Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schizzm napisał:

Oglądam gejmpleje z Doom Eternal i mam bardzo mieszane uczucia. Niby fajnie (ba, bardzo fajnie!), że przyśpieszyli rozgrywkę, ale te wszystkie podwójne skoki i ogólnie wrażenie, że nasz bohater praktycznie lata... no nie. I te okropne dźwięki broni :/, obrzydlistwo. I czemu to jest kurwa takie ciemne.

 

Od Dooma z 2016 roku odpadłem po dwóch godzinach gry (kiedyś był jakiś darmowy weekend na steam) i nie wiem, czy go jeszcze wypróbuję. Myślałem, że umrę z nudów :(. Z tym teraz mam podobne wątpliwości.

też mi się nie podobają te podwójne skoki, ale sama rozgrywka wydaje się być satysfakcjonująca. Dooma z 2016 mam zakupionego na jakimś promo, ale jeszcze nie odpaliłem.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka - w pierwszych 4 latach mojej kariery Manchester United trenował Ole Gunnar Solskaer. W ciągu tych 4 lat zajmował kolejno 4, 7, 5 i 5 miejsce w Premier League. Posadę utrzymywał tylko dzięki dobrym wynikom w Europie. Najpierw wygrał LE pokonując w finale Aresenal po rzutach karnych. W następnym sezonie United znowu doszli do finału, gdzie spotkali Arsenal i zwyciężyli po dogrywce. Kolejny sezon - kolejny angielski finał europejskiego pucharu z United, tylko tym razem przeciwnikiem Liverpool, a stawką... Champions League. The Reds okazali się zbyt silni i Ole przegrał swój pierwszy finał. W czwartym sezonie Norweg znowu doprowadził United do finału Ligi Europy, gdzie musieli uznać wyższość Realu Madryt. Gdy zarząd United końcu powiedział basta i zwolnił Nowega jako jego następne zatrudnił... Ernesto Valverde. Valverde w europie radził sobie słabo, za to.... wygrał Premier League 4 razy z rzędu, między innymi mając 21 i 16 punktów przewagi nad drugą ekipą w tabeli. Sezon 2025/2026 roku zakończył ligę bez porażki tracąc tylko 7 bramek i strzelając 77. Można było zarzucić Hiszpanowi, że słabo wiodło mu się w Champions League, ale rozgrywki w Anglii po prostu zdominował :) 

 

Po 4 latach Valverde uznał, że czas zakończyć przygodę z czerwoną stroną Manchesteru i przeniósł się do... Tottenhamu. Koguty w poprzednich 5 latach w Lidze Mistrzów zagrały raz, a następnym sezonie nie będą w ogóle grali w Europejskich Pucharach :) Czy uda się Ernesto odmienić kolejną ekipę? Na dobry początek zabrał ze sobą większość sztabu :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Nigel napisał:

Weź pod uwagę również problemy z obsługą "zdalnego nauczania" po drugiej stronie "barykady". Rodzice i niektóre dzieciaki nie radzą sobie często gdy trzeba w komputerze zrobić coś więcej niż tylko korzystać z fejsa i przeglądać pudelka. Odnawianie haseł  w librusie to w wielu przypadkach armageddon ...

I warto też wziąć pod uwagę to, że ministerstwo nadal prezentuje pozę "nie mamy pojęcia, jak to macie zrobić, ale będzie dobrze; wasz dyrektor z pewnością będzie wiedział".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Vami said:

Solsza u mnie zwolniony w 2027. Na jego miejsce przyszedł Allegri. Norweg zaś zakotwiczył w Tottenhamie. W MU zdobył 5 mistrzostw i 3 LM. Z Tottenhamem jedno mistrzostwo.

 

U mnie Solskjaer po zwolnieniu z United:

Norwich - 11 miejsce, oferta z Interu

Inter Mediolan - 6 miejsce, półfinał LM, zwolniony

Wolves - zwolniony w połowie sezonu

Leicester - przyszedł w połowie sezonu, dokończył go na 12 miejscu. Zwolniony pod koniec marca, gdy Lisy były na 13 pozycji.

Anderlecht - przyszedł w marcu, zakończył sezon na 5 miejscu.

 

Średnio tak powiem, średnio ;) 

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Feanor napisał:

I warto też wziąć pod uwagę to, że ministerstwo nadal prezentuje pozę "nie mamy pojęcia, jak to macie zrobić, ale będzie dobrze; wasz dyrektor z pewnością będzie wiedział".

