Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Feanor napisał:

Ja już od jakiegoś czasu w związku z tym tworzę własny content :/ Koślawy może, ale własny.

 

BTW: ogarnąłem tego Active Presentera właśnie :D

 

Mam inny problem jednak :) Przy nagrywaniu mic z laptopa połyka czasem nie wiedzieć czemu niektóre moje głoski. I zaczynam się zastanawiać nad kupnem mikrofonu do 200-250 PLN (nauczyciele to idioci). Ktokolwiek wie, czy można za takie pieniądze dostać coś sensownego? :)

Wiadomo - nauczyciele darmozjady, dostali kupę kasiory na podwyżki za tej dobrej zmiany to niech se tera sami studia nagrań finansują.

Jak cała pandemia minie to zostaniesz z tym mikrofonem jak ten .... Himilsbach z angielskim :P

Wczoraj do 3-ej w nocy siedziałem nad "szlifowaniem" zdalnej lekcji na swojej amatorskiej stronie, by mi ktoś nie marudził "nic nie można tam znaleźć, nieczytelne", "nie można się zarejestrować".  A rano czytam maila od koleżanki wychowawczyni, że jedna mamusia stwierdziła: nie mam internetu i proszę dziecku dostarczać materiały do domu...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Nigel napisał:

Wiadomo - nauczyciele darmozjady, dostali kupę kasiory na podwyżki za tej dobrej zmiany to niech se tera sami studia nagrań finansują.

Jak cała pandemia minie to zostaniesz z tym mikrofonem jak ten .... Himilsbach z angielskim :P

Wczoraj do 3-ej w nocy siedziałem nad "szlifowaniem" zdalnej lekcji na swojej amatorskiej stronie, by mi ktoś nie marudził "nic nie można tam znaleźć, nieczytelne", "nie można się zarejestrować".  A rano czytam maila od koleżanki wychowawczyni, że jedna mamusia stwierdziła: nie mam internetu i proszę dziecku dostarczać materiały do domu...

kurierem za 30 dych na koszt mamusi

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

O kurde, jaki szach mat dla ludzi pracujących w terenach przygranicznych - mogą iść, ale po powrocie 2 tygodnie kwarantanny.

Postawa Straży Granicznej w obecnej sytuacji to jeden wielki :respekt:  Jestem pełen podziwu dla tych ludzi, a przez miniony tydzień pierwszy raz w życiu mam z nimi kontakt zawodowy.

Za to postawa sanepidu (przynajmniej na wszystkich śląskich szczeblach) w tej samej sytuacji to... Szkoda ryja strzępić.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Nigel napisał:

Wiadomo - nauczyciele darmozjady, dostali kupę kasiory na podwyżki za tej dobrej zmiany to niech se tera sami studia nagrań finansują.

Jak cała pandemia minie to zostaniesz z tym mikrofonem jak ten .... Himilsbach z angielskim :P

Wczoraj do 3-ej w nocy siedziałem nad "szlifowaniem" zdalnej lekcji na swojej amatorskiej stronie, by mi ktoś nie marudził "nic nie można tam znaleźć, nieczytelne", "nie można się zarejestrować".  A rano czytam maila od koleżanki wychowawczyni, że jedna mamusia stwierdziła: nie mam internetu i proszę dziecku dostarczać materiały do domu...

 

Zgodnie z przewidywaniami.....Tak jak rodzice nie mieli czasu uczyć dzieci bo za dużo, tak na pierwsze nauczanie zdalne byli w komplecie przyczajeni z telefonikami, nagrywający wszystkie potknięcia Waszej złodziejskiej branży "phi pogadałą 20 minut a tak to tylko zadawała", "dzieciaki dłużej gadały", "Teraz będę te zadania 4 godziny robiła co zadała" :keke: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...