Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Modric zawodzi w KAZDYM meczu o wieksza stawke, nie potrafi kontrolowac tempa oraz nie widuje udanych crossow w jego wykonaniu. szczerze, uwazam, ze jest najbardziej PRZEREKLAMOWANYM zawodnikiem w calej Premiership.

 

Taarabt, dzisiaj w meczu z United nie istnial, moze rzucilem sie troche z motyka na slonce. ale z drugiej strony..., kto sie spodziewal, ze Valencia przychodzac z Wigan, w kilka sezonow pozniej bedzie walczyl o krola asyst w calej lidze.

 

Walker to pewniak, ale nie sadze, zeby byl do wyjecia.

 

Evrze, w mojej opinii brakuje partnera. Young dzisiaj bez szalu, a Rafaelowi gra sie duzo latwiej z takim gosciem jak Antonio i glownie dzieku temu zyskuje na ogolnej ocenie. przydalby sie Nani w najlepszej formie, wtedy i Evra zacznie grac. takie pytanko, Rafael i Fabio, obaj sa prawonozni?

 

defensywny pomocnik? czlowieku, masz najlepszego w calej lidze. CARRICK FTW. zaden k***a Barry czy Yaya Toure mu nie podskoczy. ewentualnie dzisiaj zagial go Arteta, ale to inna bajka.

 

 

apropo dzisiejszego popoludnia, wypaczony troche wynik na poczatku spotkania. karny, na sile to moze i byl, ale w takim wypadku to tylko zolta kartka, lecz pomine wczesniejszy spalony. karniak pewnie wykonany przez Rooneya, a pozniej pelna kontrola. brakowalo wykonczenia (Welbeck, Rafael). super-gol Scholesa, szkoda, ze Michaelowi nie wpadlo, bo mocny kandydat do bramki kolejki (jak na razie Cisse z Newcastle, POLECAM). piate z rzedu czyste konto De Gei, czego chciec wiecej. uwielbiam te momenty, gdy United potrafi w jednej akcji przerzucic pile z prawej na lewa strone jakies 8123 razy, by w koncu na tyle rozciagnac obrone rywali, zeby pierdyknac prostopadla pile (pierwsza bramka, sytuacja Welbecka, sytuacja Rafaela)

 

City przegralo po KAPITALNYM meczu. jestem w stanie zaryzykowac teze, ze gdyby nie Arteta, to byloby niebezpiecznie. 8 punktow, a z tak niedoswiadczonym zespolem, jakim jest CIty, powinnismy sobie poradzic. oni graja dobrze tak dlugo jak im wychodzi (patrz derby z United), ale jak zaczyna sie krucho kolo dupy robic, to nie ma kto tym wstrzasnac i wziac sprawy w swoje rece.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wzywał odnośnie Carricka :))))))?

Przecież to chyba najmniej kreatywny pomocnik środkowy w lidze, szanse, że zrobi jakieś kluczowe podanie są bliskie zeru. Jego najbardziej klasowym zagraniem jest "do Scholesa", nie sądzę, że bylibyśmy świadkami jego zwyżki formy gdyby nie powrót rudego. W defensywie co swoje robi (choć też bez cudów, ale jest solidny), jednak w ofensywie mamy jednego mniej gracza, nie ma ani uderzenia z dystansu ani decydującego podania, ani wyczucia odnośnie wychodzenia na pozycje, sama defensywa to trochę za mało na klub walczący o najwyższe cele. Yaya Toure jest o jakieś dziesięć klas lepszy niż Carrick (Barry zresztą też jest lepszy).

Odnośnik do komentarza

Jak mówił Neville, United potrafi zdobywać tytuł, City musi się tego nauczyć, proste, ale prawdziwe.

