Skocz do zawartości

Siatkówka


yonack

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, pewnie każdy z nas czuje wielkie rozczarowanie. Miałem nadzieję, że po kiepskich występach na początku, nasi porozmawiają sobie po męsku i rozwiążą wszystkie problemy. Niestety, nie udało się. Gdzie szukać przyczyny, nie wiem. Liczę, że Lozano dojdzie do odpowiednich wniosków.

Odnośnik do komentarza
Ciezko wierzyc w cos, skoro jest sie kompletnie bez formy i bez lidera ktory potrafi pociagnac zespol. Tyly w przyjeciu (zenujacy turniej Gacka), dramat w ataku i dostajemy w dupe od Finow... Zal...

Kij tam w nich, ale z Belgią... Turniej to katastrofa, dobrze że już się kończy.

 

Zastanawia mnie tylko dlaczego tak ładnie z Turcją grali... nagle im się przypomniało i odeprzypomniało -.-

Odnośnik do komentarza
Zastanawia mnie tylko dlaczego tak ładnie z Turcją grali... nagle im się przypomniało i odeprzypomniało -.-

Z Turcją chyba na początku też się męczyli. Wiadomo, że jak nie wejdzie jeden, drugi atak, to ręka mimo wszystko nie jest już taka pewna. Podobnie w odbiorze.To, że chłopaki nie stracili swoich umiejętności z dnia na dzień, to wiadomo. IMHO albo problem leżał w głowach (choć mimo wszystko, tak doświadczony zespół powinien sobie z tym poradzić), albo może chcieli, a organizmy nie wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Jesteśmy już drugą siłą świata :jupi:

Szkoda tylko ze nie potrafimy pokazac tego na boisku.

 

 

Jesteśmy już drugą siłą świata :jupi:

Szkoda tylko ze nie potrafimy pokazac tego na boisku.

 

Poczekajmy do ME i Pucharu Swiata (chyba nasi tam pojada z uwagi na pozycje w ranku jak i ruchy zrobione przez Polsat) - wygranie Ligi Swiatowej oprocz szmalu i slawy molojeckiej nic nie daje. ME i PS to przepustki do Pekinu - tam musza miec sile i zdrowie.

 

 

100% racji qwas. Widze, że zaczęła sie mega krytyka po dwóch porażkach - jednej z niedoścignioną Brazylią a drugą w meczu o pietruszke (wypowiedzi zawodników o tym meczu można między bajki włożyć :roll:). Nawet kibice zaczęli przeszkadzać :lol:

Czekam na ME i PŚ.

 

 

Mario: gdzie ja łączyłem krytyke zawodników z krytyką publiczności?

Jeśli chodzi o krytykę zawodników to ja odnosiłem się do Msmichal a nie do Ciebie :)

Czy ja kogos krytykuje? Po prostu napisalem, ze swoja pozycje w rankingu nie przekladamy na boisko.

 

 

No właśnie krytykujesz zawdoników pisząc, że na boisku nie pokazują tego, że są drugą siłą na świecie. Po mecz z Francją pisałeś, że siakatrze powinni przeprosić kibiców z taką grę :| IMHO to jest krytyka :]

Jak widac wyszlo na moje. Szkoda ze akurat moje slowa sie sprawdzily. Dzisiaj moge smialo powiedziec ze drugie miejsce na swiecie to za wysokie progi dla naszej reprezentacji. Mam jednak nadzieje ze kiedys osiagniemy wysoki poziom i bedziemy potrafili udowodnic ze wysokie miejsce w rankingu swiatowym nam sie nalezy.

Odnośnik do komentarza

No i teraz mogę przyznać Ci rację, choć nie jestem pewien, czy ten kryzys zaczął się podczas dwóch ostatnich meczów LŚ. Gdzieś został popełniony błąd, nie wiem, może praktycznie zamknięta selekcja tak wpłyneła na zawodników, może naprawdę brak Gruszki i Włazłego był tak dużym osłabieniem :-k

 

A pomyśleć, że na tydzień przed ME, podczas turnieju w Paryżu było widać, że chłopaki grali tak jak powinni :/

