Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Fenomen napisał:

podobno zarazony przyjechal z Niemiec :-k wczoraj do nas do biura przyjechala duza delegacja z centrali z Allendorfu - przypadek?

To światowy spisek mający na celu zarażenie Cię śmiertelnym wirusem. Uciekaj, zwalniaj się, nie wychodź z domu.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Vami napisał:

Bzdura. Ankapy mówią że priorytetem każdego człowieka jest to, co ten czlowiek zadecyduje, o ile nie gwałci własności innego czlowieka. Tym się właśnie różnimy od lewicowych i prawicowych faszystów.

Nie chce mi się w sumie wchodzić znowu w dyskusję, ale to jest niezły bon mot. Tak jakby niczyje życie nie zależało od statusu jego rodziców, środowiska czy tam nawet miejsca, którego nie wybierał, a w którym przyszło mu się urodzić ??‍♂️

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, tio napisał:

To światowy spisek mający na celu zarażenie Cię śmiertelnym wirusem. Uciekaj, zwalniaj się, nie wychodź z domu.

zwalniac sie nie zamierzam, ale mam nadzieje, ze wprowadza niedlugo obligatoryjne HO i bede mogl wreszcie pracowac w ciszy :)

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Man_iac napisał:

Swoją drogą jak jest prostytutka po lewacku w takim razie? Bo po angielsku jest to "sex worker", ale po polsku to chyba ta prostytutka jednak brzmi najmniej stygmatyzująco ze wszystkich synonimów, które mi przychodzą do głowy. Przetłumaczone 1:1 na "pracownica seksualna" też nie brzmi dobrze. 

No kurwa (tu użyte jako przecinek!), przecież są słowa jak "kurtyzana" czy "córa Koryntu" :)

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Są stygmatyzujące bo sa odpowiednio długo w języku, przez co niosą bagaż znaczeniowy i mają określone i zakorzenione konotacje. Wprowadzenie nowego określenia umożliwi jego inne "modelowanie" :)

No ale jednak w nowomowie jakieś nawiązanie do wyglądu/pochodzenia/ułomności jest więc jakoś trzeba będzie przemycić zawód :-k

Odnośnik do komentarza

Uff, uff, wyjazd do trzeciej Wisły Puławy i były obawy, ale 3:1 i na 5 kolejek przed końcem dalej 4 oczka przewagi nad Garbarnią. Do końca zostaje jeszcze:

- Chełmianka (9) u siebie

- ŁKS Łódź II (5) wyjazd

- MSK Kluczbork (15) wyjazd

- Sandecja II (11) u siebie

- KSZO (6) wyjazd

 

Tak że tak średnio. Garbarnia chyba ciut łatwiej. Wyjazdy do 8., 16. i 17., a u siebie 7. i 10. 

 

A w ogóle to dzisiaj trochę taki "bezrobotny" dzień. Młoda wyzdrowiała i poszła do przedszkola, a że w pracy luz, to wpadłem na genialny plan, aby zostać w domu. Coś tam z pracy klikam, FM się gra, w tle NBA leci, zaraz sorbet w ramach obiadu :D. Chociaż w zasadzie na jakiś normalny obiadek bym wyskoczył. 

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

a705UGT.jpg

 

Tymczasem w lewicowym korporacyjnym cuckoolandzie takie rzeczy. Wyobraźcie sobie kwik, gdyby zrobili zniżki tylko dla białych albo tylko dla mężczyzn. No ale walka klas przecież wymaga opowiedzenia się tylko po jednej stronie - klasy robotniczej/mniejszości/ciemiężonych według retoryki nowomarksistów. Tak jak gardzę złotówami, tak wolę teraz pojechać taksówką niż wspierać tego typu dyskryminacyjną politykę. "Dyskryminacja pozytywna" to dyskryminacja. Równizm to spierdolenie umysłowe.

 

Uprzedzam komentarz - tak, prywaciarz ma prawo zrobić nawet 100% zniżki. A ja jako klient mam prawo go bojkotować i rozkręcać inbę.

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Tymczasem w lewicowym korporacyjnym cuckoolandzie takie rzeczy. Wyobraźcie sobie kwik, gdyby zrobili zniżki tylko dla białych albo tylko dla mężczyzn.

Tylko ciekawe jakim argumentem by to podparto? :-k Można się zgadzać albo nie z argumentacją Bolta, ale jakaś jest i to nie wcale taka dmuchana.

Odnośnik do komentarza
Tylko ciekawe jakim argumentem by to podparto? :-k Można się zgadzać albo nie z argumentacją Bolta, ale jakaś jest i to nie wcale taka dmuchana.
Mam dla nich ściągę. 48aaf0b24d5a4fcbd3023397dfbc8b44.jpg

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...