Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Gabe napisał:

88240638_3010639908968189_63306254188397

 

Jeszcze w temacie.

 

Ja zapewne wyglądam jak taki psychol :keke: Moje standardowe zakupy w biedrze to 4 paczki makaronu, 4 paczki ryżu 10 puszek pomidorów w puszcze 10 fasoli białej 10 fasoli czerwonej :keke: i 5 opakowań jajek :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Brudinho said:

 

Ja zapewne wyglądam jak taki psychol :keke: Moje standardowe zakupy w biedrze to 4 paczki makaronu, 4 paczki ryżu 10 puszek pomidorów w puszcze 10 fasoli białej 10 fasoli czerwonej :keke: i 5 opakowań jajek :D 

 

Starczy na dwa dni?

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, kuab napisał:

Smutni to sa ludzie ktorzy nieironicznie z wlasnej woli ogladaja Ekstraklase, dla dziennikarza to zawod i przynajmniej dostaje za to kase

A dla mnie to po prostu dwie różne kategorie. Z różnicą w poziomach chyba nikt normalny dyskutował nie będzie, ale nie tylko dla poziomu się piłkę ogląda. Jak są dwie drużyny na niskim, ale zbliżonym do siebie poziomie to ogląda się to równie ciekawie. Poza tym najważniejsze w oglądaniu polskiej ligi jest ładunek emocjonalny, bo klub, któremu się kibicuje gra z kimś, komu kibicują jacyś znajomi. A takie przykładowo topowe mecze z ligi angielskiej - poziom na pewno wyższy, ale tak naprawdę w dupie mam, czy wygra Chelsea, czy Liverpool i emocji jest przez to duuużo mniej. 

 

*wyjątkiem jeżeli chodzi o zagraniczne kluby jest oczywiście Barcelona. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze apropos Dazna - spytalem o pilke nozna i cennik, ale pani mi odpisala ze na razie skupiaja sie na boksie i sztukach walki, a cen jeszcze nie chca podawac. 

Ciekawe jak to bedzie, jak C+ i Eleven beda sie kończyć licencje na najciekawsze ligi. 

Odnośnik do komentarza

No ja sobie DAZNA nawet chwalę. Od czasu do czasu obejrzę Premier League, regularnie oglądam koszykarską Euroligę, okazyjnie EuroCup i Champions League, do tego tenis i snooker (DAZN ma kanały eurosportu). Za 5 euro może być (dzielę konto z kolegą), aczkolwiek nie obraziłbym się na dodanie Bundesligi i - wiadomo - czegoś ze sportów amerykańskich (oprócz MLS) :) 

 

Do tej pory tylko raz miałem sytuację, że aplikacja zdechła i nie chciała ładować streamów. Poza tym, wszystko cacy.

 

Z minusów - szkoda, że np. nie pokazują wszystkich spotkań Premier League, a Ty sobie wybierasz co chcesz. Oglądasz to, co puszczą.

A no i byłoby fajnie jakby było można wyłączyć komentarz albo zmienić jego język ;) 

Odnośnik do komentarza

Może to jest zależne od rodzaju licencji i kraju - np. w koszykarskiej Eurolidze masz wszystko do wyboru - chodzi mi oczywiście o spotkania pokazywane na żywo, z odtworzenia dostęp jest. Masz program z najbliższej soboty - nie wiem dlaczego mecze pokazywane o 23 oznacza jako na żywo ;) 

image.thumb.png.a0e01389c611ecab1957c2a8cf48503f.png

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...