Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, lad napisał:

Z każdego w sumie. Przecież to praktycznie tylko wlanie śmietany ;)

Ja nawet nie wiem co to za masło, tak tylko zapytałem :)

 

No i u mnie od jutra praca zdalna, ale na chwilę muszę podjechać do roboty ogarnąć zaległe sprawy papierkowe z poprzedniego tygodnia. Ciekawe czasy :-k

Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę https://www.tygodnikpowszechny.pl/slowa-biskupa-bledne-i-grozne-162565

 

Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą”. Boi się jej bowiem – twierdzi arcybiskup – diabeł, zaś „duszpasterze dbają, by była zawsze świeża i odnawiana przynajmniej raz w tygodniu.

 

Jeszcze jakieś pytania? To by było mega śmieszne, gdyby nie było groźne. Plus tego wszystkiego będzie taki, ze może częśc ludzi przejrzy na oczy, jak groźna i szkodliwa jest to instytucja.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mauro napisał:

Ja pierdolę https://www.tygodnikpowszechny.pl/slowa-biskupa-bledne-i-grozne-162565

 

Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą”. Boi się jej bowiem – twierdzi arcybiskup – diabeł, zaś „duszpasterze dbają, by była zawsze świeża i odnawiana przynajmniej raz w tygodniu.

 

Jeszcze jakieś pytania? To by było mega śmieszne, gdyby nie było groźne. Plus tego wszystkiego będzie taki, ze może częśc ludzi przejrzy na oczy, jak groźna i szkodliwa jest to instytucja.

 

Za to powinno być więzienie. 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Mauro said:

Ja tez byłem na spacerze, ale złapałem schiza bo koleś co za mną szedł zakaszlał :D

 

"Panie, spierdalaj pan tak ze czy metry ode mnie z tym swojem kaszlem!"

 

Też zamierzam iść, ale raczej gdzieś w mniej uczęszczane rejony :P

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Mauro napisał:

Ja pierdolę https://www.tygodnikpowszechny.pl/slowa-biskupa-bledne-i-grozne-162565

 

Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą”. Boi się jej bowiem – twierdzi arcybiskup – diabeł, zaś „duszpasterze dbają, by była zawsze świeża i odnawiana przynajmniej raz w tygodniu.

 

Jeszcze jakieś pytania? To by było mega śmieszne, gdyby nie było groźne. Plus tego wszystkiego będzie taki, ze może częśc ludzi przejrzy na oczy, jak groźna i szkodliwa jest to instytucja.

To nawet uzasadnione z biznesowego punktu widzenia. Więcej osób będzie płaciło za msze w intencji, a może jeszcze kasa za pogrzeby wpadnie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Polecenia to Gegenpress bez modyfikacji.

 

image.thumb.png.c67f3de18c03422c21eb74ddbeabc6ab.png

Ja bym nie grał na dwóch rozgrywających w taktyce, której założenie to szybkie "transitions" - pamiętaj że zawodnicy ich w domyśle priorytezują, a ty masz obu z niezbyt wysoką mentalnością :)

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, lad said:

Ja bym nie grał na dwóch rozgrywających w taktyce, której założenie to szybkie "transitions" - pamiętaj że zawodnicy ich w domyśle priorytezują, a ty masz obu z niezbyt wysoką mentalnością :)

 

Właśnie nie miałem pomysłu co tam dać. Grałem na MEZ, ale tedy w pewnym momencie robił się straszny tłok w polu karnym, a nie było nikogo przed. Roaming to trochę poprawił. Na razie w ramach poprawek ustawiłem IW po stronie WB, a po drugiej mam IF i FB. Kilka bramek już padło po dośrodkowaniach WB na IF ;)

 

Ostatnia bramka padła po takiej akcji.

 

Spoiler

image.png.add346207f7e68a8f7a30b7f8fe81cdc.png

 

I właśnie plus minus takie coś sobie wyobrażałem, tylko... po drugiej stronie boiska :D Jakoś się spodziewałem, że FB nie będzie tak wysoko podchodził. Chyba mu zmienię mentalność na D, bo w tej chwili moi DC zostali 2 vs 2 z napastnikami Celticu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...