Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Strzelam, że Wujkowi chodzi o filozofię trenerską i prowadzenia klubu. Nie zgadzam się z tym, ale ogólnie Mou często mówił o SAFie jakby o swoim mentorze i szanował go niesamowicie.

 

O to właśnie mi chodzi. Mourinho zawsze bardzo szanował SAF-a. Widać, że pod wieloma względami starał się brać z niego przykład. Panowie mają inny styl prowadzenia klubu, ale łaczy ich pewna arogancja i ogromna pewność siebie. Obaj lubią rządzić i wymagają bezwzględnego posłuszeństwa od piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

Plotki mówią, że faworytem jest Moyes http://www.goal.com/en/news/9/england/2013/05/08/3963140/its-moyes-manchester-united-to-name-everton-boss-as-sir-alex?ICID=HP

Szczerze mówiąc mam mieszane odczucia odnośnie Moyesa, wolałbym kogoś z doświadczeniem w wielkim klubie, ciężko będzie następcy być chociaż równie dobrym co Ferguson. Obecnie chyba tylko Mourinho ma szanse utrzymać poziom, bo kadrowo wcale United nie zachwyca, mamy dobrą, tylko dobrą, kadrę. Środek pomocy leży, skrzydła leżą, mocniejsze składy często przegrywały ligę. United trenerem stoi, Ferguson wyciskał ile się dało z tej drużyny, następca będzie miał cholernie trudne zadanie, nie wiem czy Moyes to odpowiedni człowiek na to stanowisko...

Odnośnik do komentarza

Plotki mówią, że faworytem jest Moyes http://www.goal.com/...ir-alex?ICID=HP

Szczerze mówiąc mam mieszane odczucia odnośnie Moyesa, wolałbym kogoś z doświadczeniem w wielkim klubie, ciężko będzie następcy być chociaż równie dobrym co Ferguson. Obecnie chyba tylko Mourinho ma szanse utrzymać poziom, bo kadrowo wcale United nie zachwyca, mamy dobrą, tylko dobrą, kadrę. Środek pomocy leży, skrzydła leżą, mocniejsze składy często przegrywały ligę. United trenerem stoi, Ferguson wyciskał ile się dało z tej drużyny, następca będzie miał cholernie trudne zadanie, nie wiem czy Moyes to odpowiedni człowiek na to stanowisko...

Dlatego napisałem, że chyba tylko Mourinho jest w stanie udźwignąć presję i oczkiwania kibiców. Charakter ma ciężki, ale nikt mu wyżej dupy nie podskoczy. Jest taki jak SAF :).

Chociaż osobiście za Mourinho nie przepadam.

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście Mourinho przekonał na 100% po tym jak przeczytałem jego biografię pióra Barclaya :)

I są ciekawe wieści:

 

Wg Sky Sport w 48h zostanie ogłoszony następca.

David Moyes has just left Everton's Finch Farm training ground. More soon on SSN

No i: Press Association: Jose Mourinho nie będzie nowym menedżerem Manchesteru United.

 

Jakkolwiek lubię i cenię Moyesa to moim zdaniem może mieć problem. Co prawda zawsze wydawał się szkoleniowcem, który mógłby zwojować ligę gdyby dać mu trochę więcej kasy, ale mimo to jakoś się boję.

 

No i słowa Gilla:

 

- Sir Matt Busby i sir Alex angażowali się we wszystkie sprawy klubu. Taka lojalność ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Manchesteru United. Nowy menedżer musi posiadać doświadczenie na krajowych i europejskich boiskach, co z pewnością zawęża poszukiwania.

 

Więc raczej nie brzmi to jak Moyes ;)

Odnośnik do komentarza

Mourinho dla mnie byłby idealny na ten okres przejściowy do Ole. Marzy mi się taki scenariusz:

 

Mou przechodzi do United, a Ole trafia gdzieś do Anglii jako menago. Po 2/3 latach Mou odchodzi i Ole zostaje nowym menadżerem ;)

Mourinho od razu też wielkich drużyn nie tworzył, więc po co on na okres przejściowy. Myślę, że szkoda czasu i od razu na głęboką wodę puścić Ole ;)

Odnośnik do komentarza

Rooney to już chyba od dwóch lat odchodzi. Jeżeli tak bardzo tego pragnie i czuje się wypalony niech idzie do PSG czy gdzie tam chce. Zawodnicy się zmieniają, SAF jest... Już nie jest wieczny ;( .

Nie ma ludzi neizastąpionych. Lewandowski w United? Ciekawe czy Moyes będzie go chciał. Ja bym wolał, żeby więcej szans dostawał Cziczarito czy jak tam wymiawia się jego przezwisko. Bardzo lubię tego chłopaka.

Odnośnik do komentarza

Zero zaskoczenia w zasadzie. Miał być Moyes i jest. Mam sporo sympatii do Szkota, który pokazał, że potrafi pracować z zespołem, który za samograja trudno uznać. Skoro więc z kadrą United nie jest tak rewelacyjnie, to trener pokroju Moyesa jest ciekawym rozwiązaniem. Ciekawe, kogo w walizce przywiezie z Liverpoolu ze sobą? Fellainiego? Bainesa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...