Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie że w Polsce panują jakas paranoja w związku z tym wirusem, a przynajmniej tak to wygląda patrząc tylko na media. A jak już czytam takie rzeczy:

"Burmistrz podkarpackich Ropczyc Bolesław Bujak ze względu na zagrożenie pojawienia się koronawirusa odwołał uroczystą sesję rady miasta, która była zaplanowana na wtorek. Sesja miała być częścią obchodów 658. urodzin miasta. Jak podał w komunikacie rzeszowski Sanepid, w regionie trwa hospitalizacja siedmiu osób, od których pobrane zostały próbki na obecność koronawirusa."

No bez przesady :D

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj na studiach nie było trzech osób - które były zazwyczaj obecne, dwie z nich właściwie zawsze. Podejrzewam, że głównym powodem ich nieobecności była dziewczyna, która tydzień wcześniej wróciła z Erasmusa i zapytana przez nie na fb powiedziała, że owszem, ma zamiar być na zajęciach. Tyle że była w Lecce, gdzie na moment jej wyjazdu zakażeń nie było (wtedy tylko głównie Lombardia, i kilka w Emilia-Romagna i Veneto) i nie miała żadnych objawów chorobowych. Z Lecce jest bliżej do Aten niż do Bolonii. :roll: 

Odnośnik do komentarza

Na Litwie to samo :) W poprzednim tygodniu był to temat numer jeden w mediach, teraz już jakby trochę spokojniej :)

 

A moja firma właśnie prowadzi propagandę, żeby ludzie nie bali się jechać do Włoch :) (Lombardia i Emilio Regia, czy jak tam to się pisze)

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

Na Litwie to samo :) W poprzednim tygodniu był to temat numer jeden w mediach, teraz już jakby trochę spokojniej :)

 

A moja firma właśnie prowadzi propagandę, żeby ludzie nie bali się jechać do Włoch :) (Lombardia i Emilio Regia, czy jak tam to się pisze)

 

 

 

88101835_1365936543593908_7692545040001794048_n.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...