Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Scorpio napisał:

Nie mam pojecia, bo nie znam tego Time Team.

Olaboga, no to musisz nadrobić, będzie Ci się bardzo podobać - grupa ekspertów (generalnie wszyscy jakieś szyszki uniwersyteckie albo archeolodzy z masą doświadczenia) przyjeżdżają na jakieś miejsce - w późniejszych seriach zazwyczaj zapraszani przez lokalsów - i mają 3 dni na zbadanie danego miejsca i przedstawienie znalezisk. No cudny jest ten program. Ilość wiedzy i pasji aż kapie z ekranu, a ponadto mimo, że większość to "profesorkowie" to w żaden sposób nie są nudni czy niepotrafiący przystępnie wytłumaczyć o co cho. No i nad wszystkim czuwa Tony "Baldrick" Robinson, który jest fantastycznym łącznikiem między zawodowcami i nami, widzami :) Są całe odcinki na YT, po angielsku.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, beeres napisał:

U mnie chyba pora na dodanie nowych sztuczek do mojego arsenału.

 

Czy forumek może polecić jakiś kurs online dla początkujących z WordPressa?

A co chcesz tam robic? Bo prosta obsluga jest banalna, edycja samej strony bywa trudna jak sie nie wie gdzie szukac.

Odnośnik do komentarza

I zgadzam się, że wp jest dobry, można zrobić na nim super stronę itp. Itd.

 

Ale jak widzę stronę o 3 zakladkach postawiona na wp (przez firmę) to trochę kiszka ?

Dodatkowo bisual buildery ktore sa chyba tylko po to żeby zawiesic mi komputer xd

 

A no i pije tutaj głównie do firm, ktore stawiają wszystko na wordpressie nie patrząc na potrzeby klienta.

 

Chyba @adamus był/jest specjalista od wordpressa. 

Odnośnik do komentarza

No i ostatnio odmowilem znajomemu zrobienia strony przez brak czasu i nie czułem się na siłach żeby zrobic coś fajnego. Znalazł firmę zapłacił chyba 2 razy tyle ile ja bym zabrał a strona sprawia że oczy mi krwawia. Na wordpressie oczywiście. Kumpel zadowolony... Wniosek taki że muszę zacząć w siebie wierzyć...

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Brudinho napisał:

No i ostatnio odmowilem znajomemu zrobienia strony przez brak czasu i nie czułem się na siłach żeby zrobic coś fajnego. Znalazł firmę zapłacił chyba 2 razy tyle ile ja bym zabrał a strona sprawia że oczy mi krwawia. Na wordpressie oczywiście. Kumpel zadowolony... Wniosek taki że muszę zacząć w siebie wierzyć...

git, dobrze że nie psułeś rynku dobrą jakością za niską cenę :keke:

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

I zgadzam się, że wp jest dobry, można zrobić na nim super stronę itp. Itd.

 

Ale jak widzę stronę o 3 zakladkach postawiona na wp (przez firmę) to trochę kiszka ?

Dodatkowo bisual buildery ktore sa chyba tylko po to żeby zawiesic mi komputer xd

 

A no i pije tutaj głównie do firm, ktore stawiają wszystko na wordpressie nie patrząc na potrzeby klienta.

 

Chyba @adamus był/jest specjalista od wordpressa. 

Ale żeby nie było zawodowo jako PM nie bawie się wordpressami. To tylko po godzinach :P

2 godziny temu, Brudinho napisał:

No i ostatnio odmowilem znajomemu zrobienia strony przez brak czasu i nie czułem się na siłach żeby zrobic coś fajnego. Znalazł firmę zapłacił chyba 2 razy tyle ile ja bym zabrał a strona sprawia że oczy mi krwawia. Na wordpressie oczywiście. Kumpel zadowolony... Wniosek taki że muszę zacząć w siebie wierzyć...

Ogólnie WP jest bardzo fajnym narzędziem pod warunkiem, że potrafi się z niego korzystać, a nie używa się na pałe gotowych szablonów. Jeśli używa się gotowych szablonów to zwykle i tak do prostej strony trzeba je wypatroszyć z 75% bajerów, które twórca tam wepchnął. Ja zazwyczaj robiłem swoje projekty graficzne i kodowałem albo jak ktoś chciał szybko i budżetowo to kupowałem szbalony html, które sam dostosowywałem do WP. W ten sposób można zrobić przyjemna, ładnie wyglądającą stronę, która jest lekka i szybko się ładuje. Teraz już szkoda mi czasu na to.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...