ma dobry sezon, ale zaczyna być męczące jego narzekanie o chęci odejścia po raz 3 czy 4.. Na mój gust, jeżeli United utrzymają tą beznadziejną dyspozycję do końca sezonu (daj boże, żeby coś się zmieniło) to na narzekającym Rooney'u pozostanie nam tylko jakkolwiek zarobić i te pieniądze przeznaczyć na rozegranie..

Odnośnik do komentarza

Niż które kilka lat temu? Konkretnie? Bo równie dobrze grał chyba tylko w 08/09 po odejściu Ronaldo gdzie zdobył ponad 30 bramek.

 

Carrick ma więcej podań? No shit, Sherlock, ciekawe czemu?

Dobrze, że napisałeś "sam". I co, jakby Ronaldo/Messi/Suarez grali w Crystal Palace to też by im tak dobrze szło?

Możliwe, że z Lever, ale jakie to ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza

Niż które kilka lat temu? Konkretnie? Bo równie dobrze grał chyba tylko w 08/09 po odejściu Ronaldo gdzie zdobył ponad 30 bramek.

 

Carrick ma więcej podań? No shit, Sherlock, ciekawe czemu?

 

Dobrze, że napisałeś "sam". I co, jakby Ronaldo/Messi/Suarez grali w Crystal Palace to też by im tak dobrze szło?

 

Możliwe, że z Lever, ale jakie to ma znaczenie?

 

Ronaldo/Messi/Suarez nie grają w Crystal Palace i naciągasz teraz pałę na drugą skrajną stronę. Mówię tylko, że w momentach gdy ich drużyny nie mają w ogóle pomysłu na grę (a zdarza się to często) to jeden zawodnik potrafi zmienić oblicze spotkania. Dlatego to są światowej klasy piłkarze. United nie jest tak słabe jak Palace to po pierwsze i daleeeko im do tego. Równie daleko jak Rooneyowi w tym momencie do błyskotliwości i umiejętności rozstrzygania spotkań poprzez przede wszystkim swoją grę i indywidualne popisy.

 

Chcesz żebym wymienił mecze w których Roo praktycznie wygrał mecz dla United poprzez to czego mu nieco brakuje w tej części sezonu? Choćby te spotkania z Leverkusen w tym sezonie gdzie grali naprzeciw komuś lepszemu, aniżeli debiutanci Premier League czy drużyny z "relegation battle". Mecz z City w tamtym sezonie gdzie ustrzelił 2 bramki i był wszędzie też zaliczam do tego grona.

 

Ogólnie nie wiem czego się tak bardzo tego czepiasz skoro mówię, że Roo gra dobrze, ale nie wspaniale. Chyba za bardzo czknął Cię początek sezonu i jego występy przeciwko ekipom, o których wspominałem.

 

Tymczasem Dante zaprzeczył jakoby podpisał kontrakt z ManU, a Chelsea woła za Matę 32 bańki lub wymianę za Rooneya.

 

http://www1.skysports.com/football/news/11668/9127493/talks-between-manchester-united-and-chelsea-over-juan-mata-going-well

Odnośnik do komentarza

Wskazuję jedynie, że nawet na zajebistego zawodnika pracuje drużyna, a nie on sam odbiera piłkę w polu karnym, mija 5 rywali i pakuje piłkę do siatki ;)

Po prostu nie uważam, że pojedyńczy piłkarz sam wygrywa mecz. Jasne, bramki, bramkami i przykładowo taka Portugalia by gówno Szwecji zrobiła bez CR, ale ktoś mu podał, odebrał itepe.

Nie wiem jak miał mnie "czknąć"?

No i dobrze, na cholerę nam obrońca 30-letni? Ile on pogra? 2-3 lata. To już wolę Garaya, o którym się plotkuje od x miesięcy.

Gdzieś czytałem że 32 bańki/Rooney + dopłata (umarłem)/40 mln funtów. Różne opcje się pojawiaja, ale coraz wiecej mediów mówi o tym, że jest coś na rzeczy. Kto wie?


http://www.transfery.info/62159,konflikt-na-linii-zaha-moyes

A ten jak nie bzyka jego córki to się spóźnia :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Jakich "lat" O.o ? Chyba od roku maksymalnie....

Bzdura.

Kiedy on podpisał nowy kontrakt? 2010? Przed podpisaniem było dużo plotek o tym, że to będzie kolejna gwiazda Pereza. Potem wiadomo, podpisał nowy kontrakt więc wszystko ucichło, ale że zbliża się do końca umowy to wszystko wraca. Więc ten maksymalnie rok wyjątkowo nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Guardian informuje, że United dogadali się z Chelsea w sprawie transferu Maty za 40 milionów, decyzja w rękach Maty i Mourinho...

 

Coś mam wątpliwości i obawy, że skończy się to jak z Hazardem czy Fabregasem...

 

 

Edyta mówi, że z kolei BBC Sport doniosło o oficjalnej ofercie 35 milionów za Matę. Hiszpan miał też nie uczestniczyć w dzisiejszej sesji treningowej Chelsea tylko przyjechać się pożegnać z kolegami z zespołu.

Odnośnik do komentarza

Dziwię się,że nastawiacie się na tego Matę na skrzydle. Przecież to właśnie ewidentnie jest jego problem w tym sezonie. Poza tym,że są po prostu od niego lepsi w zespole to Mou go w większości spotkań wrzuca na prawe skrzydło i on tam sobie kompletnie nie radzi i nie istnieje. To przecież typowa 10 do grania za plecami napastnika.

Odnośnik do komentarza

 

Jakich "lat" O.o ? Chyba od roku maksymalnie....

Bzdura.

Kiedy on podpisał nowy kontrakt? 2010? Przed podpisaniem było dużo plotek o tym, że to będzie kolejna gwiazda Pereza. Potem wiadomo, podpisał nowy kontrakt więc wszystko ucichło, ale że zbliża się do końca umowy to wszystko wraca. Więc ten maksymalnie rok wyjątkowo nie na miejscu.

 

 

O, pardonsik, 3,5 roku to w sumie rzeczywiście "lata" więc mój błąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...