Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Katoprawica to jednak stan umysłu :-k

Lisicki krytykuje biskupów włoskich, ze zawiesili Msze i udzielanie sakramentów :-k Że to niby "zdrada Chrystusa". No ja tam nie widzę zdrady, raczej rozsądek, który nie powinien być wypierany przez religię i jej rytuały, ale może się nie znam. Znaczy imo księża powinni być "na posterunku" jeśli chodzi o ostatnie namaszczenie czy pogrzeby, coś jak kapelani wojskowi na linii frontu w czasie wojny, nie wiem czy to też zawieszone?

Chętnie bym poznał zdanie @krzysfiol jeśli to nie problem i nie osobiste.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Katoprawica to jednak stan umysłu :-k

Lisicki krytykuje biskupów włoskich, ze zawiesili Msze i udzielanie sakramentów :-k Że to niby "zdrada Chrystusa". No ja tam nie widzę zdrady, raczej rozsądek, który nie powinien być wypierany przez religię i jej rytuały, ale może się nie znam. Znaczy imo księża powinni być "na posterunku" jeśli chodzi o ostatnie namaszczenie czy pogrzeby, coś jak kapelani wojskowi na linii frontu w czasie wojny, nie wiem czy to też zawieszone?

Chętnie bym poznał zdanie @krzysfiol jeśli to nie problem i nie osobiste.

 

 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213279710306316&id=1803988536&ref=bookmarks

 

Skomentowałem to wczoraj na fejsie ;) 

No i tak, księża, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, powinni służyć chorym, którzy tego chcą. No, ale w taki sposób, żeby nie rozprzestrzeniać choroby. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Fenomen said:

tymczasem we Wroclawiu:

 

 

  Hide contents

 

image.png 

 

jaka innowacja, graty ;) czytałem o tym koncepcie już wcześniej, wsiadasz do pojazdu, a w trakcie jazdy jego poszczególne elementy się rozdzielają i jada do miejsca docelowego wybranego przez pasażerów :)

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, me_who napisał:

Wreszcie piłki nożnej nie będzie, człowiek sobie odpocznie, nie będą go wkurwiać patałachy.

Gorzej, że zaraz ruszy MLB i tam jest wkurw niemal na okrągło i w dawkach codziennych :-k

 

Ale zawiesza wszystko. Nawet kurwa pasjonaci curlingu beda zawiedzeni ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

 

Ale zawiesza wszystko. Nawet kurwa pasjonaci curlingu beda zawiedzeni ;)

To wreszcie odpalę Netflixa a nie kurwa wciąż tych skórokopów oglądam, bo uzależnienie.

1 minutę temu, kolek23 napisał:

 

NBA szykuje kluby na granie z "essential personel only" i bez kibiców.

No w otwartych ligach pewnie trzeba jakoś dograć sezony, MLB ma ruszyć za ~3 tygodnie, więc mogą się wstrzymać/skrócić sezon.

Żal mi troszkę XFL, bo chyba ma nawet udane otwarcie, a tutaj taka kłoda pod nogi.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, schizzm napisał:
Godzinę temu, me_who napisał:

Wreszcie piłki nożnej nie będzie, człowiek sobie odpocznie, nie będą go wkurwiać patałachy.

Gorzej, że zaraz ruszy MLB i tam jest wkurw niemal na okrągło i w dawkach codziennych :-k

Myślisz, że nie będzie mieć wpływu na MLB? :-k

Władze hrabstwa Santa Clara w Kalifornii podjęły dzisiaj w nocy naszego czasu decyzję o tym, że wszystkie wydarzenia sportowe pod dachem mają się odbywać bez udziału publiczności. Edyta podpowiedziała, że Sharks grają pięć meczów na wyjeździe w tym czasie. 19.03 mają przyjechać do San Jose gracze Canadiens i wtedy zapadnie decyzja odnośnie możliwości grania z kibicami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

A wgl, to byłoby super gdybym mógł pracować zdalnie. Bo już chuj z tym koronawirusem, ale nie mogę słuchać ciągłych rozkmin na jego temat. Kurwa, nagle wszyscy w robocie wirusolodzy i epidemiolodzy pełni gotowych rozwiązań  :sciana:

Mój naczelny do tej pory śmiał się z tego i reagował alergicznie na wszelkie wzmianki o wirusie, ale z racji tego, że jest fanatykiem podróżowania (serio, przerobiona wiadoma pasta by pasowała) wczoraj siedział cały dzień i śledził, gdzie są loty odwoływane i jak wygląda kurs rubla i rumuńskiego leja.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hajd napisał:

Mój naczelny do tej pory śmiał się z tego i reagował alergicznie na wszelkie wzmianki o wirusie, ale z racji tego, że jest fanatykiem podróżowania (serio, przerobiona wiadoma pasta by pasowała) wczoraj siedział cały dzień i śledził, gdzie są loty odwoływane i jak wygląda kurs rubla i rumuńskiego leja.

No dla niego to musi być ciężki czas jak taki podróżnik :)

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Fenomen napisał:

ja pierdole, czuje ze odzyskanie hajsu z airbnb za chate, z easyjeta za bilety i z ok rent a car za wynajem auta to bedzie jakies pierdolone miszyn imposibyl :/

I słusznie. To w końcu Tobie się odwidziało

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...