 

Carrick owszem, ale żeby on grał chociaż regularnie na tym samym poziomie... Carrick włącza się średnio koło grudnia, a potem działa b. ładnie, ale do pewnego momentu. Na razie, na szczęście, do tego nie doszło. Przydałby sie ktoś kto mógłby pogrozić w środku pomocy, jakiś konkurent, który zmobilizował by Majka do gry na dobrym poziomie cały rok, albo by go odciążył, jeśli ten by się zmęczył. Z Artety taki defensywny pomocnik jak z Xabiego Alonso ;)

 

Akurat z dystansu Carrick potrafi uderzyć, ale rzadko korzysta. Jednak jak już skorzysta to potrafi ładnie uderzyć.

 

Nie oglądam Tottków często, ale nie zauważyłem czegoś takiego u Modrica. Zresztą to mi brzmi jak syndrom CR. Niby gra słabiej w wielkich meczach. No ciężko grać z Norwich tak samo jak z Chelsea, skoro Cię pilnuje ktoś lepszy.

 

Modric ma odpowiednie umiejętności i charakter, a zabezpieczony Fletchem czy Carrą w formie mógłby hasać ;)

Odnośnik do komentarza

jest Pogba, ponoc (opieram sie na slowach Lucasa) do gry wraca Scholes. w razie potrzeby na defensywnym moze zagrac Jones czy Anderson. po co nam wiecej? ja pierdziele, czasem mam wrazenie, ze wszyscy siedzicie w Football Managerze i lekarstwem na kazde zlo jest sprowadzenie nowego zawodnikach. Manchester UNITED taki nie jest, ba, SAF taki nie jest.

 

nikt mnie nie przekona do Modricia, nie ma szans. za to wiele bym dal za Bale, ostatnio zaczal za duzo machac raczkami i gestykulowac, ale mysle, ze to kwestia jednej rozmowy wychowawczej z Alexem :D

 

mysle, ze problem Carricka bardziej polega na wizji gry SAFa i podobnie w tym klubie spisywalby się Xabi Alonso. tak swoja droga, to czym on sie wedlug Ciebie wyroznia w tym Realu? robi to samo co Michael u nas, i nic wiecej. no, moze bije stale fragmenty gry.

Odnośnik do komentarza

Po co Bale do United?

 

United latem muszą kupić napastnika i środkowego pomocnika, wie o tym Ferguson, wiedzą o tym fani, ale Fasol oczywiście jest mądrzejszy :roll:. Do środka jest nam nowy potrzebny choćby ze względu na to, że nie wiadomo w jakiej formie będzie Fletcher, Anderson gra ostatnio bardzo słabo, nie wiadomo czy kontrakt przedłuży Pogba, a SAF lubi myśleć też przyszłościowo, bo przecież wkrótce Scholes i Giggs odejdą już na dobre...

Odnośnik do komentarza

Zresztą ile można czekać na Ando? Który to będzie rok gdzie czekamy na to aż pokaże swój talent? Jeśli gra średnio tyle czasu, to niech juz lepiej dać więcej szans Pogbie, który nie będzie lepiej grał. Jones ma zbyt duże zapędy do gry ofensywnej na pomocnika, trzymać go z dala od bramki! Poza tym gra na obronie to jego przyszłość i tyle ;)

 

Właściwie może dojść do tego, że nie zobaczymy nowego napadziora na OT. Bo niby czemu? Roo, Welbeck, Chicha, Owen, Macheda i jakiś szczeniak z rezerw i SAF może uznać, że starczy ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w ataku brakuje trochę jakości, zresztą to widać już w tym sezonie. Nie wiem czemu po poprzednim sezonie Ferguson zrezygnował z Berbatowa, bo często prosiło się o jego wpuszczenie na boisko. Welbeck i Javier to bardzo utalentowani zawodnicy, już dużo potrafią, ale mają spore wahania formy i potrafią przejść obok meczu. Macheda mimo całej sympatii to nie jest moim zdaniem zawodnik na taki klub jak Manchester United, po świetnym wejściu do zespołu liczyłem na więcej i jestem rozczarowany. Owen jest cieniem dawnego zawodnika, zresztą w tym sezonie spędził na boisku 79 minut w Premiership ;]. Z młodych to najciekawszy jest chyba Will Keane i liczę na włączenie go do zespołu. Najlepsze byłoby pogodzenie się Fergusona z Berbatowem (jakiegoś wielkiego konfliktu chyba nie ma lub po prostu obaj nie chcą się obrzucać błotem w mediach :-k) i danie mu kolejnej szansy na OT, bo na nią po prostu zasługuje :).

