Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ chłopaki, czekajcie. Boasz już nie pracuje w Spurs, a ja sam nie kwestionuje słabego stylu w jakim zdobywali punkty Spurs. Było jak wszyscy widzieli, ale też wszyscy widzą punkty zdobyte przez Koguty i to choćby farciarsko. Nigdy jakoś nie byłem nawet zwolennikiem Boasza w EPL bo dla mnie to kolejny przereklamowany trenerem z sukcesem (dużym) w Portugalii. Nie powiecie jednak, że jak Spurs będą grać lepiej (a tego można się spodziewać) i zgrają się bardziej, aniżeli na dzień dzisiejszy to spokojnie mogą walić w top3 ligi. Wtedy to niewielu będzie pamiętało o słąbym początku czy żenujących porażkach, które narobiły tylko bajzlu w tej ekipie.

 

Analogicznie do Legii to sam jestem jej kibicem i od samego początku mówiłem, że zatrudnienie go ponownie było błazenadą bo ten chłop nic nie pokazał ani taktycznie, ani motywacyjnie w swojej karierze. Ale casus Urbana jest bardzo podobny do wcześniej wspominanego Avrama Granta.

 

PS - latest news ze sportowego radio - Zaha chciałby zostać w ManU i ukazać swoją użyteczność w drużynie.

Odnośnik do komentarza

No, ale pisałeś, że bez przesady z tymi Spurs - a tu żadnej przesady nie było. Ich krytyka była całkowicie zasłużona. Czy w końcu się obudzą to zupełnie inna sprawa, możliwe, że tak będzie.

 

Co do trenerów - niestety do Sherwooda jak ulał pasuje ukute już na jego cześć powiedzonko "If tactics were a religion, Tim Sherwood would be an atheist."

Odnośnik do komentarza

The agent of Manchester United twins Fabio and Rafael has been quoted by calciomercato.it as saying it is 'very likely' that both players can leave in the summer. Fabio is out of contract at the end of the season, while Inter Milan and Napoli have been linked with right-back Rafael. The Brazilians' representative Cassiano Pereira expects both players to stay until the end of the season after Fabio was linked with a loan move to Cardiff City. Recent reports have also claimed that Manchester United manager David Moyes is considering a move forEverton defender Seamus Coleman as a possible replacement for Rafael.

Mamy więc kolejną dwójkę, która zbiera się do odejścia. Niespełnieni bracia po których spodziewano się duetu ala de Boer.

Odnośnik do komentarza

DWA MILIARDY DOLARÓW WARTOŚCI KLUBU, LUDZIE, jest pełno dobrych piłkarzy których możemy kupić, Coentrao, Cabaye, Matic, Carvalho, to są nazwiska które mi przyszły do głowy w 10 sekund, założę się, że Manchester United stać na więcej niż mnie.

 

Jednego na liście mniej. Matić wraca do Chelsea.

Odnośnik do komentarza

Szkoda. Jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu, tylko te głupie błędy indywidualne w obronie i nieporadność w polu karnym.

Javier powinien grać od początku, Januzaj na boku a Young na ławie.

 

Głupotę Rafaela mogę jeszcze zrozumieć (dość młody jest, mógł się podpalić; nie wiem jakim cudem nie wyleciał z czerwo) ale to co zrobił Vida to masakra. Tak doświadczony zawodnik, odpie*dala taką głupotę...

 

 

 

When we had bad times here, everyone stood by me and your job now is to stand by your new manager

PS biedy Ivanovic po tym meczu ;) Janusz go tam zdziurował ładnie ;)

Odnośnik do komentarza

Przecież Vidić nie pierwszy raz traci głowę w ważnym meczu (ile czerw z Lpoolem załapał to chyba na palcach obu rąk trzeba liczyć). Atak z jego strony głupi, ale na czerwoną to nie zasługiwało.

Mial Hazard szczescie, ze Vidic go nie trafił czysto. Rozumiem faul taktyczny, ale nie w taki sposób i to jeszcze w doliczonym czasie gry bez szans na zwyciestwo.

Odnośnik do komentarza

Szkoda. Jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu, tylko te głupie błędy indywidualne w obronie i nieporadność w polu karnym.

Javier powinien grać od początku, Januzaj na boku a Young na ławie.

 

Głupotę Rafaela mogę jeszcze zrozumieć (dość młody jest, mógł się podpalić; nie wiem jakim cudem nie wyleciał z czerwo) ale to co zrobił Vida to masakra. Tak doświadczony zawodnik, odpie*dala taką głupotę...

 

 

 

When we had bad times here, everyone stood by me and your job now is to stand by your new manager

PS biedy Ivanovic po tym meczu ;) Janusz go tam zdziurował ładnie ;)

 

Chyba jedne z lepszych 15 minut. Przecież po akcji Welbeck + Azpilicueta stworzyliśmy baaaardzo mało szans.

Odnośnik do komentarza

Mnie nie przestaje śmieszyć ciągłe nabieranie się kibiców na obietnice transferów, co okienko mamy rzekomo tysionc miliardów dolarów na wzmocnienia i co okienko "ech no kurcze akurat nie było nikogo wartego swej ceny a nie zamierzamy przepłacać, no ale w nastepnym okienku to już na pewno!" :lol:

Odnośnik do komentarza

Przeplacac nie ma po co, bo moze ManU nie zlapie sie do finansowego fair play? Tak czy inaczej pasowalby chocby jeden dobry transfer w tym okienko, bo slabo to widze. Mecz na Stamford Bridge pokazal, ze ManU gral ciagle przez 40 minut, I ze potrafi przegrac spotkanie na swoje zyczenie poprzez indywidualne bledy znow tych samych pilkarzy. Ciała dał znowu Jones, Rafael powinien sie cieszyc, ze nie dostal 5 meczow bana bo na pewno FA przedluzyloby kare z 3 spotkan gdyby dostal tylko czerwien, ktora mu sie nalezala. Wslizg Vidicia tez byl bezmyslny, ale on juz przez lata udowodnil, ze jest rzeznikiem. Co denerwowalo mnie najbardziej to zachowanie Rafaela w kilku podobnych sytuacjach gdzie mogl spokojnie dosrodkowac, ale nie mial jaj I oddawal pilke do gorzej ustawionego/bardziej krytego Januzaja. Chcac wygrywac trzeba brac na siebie odpowiedzialnosc, a niewielu chcialo to robic :/

Odnośnik do komentarza

Ciekawie wypowiadał się Zachodny (o dziwo...) mówiąc o Arsenalu, który potrzebował impulsu jakim stał sie Oezil. Takiego urywającego dupę transferu. I, że podobnie jest w United. Że nawet jeden, ale kozacki transfer dałby kopa, zmotywowałby zawodników i pokazał, że klub się liczy na arenie dalej, także rywalom.

Ech, Oezil, Bale, Cesc, było kilka okazji...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...