Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Może logika Keitha nam to wyjaśni?


Już nie patrząc na politykę transferową City całościowo. To kiedy oni komuś w zimę podjebali jakiegoś czołowego zawodnika z czołowego klubu w bpl? Pellegrini teraz też tego nie zrobił w tym okienku (póki co),więc jego wypowiedź to żadna hipokryzja.

- Nie patrzę na to, że Chelsea rozegrała już w lidze swoje spotkania z Manchesterem. Martwi mnie po prostu fakt, że wykupując ważnych piłkarzy z drużyny największych rywali o tytule mogą zdecydować pieniadzę - kontynuował.

Pogrubiłem Ci hipokryzję, nie ma za co :)

Odnośnik do komentarza

Typie przecież o tym właśnie mówi mój post

 


- Nie patrzę na to, że Chelsea rozegrała już w lidze swoje spotkania z Manchesterem. Martwi mnie po prostu fakt, że wykupując ważnych piłkarzy z drużyny największych rywali o tytule mogą zdecydować pieniadzę - kontynuował.

Pogrubiłem Ci hipokryzję, nie ma za co :)

Dlatego pytam kiedy City stosowało taką praktykę :roll:

Odnośnik do komentarza

Hm, jeden klub kupił od drugiego zawodnika. O kurde jakie to straszne, potworne.

Szanowny pan menedżer sie upił? Od czego jest zimowe okienko transferowe?

Manchester United nie walczy już o mistrzostwo Anglii, więc argument o osłabaniu rywala odpada. Poza tym, jakie to osłabianie największego rywala? Kluby się dogadują co do transferu i ok. Jakby Chelsea nie chciała to by nie sprzedała.

Odnośnik do komentarza

Typie przecież o tym właśnie mówi mój post

 

- Nie patrzę na to, że Chelsea rozegrała już w lidze swoje spotkania z Manchesterem. Martwi mnie po prostu fakt, że wykupując ważnych piłkarzy z drużyny największych rywali o tytule mogą zdecydować pieniadzę - kontynuował.

 

Pogrubiłem Ci hipokryzję, nie ma za co :)

Dlatego pytam kiedy City stosowało taką praktykę :roll:

Może jednak nie w zimie, ale Clichy, Nasri czy Lescott odchodzili też z BPL i to byli znaczącymi zawodnikami w układance. Niemniej jednak wypowiedź Pellegriniego to beka ;) Co jak co, ale menadżer klubu wydającego po 50 baniek co sezon to raczej powinien trzymać język za zębami co do "kupowania tytułu".

Odnośnik do komentarza

Już nie patrząc na politykę transferową City całościowo. To kiedy oni komuś w zimę podjebali jakiegoś czołowego zawodnika z czołowego klubu w bpl? Pellegrini teraz też tego nie zrobił w tym okienku (póki co),więc jego wypowiedź to żadna hipokryzja.

Zakupy City wyglądały jak "akcja" z Piłkarskiego Pokera.

 

Ale to było na początku. Teraz już są "ogarnięci".

Odnośnik do komentarza

"Francuska prasa uważa, że latem może dojść do niespodziewanego transferu Zlatana Ibrahimovica. Ponoć snajper Paris Saint-Germain interesuje się menedżer Manchesteru United, David Moyes.
Zlatan Ibrahimovic
Wprawdzie Czerwone Diabły w ataku posiadają doskonały duet Wayne Rooney - Robin van Persie, ale ten pierwszy wciąż jest łączony z opuszczeniem klubu. Gdyby tak się stało w miejsce Anglika szkocki menedżer United chciałby ściągnąć klasowego i doświadczonego łowcę goli.
Idealnym kandydatem wydaje się być Ibrahimovic, a Moyes uważa, że wbrew pozorom Szwed nie będzie go kosztował fortuny, jak to miałoby z pewnością miejsce w przypadku takich piłkarzy jak Radamel Falcao, Luis Suarez czy Karim Benzema, którzy również byli łączeni z Old Trafford."

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/ibrahimovic-przeniesie-sie-na-old-trafford/cs4yj

 

Jak już jesteśmy przy śmiechowych newsach to łapcie to :D. Nie no, fajnie byłoby zobaczyć Ibrę w United :D.

Odnośnik do komentarza

- Panie Moyes!

- Słucham?

- Czy Ibrahimovic pasowałby do pańskiego klubu?

- O tak, Zlatan to jeden z najlepszych napastników świata, zazdroszczę Laurentowi Blanc, że ma takiego zawodnika w klubie. Na szczęście ja mam Robina van Persie.

- Ale Ibra by się przydał?

- Zlatan jest tak fenomenalnym piłkarzem, że może grać wszędzie.

 

MANCHESTER UNITED KUPUJE IBRAHIMOVICA ZA 180M funtów

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle mówi się też o podpisaniu nowego, 5 letniego kontraktu z Rooneyem w wysokości 15mln funtów rocznie. Moim zdaniem chore, wydamy 75 milionów funtów(!!!) na piłkarza, który co okienko płacze, że chce odejść do City/Chelsea, w ogóle o siebie nie dba (pije i pali jak regularny blokers) więc szansa, że będzie użyteczny po 30 roku życia maleje i który owszem, jest czołowym europejskim piłkarzem, ale nie jest to Messi albo Ronaldo. Już lepiej w przypadku, gdy operacja Mata się sprawdzi wreszcie go wyjebać w letnim okienku (żaden piłkarz nie jest ważniejszy niż klub, a Rooney zdaje się kpić z tej zasady już drugi czy trzeci rok) i kupić jakiegoś naprawdę solidnego prospecta na napastnika albo pomocnika (bo RvP nie będzie zawsze zdrowy a może i Welbz is dat guy, ale trzeba mieć coś jeszcze w odwodzie, groszka w ogóle nie liczę bo niestety ale limit farta już wyczerpał i jest zwyczajnie za słaby na taki klub jak United).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...