Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Perez napisał:

Uch, z ŁKS-em 2:4, ale i Garbarnia tylko remis, więc na 3 kolejki przed końcem mam jeszcze 3 oczka przewagi i lepszy bilans bezpośrednich spotkań. 

CO ZA EMOCJE!!! 

 

Ps. Akurat jest w wydziale komunikacji, więc nic ciekawszego mnie nie czeka ;)

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Vami napisał:

Mam dla nich ściągę. 48aaf0b24d5a4fcbd3023397dfbc8b44.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Większość tych dupnych statystyk tak naprawdę pokazuje, jak mężczyźni też cierpią z tego, że żyjemy w społeczeństwie maczizmowym, gdzie faceci nie proszą o pomoc (więc strzelają sobie w łeb albo lądują na ulicy), muszą pokazywać swoją siłę nad innymi (stąd te zabójstwa i inne brutalne akty), a niektóre branże są uznawane za no-go dla kobiet (budowlanka, skąd pewnie głównie pochodzi te 92% śmierci). Jedyna statystyka, która może zastanawiać to ta ostatnia, ale trzeba ją też zestawić ze statystyką dot. resocjalizacji, bo jest szansa, że kobiety mogą łatwiej wracać do życia w społeczeństwie, stąd pozwala im się na szybsze wyjście.

 

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale 76% statystyk w internecie jest wymyślona, więc takie NAPISY PISANE CAPS LOCKIEM bez podania źródła i jeszcze manipulujące faktami (poprzez pomijanie innych aspektów, o których pisałem powyżej), to jest dopiero prawdziwy rak tego świata. 

  • Lubię! 11
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Perez napisał:

Emocje to są teraz! 32. kolejka, prowadzę do przerwy z Kluczborkiem 2:0, a Garbarnia przegrywa na wyjeździe z Hetmanem. Niech to się utrzyma i będzie miszcz! 

 

Bez-nazwy-1.jpg

Jak to czytam to przypominam sobie, dlaczego zawsze gralem po angielsku.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Reaper said:

Większość tych dupnych statystyk tak naprawdę pokazuje, jak mężczyźni też cierpią z tego, że żyjemy w społeczeństwie maczizmowym, gdzie faceci nie proszą o pomoc (więc strzelają sobie w łeb albo lądują na ulicy), muszą pokazywać swoją siłę nad innymi (stąd te zabójstwa i inne brutalne akty), a niektóre branże są uznawane za no-go dla kobiet (budowlanka, skąd pewnie głównie pochodzi te 92% śmierci). Jedyna statystyka, która może zastanawiać to ta ostatnia, ale trzeba ją też zestawić ze statystyką dot. resocjalizacji, bo jest szansa, że kobiety mogą łatwiej wracać do życia w społeczeństwie, stąd pozwala im się na szybsze wyjście.

 

Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale 76% statystyk w internecie jest wymyślona, więc takie NAPISY PISANE CAPS LOCKIEM bez podania źródła i jeszcze manipulujące faktami (poprzez pomijanie innych aspektów, o których pisałem powyżej), to jest dopiero prawdziwy rak tego świata. 

w jaki sposób możesz jednocześnie dyskutować ze statystykami tak jakby były prawdziwe i je negować w tym samym poście 

Odnośnik do komentarza
Teraz, verlee napisał:

w jaki sposób możesz jednocześnie dyskutować ze statystykami tak jakby były prawdziwe i je negować w tym samym poście 

Ale ja ich nie neguję, ja podważam ich wiarygodność, ale nie twierdzę, że na 100% są nieprawdziwe.

 

A jeżeli są prawdziwe, to przedstawiam je w innym świetle, niż to bijące od tej grafiki.

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego, że gender pay gap nie istnieje, gdyż jego istnieje nie jest możliwe na gruncie przyczynowo-skutkowym. Wszelkie "dowody" empiryczne są tu jedynie korelacją, która wykoleja się przy zastosowaniu logiki.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Vami napisał:

Zacznijmy od tego, że gender pay gap nie istnieje, gdyż jego istnieje nie jest możliwe na gruncie przyczynowo-skutkowym. Wszelkie "dowody" empiryczne są tu jedynie korelacją, która wykoleja się przy zastosowaniu logiki.

Uwielbiam Twój sposób dyskutowania <3 Do kogo to jest wypowiedź, bo nikt nie nawiązywał nawet do gender pay gap? :D A jak Twoje "dowody" statystyczne, służące do podparcia tezy, wypadają przy zderzeniu ich z logiką?

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Reaper said:

Uwielbiam Twój sposób dyskutowania <3 Do kogo to jest wypowiedź, bo nikt nie nawiązywał nawet do gender pay gap? :D A jak Twoje "dowody" statystyczne, służące do podparcia tezy, wypadają przy zderzeniu ich z logiką?

???

 

zaczęło się o dyskusji nt. zniżki Bolta mówiącej o gender pay gap

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...