Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

United nie dorośli do Kagawy, Rooney to sprawiał wrażenie jakby nie wiedział, że można dostać podanie od zawodnika stojącego niecałe 3 metry od niego. Raz był tak zaskoczony, że podanie które opanowałby 7-latek sprawiło mu taki kłopot, że piłka mu przy przyjęciu prawie na własną połowę odskoczyła (był pod polem karnym). No i forsowanie wrzutek które nie mijają pierwszego obrońcy najlepsze, Evra to sprawiał wrażenie, że już go nie obchodził rezultat kopniętej przez niego piłki, po prostu rzucał sobie kamieniem w stodołę i może trafię. Zresztą cały ten schemat akcji z Evrą forsowany przez dobre 20 minut był absolutnie genialny, na tę grę między nim i lewym skrzydłowym to by się już nie nabrały nawet drużyny z Ekstraklasy. O Carricku to szkoda gadać w ogóle, wspomnę tylko, że jest rewelacyjny w kryciu. Serio, pełen szacun, jeszcze nikt tak dobrze cały mecz Vidicia nie krył.

Ruch bez piłki robił tylko Kagawa jakikolwiek, cała reszta stała jak widły w gównie i czekała na podanie, a najbardziej kreatywnym zachowaniem bez piłki było wybiegnięcie do przodu plecami do bramki w 4 jednocześnie, super zmylenie przeciwnika, no piłkarze Evertonu to po meczu musieli głowy sobie poodkręcać bo nie nadążali za huraganowymi zmianami pozycji graczy United. Jeżeli dalej jedynymi którzy coś pokazują będą De Gea i Kagawa, to będzie męczący sezon.

Odnośnik do komentarza

juz nie popadajcie w taki hurra-optymizm, bo facetowi wyszedl mecz zycia. nic mnie nie wkurwia, jak takie zalosne podpalanie sie.

 

a mnie nic tak nie wkurwia jak Twoje pseudoeksperckie tezy, uważasz się za takiego znawcę, a potrafisz napisać taką głupotę? śmiem twierdzić, że Fellaini zjada obecnie każdego tego typu zawodnika w Man Utd, a i w całej Premiership niewielu lepszych by się znalazło..

Odnośnik do komentarza

No i są ważne 3 punkty z Fulham. Jak wbiłem do domu i zobaczyłem 0:1 to się bałem kolejnej porażki, ale na całe szczęście szybko padły bramki dla United. Piękne trafienie Robina, ale występ mimo wszystko słaby. Próbował pokazywać się na skrzydle, szukał gry, ale niczego wielkiego nie zaprezentował. Kagawa dziś strzelił, ale moim zdaniem lepiej wyglądał z Evertonem.

 

W drugiej linii zdecydowanie najlepszy Cleverley, ciągle pod grą, świetnie. Propsy, bo bardzo lubię Toma, oby tym razem go kontuzje ominęły, bo poprzedni sezon zaczął świetnie, ale potem miał problemy zdrowotne.

 

Obok Cleverleya na boisku najlepszy Rafael, czasami zapomina się w defensywie, ale ofensywnie jest kapitalny, dziś bramka + mnóstwo podłączania się do akcji ofensywnych, znakomicie się go oglądało. Przez pewien czas razem z Brazylijczykiem na prawej stronie szalał Valencia, ale potem zgasl trochę, zresztą cały zespół grał średnio.

 

Niestety obrona wygląda dramatycznie i gdyby nie De Gea to mogło się skończyć stratą punktów. Dobrze, że wraca Evans, bo Carrick środkowym defensorem po prostu nie jest. De Gea mimo tego błędu przy samobóju Vidicia dawał radę, kilka dobrych interwencji.

 

Rezerwowi slabo, nic wielkiego nie pokazali i jeszcze ta nieszczęsna końcówka z Rooneyem...

 

http://manusite.pl/?...lnosci&id=33817

 

No to na wielkie mecze duetu RvP-Roo trochę poczekamy jeszcze...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Manchester United is pleased to announce the signing of 18-year-old Angelo Henriquez.

The Chile under-23 striker joins United from Universidad de Chile for an undisclosed fee.

Sir Alex Ferguson is delighted with the news and told ManUtd.com: “Angelo has made atremendous impact on the game in his short career so far. His pace is a great asset and he reads the game really well for someone of such a young age.

"We have a proud record of developing young talent and Angelo fits the profile of a United player – skilful, attacking and someone who plays the game with real flair.”

Henriquez himself is equally excited at the prospect of pulling on the red shirt: “I am thrilled to be joining the biggest club in the world. Manchester United is a great team and has a great manager.

"To be able to be part of that is a huge honour and I can’t wait to get started. I hope I can be part of many successful years with United.”

Henriquez's squad number for the 2012/13 campaign will be no.21.

 

Mój typ: chłopak nie będzie w ogóle grał i za jakiś czas odejdzie. SAF ściąga tych tego typu zawodników chyba tylko po to, żeby nikt inny ich nie zakontraktował.

Odnośnik do komentarza

Nie za dużo FM-a? Wiem, że w grze to niemal norma, ale 18-latkowie decydujący o losach wielkich drużyn to w realnym świecie rzadkość. Wychodzi na to, że widziałbyś każdorazowo w meczowym składzie United co najmniej 2-3 takich graczy, nie zważając na to, czy faktycznie są gotowi na grę. Wybacz, ale jakoś bardziej ufam jednak wyobraźni Fergusona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...