Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Reaper napisał:

Dzisiaj na mazury zjezdzaja moi rodzice, z przjemnoscia przekaze im wnuki do opieki ;)

Wpłata dotarła?

8 minut temu, Fenomen napisał:

jakim cudem udaje Ci sie zamawiac piwo przez glovo? ja nie umiem chyba :(

Ja zamawiam poprzez Cokolwiek

Odnośnik do komentarza

Praca z domu jest zwodnicza. Z jednej strony oszczędzony czas na dojazdach (ogromny plus), okresy, gdy jest chwila wolnego i można to spożytkować na coś innego niż gapienie się w monitor (plus). Ale z drugiej strony minusowej... wszystko załatwiać przez telefon, siedzieć cały czas w mieszkaniu w jednym miejscu (w firmie cały czas w zasadzie jestem w ruchu, chodzę między różnymi działami regularnie), znaleźć czas na ugotowanie i to poczucie, jak już się w sumie prawie wszystko ogarnie i będzie chwila luzu, by za chwilę dostać kolejnego maila/telefon ze sprawą do załatwienia...

 

Podsumowując, sam nie wiem. A raczej wiem, że ja chyba bardziej nadaje się do pracy stacjonarnej :-k 

 

No ale jest jeszcze jeden plus - moja pyszna domowa kawa <3 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To pewnie zależy też od aktualnej kondycji psychofizycznej ;) pozycji na osi ekstrawertyzm-introwertyzm i pewnie jeszcze kilku innych rzeczy, ale aktualnie taka sytuacja bardzo mi odpowiada :D

 

krótko mówiąc: jeszcze mi się nie znudziło ;)

Odnośnik do komentarza

Zależy też właśnie od profilu pracy, jak Pulek musi non stop z kimś gadać i załatwiać, to wiadomo, że bezpośrednio prościej. Moja praca poza korpo spotkaniami to jest właściwie w 90% samodzielna robota, więc nie potrzebuję ludzi i wtedy HO jest ideollo.

Odnośnik do komentarza

Ja już wiem, że jak to dłużej potrwa to nie ma bata i muszę mieć jakieś krzesło i siedzieć jednak przy biurku, obojętnie jakim. Bo teraz krzesło mam zwykłe drewniane takie to twarde i niewygodne, a moja obecna pozycja - półleżąca niby wygodna, ale nie na cały dzień pracy :/

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Re: COVID-19, krąży czasem memik, że jak młody to luzik, więc przeklejam:

 

“Lots of young people are getting hospitalized, a lot more than we’re messaging, and, yes, maybe you don’t die, but living with a damaged lung or damaged organ is not a good outcome”
 

https://thehill.com/policy/healthcare/488325-cdc-data-show-coronavirus-poses-serious-risk-for-younger-people?fbclid=IwAR2E8Y9TBoNIDYDA9ArFXHdPlc3_dCfsxCy0mSGvV6TM3Lsutk8ir3sM838

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...