Skocz do zawartości

Letni, piłkarski livescore na odmrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

Teksty komentatorów z meczu Cracovii powinny zostać namalowane sprayem na siedzibie PZPN. „Cracovia grała bardzo dobrze, nikt nie może mieć do niej pretensji, wylosowała najgorzej jak mogła, Malmo jest znakomicie poukładane...”

 

 

Zdobywca Pucharu Polski z Malmo. Ja rozumiem, nie umniejszam Szwedom, ale takie godzenie się z losem to już jest takie signum temporis, że ekstraklasa powinna się z miejsca rozwiązać. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Chciałbym powiedzieć, ze Ishak stara, dobra norymberska szkoła napastników, ale prawda jest taka, ze Szwed ma już trzy razy więcej goli w Lechu, niż w całym zeszłym sezonie w barwach FCN :-k 

Cóż zaskakującego. Wreszcie ma na tyle porządnych pomocników, że po prostu ma z czego strzelać

 

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

Widzew na serio wygląda nędznie.

W ogóle nie biegają, są notorycznie źle ustawieni w obronie, popełniają błąd za błędem. Nie wiem czy to kwestia tego, że ta drużyna mentalnie jest na dnie, czy na górze po prostu nie ogarniają i nie wiedzą jak ustawić skład i po prostu skaczą sobie po fajnych nazwiskach.

O, ten Kun jest doskonałym przykładem tego co napisałem.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Misiek napisał:

Pawłowski nie ma prawa zagrać w następnym meczu...

Kosakiewicz niestety musi, bo nie ma innego prawego obrońcy, chyba, że zagramy 3 stoperami.


Biorąc pod uwagę jak Widzew dostał dwie ostatnie bramki to przydałby się też lewy obrońca, bo w drugiej połowie go w ogóle nie było :)

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...