Odnośnik do komentarza

Nie do końca zgodzę się że to były dla Polaków za wysokie progi. Jeżeli grają na swoim normalnym poziomie to na pewno są w czołówce drużyn na świecie ale teraz trafił się kiepski a raczej fatalny turniej ale nie wydaje mi się żeby to był koniec drużyny Lozano. Stać ich jeszcze na dobre wyniki i medale z ważnych imprez. Ciężko powiedzieć co było przyczyną tak słabej formy. Żaden z zawodników nie zagrał na swoim nawet przyzwoitym poziomie. Oczywiście zabrakło Gruszki i Wlazłego ale nie jest to powód dla którego cały zespół miał grać tak słabo. Ten sezon był ciężki i może to jest przyczyna. LŚ zaczęła się od razu po naszej lidze i większość weszła z marszu w sezon reprezentacji, a meczów które odpuszczali nie było. W LŚ już wyglądało jakby ktoś im wyjął wtyczkę z gniazdka i nie potrafili grać na swoim poziomie. Już od meczu z Belgią było widać, że to nie jest ta drużyna z MŚ i kolejne mecze bez wyjątku potwierdziły to. Wielka porażka na ME ale trzeba pracować dalej. Oby Lozano został i wyciągnął wnioski z tego roku.

Odnośnik do komentarza
A pomyśleć, że na tydzień przed ME, podczas turnieju w Paryżu było widać, że chłopaki grali tak jak powinni :/

 

0:3 z Francja w katastrofalnym stylu? Don't think so... Co prawda wygrali z Bulgaria, ale ci cieniuja w tych ME tak samo jak Polacy.

Katastrofalny był tylko 3 set. W pierwszych dwóch setach była wyrównana walka do końca, niestety w końcówkach lepsi byli Francuzi. Po dwóch takich przegranych setach bardzo ciężko jest się jeszcze podnieść :P

Odnośnik do komentarza

Moje małe podsumowanie ME.

Gacek-dno i 3 metry mułu.

Świderski-dno w przyjęciu, trochę lepiej w ataku, zwłaszcza dziś z Włochami

Zagumny-w decydujących momentach wybiera jak powalone rozegranie, że nawet nasi się gubili

Szymański-bardzo słabo

Prygiel-szkoda, że nie dostał szybciej szansy, bo spisał się o wiele lepiej od swojego konkurenta

Reszta poziom raczej swój trzymała.

Zespołowo byliśmy rozbici od początku turnieju. Bardzo słaba zagrywka z małymi przebłyskami. A bez tego nie powtórzymy zeszłorocznego sukcesu.

Odnośnik do komentarza

Po bardzo dobrym i niezwykle emocjonującym spotkaniu Hiszpanie zwyciężyli w ME. Rosjanie byli zdecydowanym faworytem i porażkę ich możemy uznać za sensację. Południowcy rozegrali znakomite spotkanie i powinni w zasadzie wygrać 3-0, gdyby nie sędzia i fenomenalnie serwujący Ostapenko. Rosjanie przegrali troszkę na własne życznie bo w czwartym secie mając piłkę meczową popełnili koszmarny błąd. Dawno nie widziałem tak emocjonującego meczu, kto nie oglądał niech żałuje.

Odnośnik do komentarza

Sensacyjny przebieg nie tylko finału ale i całych mistrzostw. O ile Rosję można było typować do finału jako pewniaka to, że w półfinale zagra Finlandia i Hiszpania to sensacja. Rozczarowali faworyci jak Polska, Bułgaria, Francja. Zasłużone zwycięstwo Hiszpanów mimo, że sędziowie w dwóch setach zdecydowanie pomagali Rosjanom. Na imprezie tej rangi tak widoczne oszustwo nie powinno mieć miejsca. Ale Hiszpanie się nie załamali i potrafili wygrać. Rosja rozczarowała bo za pomysłem grania na Połtawskiego to za mało jak na chęć zdobycia złota.

Odnośnik do komentarza

Btw, meczów nie będzie komentował Andrzej Niemczyk, który odważył się skrytykować TVP za puszczenie Teleekspresu w czasie finału męskiej siatkówki.

Stwierdził też, że Polsat pokazuje siatkówkę o wiele lepiej :] Korzeniowski uznał to za nielojalność wobec TVP i odsunął Niemczyka od komentowania ME siatkarek.

Odnośnik do komentarza
Btw, meczów nie będzie komentował Andrzej Niemczyk, który odważył się skrytykować TVP za puszczenie Teleekspresu w czasie finału męskiej siatkówki.

Stwierdził też, że Polsat pokazuje siatkówkę o wiele lepiej :] Korzeniowski uznał to za nielojalność wobec TVP i odsunął Niemczyka od komentowania ME siatkarek.

Szkoda, bo on wie, o co 'ten teges' w siatkówce, a nie pieprzy od rzeczy jak Dębowski :roll:

 

I to prawda, że Polsat wyprzedza TVP w transmisjach (nie tylko siatki) o co najmniej klasę...

 

Cóż, trzeba będzie jakoś wytrzymać :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...