Odnośnik do komentarza

dzieciak, na poprzedniej stronie pierdolnales esej w stylu Milosza piszac tam o kupnie jakiegos Hoileta czy Jarvisa, a ja Ci odpowiedzialem Bale. dziekuje.

 

sam po chwili piszesz, ze Welbeck i Hernandez to utalentowani, ale maja wahania formy. zastanow sie, nie ma 18-latka, ktory bedzie prezentowal rowny poziom przez caly sezon, a ty chcesz nam wpierdolic jakiegos Eriksena zza krzaka i mowisz, ze to lekarstwo na bol w srodku pomocy.

Edytowane przez Dudek
Fasol - daruj sobie osobiste podjazdy.
Odnośnik do komentarza

Argument z "dzieciak" pominę, bo to jest żałosne.

 

Jarvis/Hoillet tylko jeśli odejdzie Park czego bym nie chciał, ale może będzie chciał pograć w Chinach np. Bale to zdecydowanie inny poziom, on musiałby być gwiazdą, a Jarvis czy Hoillet mogliby w United błysnąć jak Young, Smalling czy Jones. Naprawdę nie widzisz różnicy między tymi transferami? Obaj zawodnicy, których proponowałem byliby zadowoleni z samego przyjścia do United, bo to dla nich szansa na wielki sportowy awans, a Bale raczej nie godziłby się łatwo z rotacją co przy Valencii, Youngu i Nanim byłoby konieczne. W dodatku za Bale trzeba zapłacić wielkie pieniądze. Dziwnie to brzmi, ale Bale jest za dobry na United na tę pozycję.

 

Dlatego, że Welbeck i Hernandez mają wahania formy to potrzeba tego czwartego klasowego napastnika. Środek pola United jest niezły jeśli założymy, że Fletch wróci do swojej optymalnej dyspozycji, a Eriksen nie byłby zbawcą w pierwszym sezonie, ale dałby jeszcze większy wybór Fergusonowi i gdy kariery pokończą już Giggs ze Scholesem to Duńczyk byłby gotowy do zostania pierwszoplanową postacią Manchesteru. Po prostu potrzeba minimum jednego, młodego i utalentowanego zawodnika do środka pola, który teraz będzie się ogrywał, uczył gry w Anglii, a potem będzie mógł wskoczyć do składu razem z Cleverleyem i Pogbą, bo obawiam się że kolejny sezon dla Giggsa i Scholesa może być już ostatnim, jeśli dodamy do tego zawodzącego Andersona to przyjście środkowego pomocnika jest konieczne. Wolę Eriksena od tych wielkich gwiazd, zresztą to bardziej pasuje do sposobu budowy zespołu przez Fergusona, który zawsze wolał kupować młodszych zawodników i uczyć ich futbolu niż iść na łatwiznę i sprowadzać te największe gwiazdy.

Odnośnik do komentarza

z twoja wizja budowania zespolu Lucas, gdy odejdzie Scholes i Giggs to zostaniemy w srodku pola z: Pogba, Cleverleyem, Eriksenem oraz, jezeli nikt nie odejdzie, zawodzacym Andersonem, starzejacym sie, lecz solidnym Carrickiem oraz Fletcherem, o ile ten wroci do gry.

i co, wtedy bedziemy kupowac starszych, by Ci swiecili przykladem dla mlodszych? wierz mi, ze SAF wie co robi i to jego polityka transferowa zapewnia nam 20 mistrzostwo Anglii.

 

moze Dzeko, Adebayor. co z tego, ze z City, to nadal wielcy pilkarze. Demba Ba tez jest kapitalny, ale to zawodnik typu Rooneya.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...