Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, schizzm napisał:

Teraz czytając manual wyszedłem na nooba, dzięki :/;)

 

Według poradnika czar tylko wskazuję, że na ekranie coś takiego jest, więc chyba musisz się potem doklikać :-k

 

Napisz jaka masz drużynę :)

Mój plan to:

warrior, berserker, cleric, wizard, sage, assassin, bard i nad 8 myślę albo thaumaturg albo metalsmith 

Nad rasami jeszcze musze się zastanowić ;)

 

Warrior (naga), berserker (giant), metalsmith (bo zawsze muszę mieć dwarfa, czy jak oni się tu nazywają, a to rola archetypiczna dla dwarfa), sage (aeorb), ranger (leonar),   kleryk (od niego zawsze zaczynam :D wolfin), templariusz (durendil, z tą rasą mam problem bo nie wiem kto to jest, jacyś nadludzie?)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Feanor napisał:

Warrior (naga), berserker (giant), metalsmith (bo zawsze muszę mieć dwarfa, czy jak oni się tu nazywają, a to rola archetypiczna dla dwarfa), sage (aeorb), ranger (leonar),   kleryk (od niego zawsze zaczynam :D wolfin), templariusz (durendil, z tą rasą mam problem bo nie wiem kto to jest, jacyś nadludzie?)

Mam tak samo z dwarfem - też zawsze muszę mieć w każdym rpg i jeśli decyduje się nazwać postać sobą, to pada na niego. :D

 

BTW w tej grze możesz potem wszystkim druga klasę dawać, imho trochę ci się kleryk z templariuszem nakłada, ja w tym przypadku planuje potem dwuklasowca ;)

 

Durendil według manuala

A mythical people said to dwell in the bowels of the earth. they have strange ways and customs and rarely frequent the surface.
They are thin and blue-skinned, some seem deceptively delicate but they can be formidable opponents.
They have quite impressive intellects and great agility. their resistance to earth magic is very high. Unfortunately their delicate frames have low strength and a lower natural armor class than other races.
They can only obtain a less than optimal resistance to galvanic attacks. They are prone to wear only very rare and hard to obtain armor and often even need special 
weapons.
Durendil make great Templars and Sages.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

@Vami , co prawda spóźniłem się dziś ze śniadaniem, ale mam za to dla ciebie pyszny obiad - i to złożony z dwóch dań!

 

https://krytykapolityczna.pl/kraj/marta-linkiewicz-maksym-wolczyk-maja-stasko-czwarta-fala-feminizmu/

https://krytykapolityczna.pl/kraj/maciek-rutkowski-maja-stasko-polemika-linkiewicz-wolczyk/

 

Absolutnie fantastyczna rzecz, oto zajaweczka:

 

Cytat

Warto przy tym wspomnieć o transfobii Linkiewicz, która do Rafalali kierowała słowa: „Po pierwsze, masz dick, chciałabyś mieć taką pussy jak ja”. W tym samym słowotoku misgenderowała Rafalalę wielokrotnie. Czy transfobia cechuje czwartą falę feminizmu? Raczej nie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Hajd napisał:

@Vami , co prawda spóźniłem się dziś ze śniadaniem, ale mam za to dla ciebie pyszny obiad - i to złożony z dwóch dań!

 

https://krytykapolityczna.pl/kraj/marta-linkiewicz-maksym-wolczyk-maja-stasko-czwarta-fala-feminizmu/

https://krytykapolityczna.pl/kraj/maciek-rutkowski-maja-stasko-polemika-linkiewicz-wolczyk/

 

Absolutnie fantastyczna rzecz, oto zajaweczka:

 

 

Kurwa, co za bzdury. Nie wierzę, że ktoś może się zajmować takimi rzeczami na poważnie. Przecież to tylko amunicja dla szurii.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hajd napisał:

Hehehe. Trochę jak "idee wolnościowe sa super, tylko Korwin je osmiesza". 

No, ale nie da się ukryć że Korwin ośmiesza idee wolnościowe, bo z niego wolnościowiec żaden, a ludzie go z tym ruchem utożsamiają.

 

Co do tych artykułów to rozumiem, że to pewnie jakaś tam naturalna konsekwencja feminizmu (tego radykalnego), ale wyciąganie na sztandary Marty Linkiewicz albo jakiegoś Youtubera, który uczy jak poprawnie uprawiać anal, to dla mnie jakieś kuriozum.

 

 

Odnośnik do komentarza

No, ze Staśko tak jest, że mniej więcej 60% jej treści jest sensowna (bo lajtowa), a 30-40 % to właśnie takie coś, co sprawia, że tylko za łeb się mogę złapać. Jedyną, w miarę sensowną, postacią jest tam Kitty Tease, która ciekawie pisze na GWP, ale też czasami błyśnie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Perez napisał:

Huh, Raków zaprasza na rozmowę. I nim pojawią się śmieszki, to tylko dam znać, że Raków w moim sejwie - 2., 2., 5. i obecnie 3. miejsce w Ekstraklasie :D. 

ooo, i co kolega z tym robi? 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Perez napisał:

Huh, Raków zaprasza na rozmowę. I nim pojawią się śmieszki, to tylko dam znać, że Raków w moim sejwie - 2., 2., 5. i obecnie 3. miejsce w Ekstraklasie :D. 

To chyba ich reasercherem jest jakiś FYM z Częstochowy, bo u mnie wygrali ligę w pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...