Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Real dostał impuls a MU cios między oczy.

 

Mimo wszystko jestem dumny z tej drużyny. Pokazali charakter i kawał dobrego futbolu. Zresztą mało brakowało i zaaplikowali by Królewskim jakąś bramkę, może dwie w końcówce ;)

 

Śmieszą mnie te teorie spiskowe na temat Roo i jego odejścia.

 

No i tak jak stwierdził Boniek, Mou swoimi wypowiedziami szykuje sobie stołek na OT, choć mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.

Zachowanie Ronaldo również bardzo fajne. Mimo, że nie bardzo go lubię to szacunek mu się należy.

 

Decyzji sędziego nawet nie chce mi się komentować. Zniszczył świetne widowisko.

Odnośnik do komentarza

Dosyć karkołomna teoria pismaków z ESPN.

 

Teorie z krainy bajek trochę, jedyne co się trzyma kupy, to to, że PSG jest jedynym klubem który mógłby kupić Rooneya. Wymiana na CR jest dla mnie nie do pomyślenia, bo choć Portugalczyk nadal coś czyje do United, to najpierw w Realu musieliby całkowicie zwariować żeby pójść na taką wymianę. Na końcu pada tez nazwisko Lewandowskiego :keke: No ale jeśli on miałby zastąpić Rooneya, no to ktoś ma nierówno pod kopułą ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie jest/będzie jakiś konflikt na linii Roo-SAF to jestem pewny, że Fergie nawet się nie będzie zastanawiał i wywali Anglika na zbity pysk. W innym przypadku nie wyobrażam sobie by Roo mógł opuścić OT. Z drugiej strony nie takie historie miały już miejsce.

Już wiele razy udowodnił, że żaden zawodnik nie jest ważniejszy od klubu.

Odnośnik do komentarza

Nie tacy pilkarze odchodzili z OT. Rooneya byłoby żal, ale o jego odejściu mówi się od dawna. Od dawna mówi się też o przejściu SAF-a na emeryturę. Pożyjemy zobaczymy.

Rooney za Krystynę? Do tego Lewandowski? Tjaaa :].

 

Jeśli chodzi o Mourinho to o tym, że tylko on mógłby zastąpić SAF-a też mówi się od jakiegoś czasu. Bez przesady. Ja za cholerę nie chciałbym Mourinho w United. To wybitny trener, ale też wolałbym kogoś związanego z United. Zresztą o czym tu mówić. SAF będzie pracował przy OT do śmierci.

Odnośnik do komentarza

Jedynymi, którzy byli związania i działają to Ole i Keano. Keano udowodnił jaki z niego trener, a na Ole zdecydowanie za wcześnie. Najczęściej powtarzane nazwiska to Moyes i Mou i myślę, że nikt inny nie będzie brany pod uwagę.

Zanim SAF odejdzie (umrze na stanowisku pracy) gotowi do bycia menedżerami będą Giggs i Scholes :D.

Odnośnik do komentarza

Dosyć karkołomna teoria pismaków z ESPN.

 

Teorie z krainy bajek trochę, jedyne co się trzyma kupy, to to, że PSG jest jedynym klubem który mógłby kupić Rooneya. Wymiana na CR jest dla mnie nie do pomyślenia, bo choć Portugalczyk nadal coś czyje do United, to najpierw w Realu musieliby całkowicie zwariować żeby pójść na taką wymianę. Na końcu pada tez nazwisko Lewandowskiego :keke: No ale jeśli on miałby zastąpić Rooneya, no to ktoś ma nierówno pod kopułą ;)

 

Michallik z jaka nienaganna angielszczyzna ;)

Odnośnik do komentarza

Jedynymi, którzy byli związania i działają to Ole i Keano. Keano udowodnił jaki z niego trener, a na Ole zdecydowanie za wcześnie. Najczęściej powtarzane nazwiska to Moyes i Mou i myślę, że nikt inny nie będzie brany pod uwagę.

Zanim SAF odejdzie (umrze na stanowisku pracy) gotowi do bycia menedżerami będą Giggs i Scholes :D.

 

To już prędzej Neville, który nawet coś tam trenował naszych ;)

Odnośnik do komentarza

Jedynymi, którzy byli związania i działają to Ole i Keano. Keano udowodnił jaki z niego trener, a na Ole zdecydowanie za wcześnie. Najczęściej powtarzane nazwiska to Moyes i Mou i myślę, że nikt inny nie będzie brany pod uwagę.

Zanim SAF odejdzie (umrze na stanowisku pracy) gotowi do bycia menedżerami będą Giggs i Scholes :D.

SAF ostatnio mówił, że widzi Giggsa jako swojego zastępcę ;) Wprawdzie o różnych weteranach MU już to mówił. Trzeba też pamiętać, że trenerem zespołu rezerw jest Nicky Butt ;)
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze pójdzie MU może mieć sztab szkoleniowy na lata. Menedżerów, trenerów, asystentów. Neville, Giggs, Scholes, Solskjaer, Butt... Cała banda byłych piłkarzy :D. Tyle, że tak jak napisąłem trzeba będzie poczekać jeszcze kilka lat. Aż SAF umrze. On jest jak papież :D. I dobrze :D. Niby United dają ostatnio tyłka w europejskich pucharach, ale w lidze ciągle rządzą :).

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie jak Benedykt ;)

 

A serio to obawiałbym się byłych i obecnych graczy United jako menadżerów. Który z wymienionych ma charyzmę? Scholes na pewno nie, on się chyba w ogóle nie odzywa, Neville na pewno, w końcu kapitanował, Giggs i Butt może. A Ole chętnie bym zobaczył w roli asystenta SAFa na ostatni rok/dwa jego pracy, a potem przejęcie!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...