Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Meler napisał:

Nie spoko :) Po prostu nie mogłem spać

 

Pewnie przez granie w to cos, co grales wczoraj ;). To moglo wplynac na zdrowie ;). 

 

Ja sie ogarnalem i spadam do redakcji na 2h kilka spraw ogarnac, bo rzede mna kolejny tydzien uziemienia. A po poludniu chyba FM (powrot Unii do Ekstraklasy wyglada obiecujaco - po 7 kolejkach 15 oczek i 3. miejsce), aczkolwiek moze z konsola by sie czlowiek przeprosil.

 

@schizzm przy tej akcji co robisz to jakies konto jest do wplat czy to sie ogarnie juz po losowaniu?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Scorpio napisał:

@Pulek2 wyścigi juz? To na ile procent dlugosci wyścigu jeździsz? I na jakim doświadczeniu? Robisz wszystkie programy na treningach? Jaki team? No i jak wyniki?

Może źle się wyraziłem ;) na razie mam za sobą te pierwsze 3 wyścigi w F2, zrobione treningi i Q w Melbeurne. A jeżdżę z Kubica, bo jak inaczej? ;)

 

Jezdzi się fantastycznie ogólnie, w sensie ja ogólnie mało ogarniam F1 w życiu prawdziwym, ale tu widzę ogromne pole do wyzwań i rywalizacji. Mam tylko nadzieję, że można zwiększyć poziom trudność przeciwnika po rozpoczęciu kariery, bo mam ustawione na łatwy (20%). I przez to w kwalifikacjach startuje z 8 pozycji w Australii. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Pulek napisał:

Może źle się wyraziłem ;) na razie mam za sobą te pierwsze 3 wyścigi w F2, zrobione treningi i Q w Melbeurne. A jeżdżę z Kubica, bo jak inaczej? ;)

 

Jezdzi się fantastycznie ogólnie, w sensie ja ogólnie mało ogarniam F1 w życiu prawdziwym, ale tu widzę ogromne pole do wyzwań i rywalizacji. Mam tylko nadzieję, że można zwiększyć poziom trudność przeciwnika po rozpoczęciu kariery, bo mam ustawione na łatwy (20%). I przez to w kwalifikacjach startuje z 8 pozycji w Australii. 

Między wyscigami możesz zmienić poziom trudności. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Scorpio napisał:

Między wyscigami możesz zmienić poziom trudności. 

Git.

 

Ogólnie jakieś porady? Nie wiem na ile starczy mi zapału do gry, ale na tę chwilę to dla mnie fajny sposób na wkręcenie się w coś angażującego :) i robię sobie tym samym przerwę pomiędzy kulkami

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...