Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieci wykazały się litością i już od pół godziny fajnie się bawią na ogródku :). 

 

Praca na dzisiaj off. Chyba taki pierwszy namacalny skutek koronawirusa odczułem - przesunęliśmy wstępnie o tydzień zamknięcie numeru, bo wprowadzanie go za tydzień do sprzedaży to mógłby być samobój. 

 

A w FM-ie startuje runda wiosenna. Szans na grupę mistrzowską żadnych, pozostaje 10 kolejek sezonu zasadniczego i walka o jak najwięcej punktów przed podziałem na grupy. Byle się utrzymać. Jest plan na przebudowę składu, pozbycie się kilku gamoni i zwolnienie budżetu płacowego. 

Odnośnik do komentarza

No oby tak było ;).

Ja też gram tak tragiczny spring training, że boje się, że mnie jeszcze ześlą do AAA :D. Średnią mam tak niską, że jej nie przytoczę. (miałem grać na streamie, ale wstyd) Na swoją obronę mogę tylko powiedzieć, że wróciłem po dłuższej przerwie, a kończyłem grę na poziomie Legend u pitcherów i teraz umieram ;) 

 

A co do nadchodzącego sezonu - batting line up wygląda bardzo dobrze, natomiast bullpen ech :/, najlepszy jest Steven Matz, który i tak już tak sobie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, z0nk napisał:

A ja mam dylemat nad postacią na sesję Feanora. Chciałem wybrać coś czym nigdy nie grałem i jakże ciężko się zdecydować :(

http://whothefuckismydndcharacter.com/

 

Pierwsze z brzegu:

  • I'M GOING TO ROLL THE STATS FOR A FUCKING

    INCONSIDERATE DRAGONBORN WARLOCK FROM A DROUGHT-STRICKEN FARM WHO SUFFERS FROM CRIPPLING STAGE-FRIGHT

  • CHECK THIS SHIT OUT, I'M GOING TO BE A FUCKING

    CURIOUS DWARF SORCERER FROM A BROKEN HOME WHO LIKES TO SPEAK IN RHYME

  • I'M GOING TO ROLL THE STATS FOR A FUCKING

    ENTHUSIASTIC HALF-ELF BARD FROM A HAUNTED FOREST WHO WAS APPRENTICED TO A FAILED ALCHEMIST

  • YOU THINK YOUR CHARACTER IS COOL? MY CHARACTER IS A FUCKING

    IRRITABLE GNOME SORCERER FROM A HAUNTED FOREST WHO IS AFRAID OF SHARP EDGES

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...