 

A to dyrektorzy szkół chcą być nadgorliwi. A wiesz już jak będziesz rozliczany? Bo moja ma zastępstwo na 3 klasy i o ile w normalnym trybie liczą jej za to nadgodziny, to teraz najnormalniej w świecie powiedziano jej, że zrobi to spoełecznie ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

A to dyrektorzy szkół chcą być nadgorliwi. A wiesz już jak będziesz rozliczany? Bo moja ma zastępstwo na 3 klasy i o ile w normalnym trybie liczą jej za to nadgodziny, to teraz najnormalniej w świecie powiedziano jej, że zrobi to spoełecznie ;) 

Ja pracuję w dwóch szkołach, w jednej mam etat, w drugiej 3/4 etatu... nigdzie więc nie mam nadgodzin :) Choć raz oznacza to, że w sumie nic nie tracę :D

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Feanor napisał:

I warto też wziąć pod uwagę to, że ministerstwo nadal prezentuje pozę "nie mamy pojęcia, jak to macie zrobić, ale będzie dobrze; wasz dyrektor z pewnością będzie wiedział".

Rozporządzenie na ten temat to "majstersztyk"

Dzisiaj nasz dyr urządził spotkanie audio online w tej sprawie na messengerze - niestety nie wziął pod uwagę, że limit czatu to 8 osób ...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Brudinho napisał:

 

A to dyrektorzy szkół chcą być nadgorliwi. A wiesz już jak będziesz rozliczany? Bo moja ma zastępstwo na 3 klasy i o ile w normalnym trybie liczą jej za to nadgodziny, to teraz najnormalniej w świecie powiedziano jej, że zrobi to spoełecznie ;) 

 

A w jakiej formie robi zajęcia zdalne?

Odnośnik do komentarza

Kurwix miesiąc temu kazałem wycofać tej mojej kasę z funduszy inwestycyjnych na które namówiła ją miła Pani z banku. Bez wypełniania profilu inwestora itp. itd. Była przekonana że podpisuje lokate. Przez 2,5 roku zarobiła -1500 zł (w okresie gdy wszystko rosło) xD Zanim doszła do banku zaczęły się spadki na giełdach więc straciła kolejne 1500 zł w 3 dni. Czyli pięknie ogołociła się z 3 kółek <3 A bank się cieszy :D 

7 minut temu, jmk napisał:

 

A w jakiej formie robi zajęcia zdalne?

 

Na razie to musiała przygotowywać zadania i wysyłać w dni keidy dzieciaki miał mieć z nią lekcje (czyli jak wszyscy). A teraz dyrekcja debatuje JAK to zrobią, ale wstępnie to ma iść po laptopa do szkoły, żeby mogła przez niego prowadzić zajęcia z uczniami.

Ale dla mnie to wstęp do patologii, już widzę jak ona prowadzi zajęcia a gdzieś z boku jakaś madka stoi z telefonem i wszystko nagrywa, żeby pokazać światu jak biedny Jasio się stresuje bo Pani pogada 40 minut a później mu zadaje na 10 godzin. 

Odnośnik do komentarza

Moja żona też nie wie, pyta dyrekcji i ta też nic nie wie. Ona uczyła dzieciaki w przedszkolu angielskiego, też jako nadgodziny i teraz nie wiadomo czy jak będzie robić online to dostanie za to kasę czy też za darmo.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Meler napisał:

To jak, kupować auto teraz czy zachować piniondze? A moze zainswestować w produkcję papieru toaletowego? Albo kupić broń i odjebać wujka foliarza? doradź @Man_iac bo widzę że masz jakieś info :)

No ja kupiłem 2 tygodnie temu auto i teraz się modlę żeby jak najszybciej sprzedać stare :/ Nie chcesz może e90? ;)

Godzinę temu, Feanor napisał:

I warto też wziąć pod uwagę to, że ministerstwo nadal prezentuje pozę "nie mamy pojęcia, jak to macie zrobić, ale będzie dobrze; wasz dyrektor z pewnością będzie wiedział".

Mój ojciec pracuje w szpitalu i tam wygląda to dokładnie tak samo. Jeden wielki chaos.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Jeszcze nie sprzedałeś? Chyba wrzucałeś tu kiedyś link od ogłoszenia?

Tak, ale w wakacje go ostatecznie nie sprzedałem bo musialem wrocic do pracy od wrzesnia a bez 2 aut w domu nie da rady. Teraz kupiłem nowy, więc stary już moge sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...