Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z koronawirusem od 2 tygodni nie pracuje - a wiadomo, jak u mnie się nie pracuje, to nie ma wypłaty. Ale nie narzekam - nawet dobrze mi robi siedzenie w domu. 

 

Ale ja nie o tym. Wczoraj, jak niektórzy zauważyli w kulinarnym, zrobiłem pierwszy raz w życiu chleb. Wyszedł bardzo dobry. Moja żona, żeby się pochwalić, wysłała zdjęcie tego chleba swojej mamie. Minutę później dzwoni zmartwiony teściu i mówi, że jak nie mamy pieniędzy, to przecież oni nam mogą pożyczyć :lol:

  • Lubię! 3
  • Haha 3
  • Uwielbiam 7
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Keith Flint said:

https://weszlo.com/2020/03/27/uniewazniony-sezon-w-anglii-na-razie-w-nizszych-ligach/

Na razie nizsze ligi, ale nie zdziwie sie jak Liverpool zostanie bez mistrzostwa xD klub mem

IMHO uznają obecny stan za końcowe wyniki. Gdyby anulowali sezon w Premiership to na jakiej podstawie wystawiliby zespoły do gry w Europucharach? 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że zostanie.

Teraz, Kinas napisał:

IMHO uznają obecny stan za końcowe wyniki. Gdyby anulowali sezon w Premiership to na jakiej podstawie wystawiliby zespoły do gry w Europucharach? 

Jak mogą uznać jak np. Sheffield United ma jeden mecz mniej i w razie wygranej wchodzą do pucharów. Aston Villa jest w takiej samej sytuacji, tylko że u nich wchodzi w grę spadek albo pozostanie w lidze. Jak chcesz to rozstrzygnąć?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kinas napisał:

czyli nikogo nie wystawią, bo Sheffield Utd ucieknie możliwość gry w Lidze Europy, która dla klubów z Anglii jest na poziomie starego pucharu intertoto? 

 

czyli na podstawie ostatniego zakonczonego sezonu, chociaz IMO najlepiej byłoby na podstawie pełnej rundy ukonczonej

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Kinas napisał:

czyli nikogo nie wystawią, bo Sheffield Utd ucieknie możliwość gry w Lidze Europy, która dla klubów z Anglii jest na poziomie starego pucharu intertoto? 

 

No skoro sezon będzie anulowany to będą grali ci sami, co grali teraz.

 

IMO to jedyne sensowne rozwiązanie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Scorpio napisał:

W związku z koronawirusem od 2 tygodni nie pracuje - a wiadomo, jak u mnie się nie pracuje, to nie ma wypłaty. Ale nie narzekam - nawet dobrze mi robi siedzenie w domu. 

 

Ale ja nie o tym. Wczoraj, jak niektórzy zauważyli w kulinarnym, zrobiłem pierwszy raz w życiu chleb. Wyszedł bardzo dobry. Moja żona, żeby się pochwalić, wysłała zdjęcie tego chleba swojej mamie. Minutę później dzwoni zmartwiony teściu i mówi, że jak nie mamy pieniędzy, to przecież oni nam mogą pożyczyć :lol:

chleb to chuj, najbardziej powinieneś być dumny z tego, że udało Ci się kupić drożdże ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, lad said:

No skoro sezon będzie anulowany to będą grali ci sami, co grali teraz.

 

IMO to jedyne sensowne rozwiązanie.

to byłoby bardzo niesprawiedliwe

 

na upartego możnaby rozegrać 1 mecz z tej kolejki właśnie pomiędzy SheffUt i AV jako mecz "o utrzymanie/o puchary) i uznać wyniki po tym meczu

 

w Polsce na szczęście PZPN uzna wyniki tabel z dnia przed odwołaniem spotkań

w Pucharze Polski mogliby zrobić jakiś miniturniej tygodniowy

a jakby przepchnęli od razu powiększenie do 18 zespołów to byłoby idealnie IMHO

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale po co znowu wchodzić w tą dyskusję?

 

Jeżeli w regulaminie Premier League nie ma stanowczo napisane, że Mistrzem można zostać TYLKO i WYŁĄCZNIE po 38 kolejkach, oraz nie ma zapisu na wypadek przerwania sezonu przez Force Majeure, to za kilka tygodni przy zielonym stoliku usiądą władze ligi i zdecydują o wynikach sezonu.

 

W takim przypadku cholera wie co się stanie, bo nie nam wiedzieć co siedzi w głowach prezesów klubów i zarządu ligi.

 

Osobiście byłbym bardzo zadowolony, jakby Liverpool nie został mistrzem. Mimo antypatii trudno się jednak nie zgodzić, że na bank na to mistrzostwo w sezonie 2019/2020 The Reds zasłużyli :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...