Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Grr, FM w najgorszym wydaniu. Po sześciu meczach w I lidze jako beniaminek git - 1. miejsce, 5 wygranych, remis. No i nagle jeb, posypało się. 

- ze Stomilem u siebie - 12 celnych strzałów (oni 3), kończy się 1:1

- z Odrą Opole na wyjeździe 8 celnych (oni 3), 2 setki i kończy się 1:1

- z Radomiakiem u siebie 11 celnych (oni 2), 2 setki, kończy się 1:1 po ich bramce w 86. minucie

- z GKS-em Katowice w plecy 0:1 na wyjeździe przy 5 celnych i przy 3 ich (chociaż fakt, tu mieli dwie setki, to powiedzmy wynik mógł być w każdą stronę)

- i rodzynek na koniec - u siebie 2:3 z Widzewem - w strzałach 11 do 4, 4 setki, a bramkę na 2:3 tracę w 95. minucie, kiedy Widzew grając w dziesiątkę, nagle robi kontrę z czapy i gośc ładuje bramę z 25 metrów

 

Pierwsze 6 spotkań było 16 punktów, kolejne 5 spotkań całe 3. Ta sama ekipa, żadnych kontuzji, a normalnie jakby się nagle jakiś inny save wczytał. Jakby FM chciał powiedzieć "hej, hej, nie szalej tak, chyba sobie żartujesz, że znowu chciałbyś awansować". 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Polecam mojego ulubionego lekarza na FB :) Toczy prywatną wojnę z Ziębą, Sochą i resztą oszołomów, już trochę ich przed sądem postawił :)

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiemiega/

To nasz pediatra. Musi być jakimś wolnomularzem czy innym scjentologiem bo moja corka przy nim nie placze, tylko paczy ciekawie co gosc robi ;)

 

No i plus jest taki, ze ziom jeździ Mazdą MX-5, a to zawsze na propsie.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

Pamiętajcie, że Covid-19 nie ma kataru w objawach, więc jeśli w was jest, to prawdopodobnie nie to ;) Ja tydzień temu czułem się lekko przewiany, temperatury nie było, pokaszlałem trochę i przeszło ;)

 

Znaczy się dwa tygodnie temu przeszedłem koronawirusa?

- mialem 38,6 gorączki (a nigdy nie mam)

- miałem duszności (a nigdy nie mam)

- nie miałem kataru (a zawsze mam)

 

Po 3 dniach byłem zdrów.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...