Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, ajerkoniak napisał:

Spróbowałem wczoraj pierwszy raz irlandzkiego masła (sam się dziwię, że dopiero). Ja pierdole, jakie to jest zajebiste. Normalne masło wydaje się być teraz czymś zupełnie innym ?

Ja se robię sam w thermomixie i też wychodzi bez porównania.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, lad napisał:
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Spróbowałem wczoraj pierwszy raz irlandzkiego masła (sam się dziwię, że dopiero). Ja pierdole, jakie to jest zajebiste. Normalne masło wydaje się być teraz czymś zupełnie innym ?

Ja se robię sam w thermomixie i też wychodzi bez porównania.

z jakiego przepisu? 

Odnośnik do komentarza

Kuerwa jaki ja mam problem ze strzelaniem bramek w tym FM'ie :/ W Premier League odpowiednio 48 i 58 w dwóch sezonach, na początku tego 6 bramek w... 5 meczach. Akcje wyglądają miodzio, tylko w niektórych meczach jest ich mało, a czasami w końcowej bazie WB i IF mogliby imo dogrywać zamiast strzelać. W tym sezonie na wyjazdach 0 goli w dwóch meczach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

No siemka

 

Nie wiem co jutro robić. Rząd zabrania wychodzić ludziom z domu, chyba że idziesz do pracy lub na zakupy. Przy okazji redukuje od jutra transport publiczny o 50% i nakazuje zachować bezpieczny odstęp w środkach transportu. No ciekawe jak :roll:

nie zazdroszcze, trzymaj sie tam :przytul:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

Kuerwa jaki ja mam problem ze strzelaniem bramek w tym FM'ie :/ W Premier League odpowiednio 48 i 58 w dwóch sezonach, na początku tego 6 bramek w... 5 meczach. Akcje wyglądają miodzio, tylko w niektórych meczach jest ich mało, a czasami w końcowej bazie WB i IF mogliby imo dogrywać zamiast strzelać. W tym sezonie na wyjazdach 0 goli w dwóch meczach.

 

Ja w tym FM-ie mam jakiś problem z napastnikami. Oni faktycznie strzelają mało. Za to naprawdę wysoka skuteczność jeżeli chodzi o stałe fragmenty (a nawet rzadko coś zmieniam w domyślnym ustawieniu). No i przez to dochodzi do absurdów, kiedy przy grze Cracovią Helik strzelił 15 bramek w sezonie, a napastnik 2. Jak grałem Herthą to z kolei lewy obrońca (rzuty wolne: 17) ładował po kilka bramek i kilkanaście asyst na sezon. Ogólnie polecam w tym FM-ie inwestycję w dobrego wykonawce stałych fragmentów. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...