Skocz do zawartości

Marynia dochodzi do perfekcji w przyrządzaniu potraw z kaszy i makaronu podczas 569 godzin kwarantanny


Hajd

Jesteś zamknięty w domu na 2 tygodnie, co robisz?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Hajd napisał:

Co takiego? Z twoim skillem napisałbyś to 10 razy zabawniej i trafniej. Chyba brakuje ci troche wiary w siebie, ale jakby co mam dobry filmik Karmowskiego na taka okolicznosc.

 

Dzięki za miłe słowa, ale nie byłbym w stanie wymyślić takich metafor i odniesień do rzeczywistości oraz popkultury, jak on :) .

Odnośnik do komentarza
56 minutes ago, Hajd said:

Ma ktoś z was słuchawki z active noise cancelling i może polecić? Mam wrażenie, że to może mi pomóc przetrwać czas zarazy.

 

Ja mam Bowers & Wilkins PX. Jak nie szkoda Ci przeszło 1kPLN za słuchawki, to PX, Sony WH1000MX3, Bose QC 35 (najsłabszy dźwięk, najlepsze ANC), czy np Sennheiser PXC 550 mogę śmiało polecić. Różnią się od siebie minimalnie w którąś stronę, tam ciut lepszy dźwięk, tu ciut lepsze ANC, tu trochę fajniejszy sposób kontrolowania słuchawek, ale ogólnie wszystko jest podobne, tylko Bose odstają "tańszym" (podbity bass) dźwiękiem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wojt3k napisał:

Chciałem zainstalować steama na stacjonarce, nie pamiętałem hasła więc ustawiłem nowe i teraz żadne nie działa emoji53.png

 

Support w miarę szybko odpowiada. Wiem, bo sam się zablokowałem kiedyś jak mi telefon do kibla w szpitalu wpadł (steam guard).

 

 

Jeszcze w czwartek szef marudził o zdalnej pracy, a dzisiaj sam został w domu i inna gadka :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:

Ma ktoś z was słuchawki z active noise cancelling i może polecić? Mam wrażenie, że to może mi pomóc przetrwać czas zarazy.

Ja mam BOSE QC 35 i za jakość mogę polecić. Tyle, że kosztują majątek :( - ja miałem za darmo za latanie samolotem, bo tak bym chyba nie kupił

Odnośnik do komentarza

Dobry Wieczór

 

Trójka dzieci chora (jedno oskrzela, dwoje angina - wszyscy na antybiotyku), dziś i jutro paca z domu, od środy przymusowy urlop,

bo szef "wyłącza" firmę. 

 

Będzie się działo, będzie zabawa...

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kuab napisał:

Idris Elba zlapal koronawirusa :/

O nie, tylko nie ktos popularny i lubiany :(

 

https://www.labotiga.pl/ebooki/8256-ebook-wersja-elektroniczna-premier-league-historia-taktyki-w-najlepszej-pilkarskiej-lidze-swiata.html?utm_source=wsqn&utm_medium=aktualnosci&utm_campaign=premierleague

 

The Mixer w ebooku za zlotowke, kto nie ma, niech kupuje koniecznie

  • Lubię! 3
  • Dzięki! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Hajd said:

 

Skoro polecasz :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...