Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, schizzm napisał:

Tutaj chyba nikt nie postował.

 

https://www.parroquiasanmiguel.com/nuestra-parroquia/retransmision-online-de-la-eucaristia-de-los-domingos/#retransmision-online-de-la-eucaristia-de-los-domingos

 

O 12:00 @krzysfiol będzie prowadzić mszę :)

 

Liczymy na wplecione pozdrowienia dla CMF ;) 

Ja liczę że w modlitwie wiernych padnie CMF ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę może być draka z lekarzami rodzinnymi. W aptekach zabrakło Arechinu, który przewijał się jako lek używany eksperymentalnie do leczenia korony. No i nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie to, że to dość specjalistyczny lek na receptę :D To pokazuje jak Polacy mają "dojścia" do lekarzy/osób wypisujących recepty.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Vami napisał:

Gorzej jak ósemka da sama znak że trzeba ;). Ja jechałem kiedyś tak na pogotowie dentystyczne na Lecha.

Ja mam wyrywaną tylko pod kątem korekcji zgryzu, bo się okazało, że ścieram zęby i będę musiał mieć szynę, a ósemka będzie utrudniać korekcję.

Plus tego ścierania mam taki, że mam 41 lat i nie mam żadnych dziur, bo zęby same się czyszczą :D Tyle tylko, ze któregoś dnia się zetrą i wtedy suabo.

Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Ja mam wyrywaną tylko pod kątem korekcji zgryzu, bo się okazało, że ścieram zęby i będę musiał mieć szynę, a ósemka będzie utrudniać korekcję.

Plus tego ścierania mam taki, że mam 41 lat i nie mam żadnych dziur, bo zęby same się czyszczą :D Tyle tylko, ze któregoś dnia się zetrą i wtedy suabo.

 

Ja też sam ścieram zęby, ale nie stać mnie, by to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...