Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj z dwóch nie związanych ze sobą źródeł dostałem info, że "pacjent zero" :Pta 25-latka co to była w Tajlandii i trafiła do Biegańskiego i co wg mediów (bo szczerze to nie pamiętam, czy ktoś to oficjalnie potwierdził) pierwszy test miała pozytywny, ale kolejne negatywne, więc uznano, że nie zarażona, zmarła... Oczywko, może urban legend, bo nie mam jak tego zweryfikować, ale dało mi to do myślenia, że chyba nie prowadzi się statystyk, że jeden z testów był pozytywny, no i ile takich osób było i ile jednak zmarło, w skali całego świata :-k No i czy na pewno można powiedzieć, że spoko, jeden test mógł wyjść pozytywnie, nie mamy pani wirusa i co nam pani zrobi...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Misiek napisał:

Ja dzisiaj z dwóch nie związanych ze sobą źródeł dostałem info, że "pacjent zero" :Pta 25-latka co to była w Tajlandii i trafiła do Biegańskiego i co wg mediów (bo szczerze to nie pamiętam, czy ktoś to oficjalnie potwierdził) pierwszy test miała pozytywny, ale kolejne negatywne, więc uznano, że nie zarażona, zmarła... Oczywko, może urban legend, bo nie mam jak tego zweryfikować, ale dało mi to do myślenia, że chyba nie prowadzi się statystyk, że jeden z testów był pozytywny, no i ile takich osób było i ile jednak zmarło, w skali całego świata :-k No i czy na pewno można powiedzieć, że spoko, jeden test mógł wyjść pozytywnie, nie mamy pani wirusa i co nam pani zrobi...

A ja slyszalem ze na Placu Czerwonym rozdaja samochody :keke:

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Reaper napisał:

@Vami do tej pory stout kojarzyl mi sie z ciezkim, ciemnym, oleistym piwem o smaku palonym. Ten Twoj american stout jest kompletnie inny, orzezwiajacy. Czy to gatunek american stout jest taki, czy to Wy cos nawydziwialiscie?

To jest libertarianski stout wiec kazdemu moze smakowac jak mu sie podoba. Jezeli wali Ci Tyskim, to masz do tego prawo!!!11111

  • Lubię! 1
  • Haha 5
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Reaper napisał:

@Vami do tej pory stout kojarzyl mi sie z ciezkim, ciemnym, oleistym piwem o smaku palonym. Ten Twoj american stout jest kompletnie inny, orzezwiajacy. Czy to gatunek american stout jest taki, czy to Wy cos nawydziwialiscie?

 

Stout to szerokie pojęcie. Guinness jest wzorcem Dry Stouta, a jest leciutki jak woda. To, o czym piszesz, to Imperial Stout, który jest ciężki i oleisty, niegdyś palony (nasze nadal takie są), a obecnie coraz częściej słodki i ulepkowaty (Pastry Stout). No Visa to zaś American Stout, czyli stout chmielony amerykańskim chmielem na goryczkę i aromat - podobny do Black IPA, tyle że bardziej czekoladowy i kawowy od Black IPA, ale nadal gorzki, wytrawny i aromatycznie chmielowy w stronę cytrusów, iglaków, żywicy.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

W nowym Pixelu, Sir Haszak (w sumie i tak tu nikt nie wie, kto to jest ;) ) na 9 stronach (no dobra, tak naprawdę na 8) opisuje serię CM/FM. Jutro będzie czytane, dzisiaj już mi się nie chce. Za miesiąc ma być druga część. Autor kontaktował się z twórcami, ludźmi z Cenegi oraz Segi przy pisaniu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak pokonać rywali nie grając z nimi - wersja Espanyolu w punktach.

 

1. Kupić 19-letniego wonderkida z Kolumbii

2. Wypożyczyć go do Albacete

3. Patrzeć, jak strzela 3 gole Realowi i 1 Barcelonie tydzień po tygodniu

 

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@Feanor grasz w Grimoire? Ja tam co chwilę ginę :D. Banda motyli - śmierć, banda zbirów - śmierć, pojedynczy grzyb w lesie - śmierć :D. Póki co mogę walczyć z roślinkami, robakami i szczurami w lochach ;). Trochę brakuje mi informacji o kolejności w danej turze (w sensie kiedy przeciwnik atakuje). Ogólnie jeszcze nie jestem pewien jak to ugryźć :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...